Mám do toho jít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.03.18 18:49
Mam do toho jit?

Ahojky.Muj kamarad, ktery byl odjakziva na sukne se o me zacal zajimat.Ted zrovna nikoho nemam a je mi s nim dobre. Zacali jsme se schazet a rekl mi ze tohle nikdy k nikomu necitil a ze me miluje.Me ale blika cervene svetylko, vim o jeho vztazich a v jeho veku(36) mel pouze jeden dlouhodoby vztah, jinak same kratke znamosti a taky vim ze nebyl verny.Uz jsem se hodnekrat spalila a touzim po vaznem vztahu, rodine,detech.Mam to s nim zkusit?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTonick19
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 14.03.18 18:51

Že by teď najednou měl zajem? Můj názor je, že se takový už nezmění..Pochybuji, že by zatoužil po rodine a dětech a když jo brzo ho to omrzí

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 14.03.18 18:59
@Anonymní píše:
Ahojky.Muj kamarad, ktery byl odjakziva na sukne se o me zacal zajimat.Ted zrovna nikoho nemam a je mi s nim dobre. Zacali jsme se schazet a rekl mi ze tohle nikdy k nikomu necitil a ze me miluje.Me ale blika cervene svetylko, vim o jeho vztazich a v jeho veku(36) mel pouze jeden dlouhodoby vztah, jinak same kratke znamosti a taky vim ze nebyl verny.Uz jsem se hodnekrat spalila a touzim po vaznem vztahu, rodine,detech.Mam to s nim zkusit?

to zvýrazněné mu řekni a uvidíš reakci… a nebo taky ne… prostě v pohodě to ber… proč hezky příjemně nestrávit čas bez očekávání…bez tlačení toho jak to má být správně? nechat věci plynout? třeba se toto máš naučit? nevím neznám tebe ani jeho..
vycházela bych z toho - je mi s ím dobře - tak neřeš, nepřepínej a uvidíš.. koneckonců máš sedět doma a nebo chodit na rande? Beru to rande. ;)

truelly
Závislačka 2504 příspěvků 14.03.18 18:59

Kolik je ti let? Jako takový chlap asi je na pobavení…ale na vážno, když víš, že nebyl věrný? chceš to riskovat?

Esmeralda75
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 14.03.18 19:00

Tak pokud tě netlačí čas, není tě ke 40,tak bych ho klidně prubla. :mrgreen: No a když jste byli kamarádi, víš třeba jestli vůbec chce děti? Kdybych věděla že má třeba hlášky ve stylu, svatba pche, děti nikdy…tak bych si s ním ani nezacala, to by byl pro tebe ztracenej čas. Bejvalej ve 40 když se někdo zmínil o dětech, tak obracel oči nahoru a ušklíbal se, když se mluvilo o dětech. Ja myslela, že si to rozmyslí, no byl to ztracenej cas :(

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 14.03.18 19:01
@Tonick19 píše: Že by teď najednou měl zajem? Můj názor je, že se takový už nezmění..Pochybuji, že by zatoužil po rodine a dětech a když jo brzo ho to omrzí

nemusí to být až tak pravda.. kamarád je echt dívkař a pak potkal tu „pravou“ a nebo „levou“? Prostě nějak dozrál k tomu že chce rodinu že ji potřebuje a ted je to fajn charismatický partner s hezkým vztahem k dětem..jak je na tom s věrností nevím, asi se za sukní otočí si myslím, ale doma je jim myslím fajn a to je oč tu běží

LadySi
Echt Kelišová 7830 příspěvků 14.03.18 19:02
@Anonymní píše:

Ahoj, pokud ho nehodláš okamžitě odmítnout a váháš, tak zvol opačnou strategii. Řekni, že se nechceš dlouhodobě vázat, že půjde jen o nezávazný vztah, pokud to tak půjde říci :-D, uvidíš, co ti na to řekne :-D :mavam:

radkka
Neúnavná pisatelka 19411 příspěvků 14.03.18 19:02

Znám chlapy, kteří celé mladí střídali holky a když dozráli k tomu, že stačilo, založili rodiny a jsou spokojení a i když jim do hlavy nevidím, tak si myslím, že ve většině případů věrní. Já si za svého mládí taky užila dost a zatím s věrnostní nemám problém :mrgreen:

