Mám listeriózu

17.5.17 17:43

Mám listeriozu

Jsem v 37.týdnu těhotenství, malý kulaťoučký chlapeček co krásně roste atd… Před týdnem jsem byla na preventivních stěrech kvůli streptokoku a dnes mi volala doktorka, že mi našli v těch stěrech listeriozu. Ihned mi poslala mailem recept, vyzvedla jsem a zítra jsem tam objednaná na klasickou kontrolu a pásy. Mám ale strašný strach. Četla jsem co všechno tahle bakterie dělá, o vysoké úmrtnosti anebo postížení. Myslítě že bych měla požádat o císařský řez? Ať je malý radši venku než aby se nakazil nebo zemřel? Co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7483
17.5.17 17:52

Konzultuj to s lékařem, domluvte se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 17:56

@pannda ano, to určitě budu. Bude to hodně dlouhá noc. Chtěla jsem hlavně jestli má někdo s tím zkušenost, at už s listerií nebo s císařem kvůli ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 18:04

Listeriózu v pochvě??? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 18:06

@Dovlatovka jj, dělaly mi stěry

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 18:15

To jsem netušila, že může být i v pochvě. Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 18:18

@Dovlatovka já právě taky ne. Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3595
17.5.17 20:05

Tak o listerioze v pochve slysim prvne 8o (hned me napadl manzel, ktery si dal pred oralnim sexem hermelin :nevim: -pardon :oops: ) stava se, ze z vysledku krve je listerie pozitivni, protoze ji clovek prodelal v minulosti. tady me napada, ze ji prave prodelavas. Osobne bych byla hruzou bez sebe a chtela okamzity cisar nebo vyvolani porodu. Miminko uz je v podstate donosene, ale tohle svinstvo jej vazne ohrozuje…predokladam, ze dr ti rekne, ze atb se nemoc zaleci, ale tohle by me nepresvedcilo…drzim pesti, at vse dobre dopadne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 20:11

@Kristanka no, z té veselejší stránky… nevím, jestli si ten hermelín někdy nedal popř. něco ulpělo třeba na prstě… To už nedopátrám :-( každopádně netuším, ale budu trvat na urychlení porodu. Když vím co to všechno může pro miminko znamenat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3595
29.5.17 21:40

@Lucie-1985 ahoj,tak jak to nakpnec dopadlo? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.17 10:42

Podle profilu zakladatelky se miminko narodilo na začátku června, tak pevně doufám, že je vše v pořádku. Ale taky bych ráda věděla, jak to dopadlo s listeriózou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 12:13

Obnovuje diskuzi :) holky nevíte tedy zda při klasických sterech na streptokoka a kultivaci se teda dá běžné zjistit ta listerie? Asi Jo ze? Vzhledem k tomu ze zakladatelce takto zjistili..Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama