Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky, chystám se na screening v 2. trimestru a chci se zeptat, kolik jste kde platili? Jdu do liberecké nemocnice a ten první mi proplatila pojišťovna. Díky, díky ![]()
Ten druhý kolem 20. týdne je standartní a je hrazen ze zdravotního pojištění vždy a všem pojištěncům, kteří jsou nějakým způsobem účastni zdravotního pojištění.
Ten první ještě všude zdarma není, ale ten druhý ano.
Jani, děkuji. Ten první jsem si sice platila, ale pojišťovna mi ho zpětně proplatila. Tak jsem nevěděla, jestli ten druhý budu muset hradit a když jo, tak kolik. Nikdo mi tam už bohužel nebere telefon…
@misa_bazilova Určitě platit nebudeš, jedině, že bys byla cizinka a nebyla pojištěná v ČR, což nejsi ![]()
Ahoj holky, v tom případě opravdu nechápu, proč jsem za ten ve druhém trimestru musela platit 1000 Kč. Opravdu netuším, proč jsem to měla platit, když ho měly maminky kolem mě zdarma. Jsem u VZP.
Byl někdo letos na 2. screeningu v KNL? Hodně se teď řeší zavedení poplatku na různých pracovištích, tak by mě zajímalo, zda to platí i pro nemocnici v Liberci nebo je stále hrazen z pojištění? Děkuji
Me ten prvni taky proplatila pojistovna celý, a ten druhý si budu muset uz hradit sama, jinak cena bude opet stejna jak za prvni 1600,–
![]()
@Domu tak ja minuly tyden v nemocnici platila 1350,– a dnes mi muj dr rikal, ze druhy je hrazen z pojisteni
@luccifera tyjo jakto?
me rekla ze prvni mi proplati zpetne vzp coz se stalo a ten druhy si platim 1600,– ja chodim prave k dr a neni v nemocnici tak je to tim ze je soukroma? Ja uz nevim tyjo ![]()