Ale co se urodilo v hlavě tomuhle chlapci, těžko říct. Nicméně, jestli už toužíš po rodině, tak proč to pokoušet, že jo… Asi bude lepší zkusit štěstí jinde :nevim:

Anonymní  14.03.18 19:04

Je mi 30 a co se tyce deti to nevim, ale kdyz jsme si povidali spolu tak rekl, ze semnou si to dokaze predstavit.Na pobaveni je prave u me problem. Snadno se na muze upinam a zamilovavam.

vjerunqa
Závislačka 2672 příspěvků 14.03.18 19:35
@Anonymní píše:

A co k němu cítíš Ty? To by u mne bylo zásadní.

Anonymní  14.03.18 19:35

Riskla jsem, že jsem si vzala chlapa, který měl vždycky ženské jen na pobavení. A světe div se, jsme spolu řadu let, čekáme čtvrťátko a pořád se milujeme. Květiny, dárečky, pozornost… Všechno stále funguje.

Uživatel je onlineČerná vdova
Kelišová 5595 příspěvků 14.03.18 19:36

Jak bliká červené světýlko, šla bych od něj dál.

Anonymní  14.03.18 19:40
@Anonymní píše:
Je mi 30 a co se tyce deti to nevim, ale kdyz jsme si povidali spolu tak rekl, ze semnou si to dokaze predstavit.Na pobaveni je prave u me problem. Snadno se na muze upinam a zamilovavam.

Vím, že se Ti to nezdá, ale jsi mladá. Klid. Jinak já mám taky doma exemplář na holky, 10let. Ale my to nezačínali na vážno. Byl to hezký milenecký vztah. No a jedou po něm pořád i on vystrkuje růžky. Záleží jaká si povaha, já mu to vždycky dám sežrat, aby se neřeklo, trochu mu to omládtím o hubu, ale v zásadě mi to nevadí. On je hodně opatrný, tak používá vždy a všude kondom, tak když to nemá u mě, ať si chlapec užije. (Prosím o zachování anonymu, je to soukromá záležitost a nepotřebuji, aby o tom věděli ti, co sem chodí ze známých.)

Anonymní  14.03.18 19:44
@Anonymní píše:
Vím, že se Ti to nezdá, ale jsi mladá. Klid. Jinak já mám taky doma exemplář na holky, 10let. Ale my to nezačínali na vážno. Byl to hezký milenecký vztah. No a jedou po něm pořád i on vystrkuje růžky. Záleží jaká si povaha, já mu to vždycky dám sežrat, aby se neřeklo, trochu mu to omládtím o hubu, ale v zásadě mi to nevadí. On je hodně opatrný, tak používá vždy a všude kondom, tak když to nemá u mě, ať si chlapec užije. (Prosím o zachování anonymu, je to soukromá záležitost a nepotřebuji, aby o tom věděli ti, co sem chodí ze známých.)

Samozrejme kazdy to bere jinak, ale to ja nechci. Nesnasim neveru a v minulosti jsem si kvuli tomu hodne vytrpela. Nechci se znovu spalit.Ja ho znam pres kamaradku takze jsme byvali spis znami nez kamaradi.Ja si proste myslim, ze kdyz dokazal tu svou posledni podvadet dlouhe roky a pritom ona byla hodna tak mi to prijde sprosty.Byl s ni asi 7 let. A myslim si, ze tohle nemuze delat „charakterni clovek“.A ani se to odnaucit a prestat s tim.

tininas
Stálice 72 příspěvků 14.03.18 19:50

Ahoj.

Sama říkáš, že Ti bliká červené světýlko už na počátku. Věř intuici. Nebude to ten pravý.

Jsi na životní křižovatce:

Pokud se chceš bavit - máš skvělou příležitost.

Pokud hledáš něco trvalejšího - jdi o dům a postel dál.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Návrat do reality: Matka Meghan je zpět doma, vystavuje dredy a nosí tepláky

Je to týden, co se matka Meghan Markle Doria Ragland jako jediná z rodiny... číst dále >

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama