Vnitřní pocit, že mám mít 3. dítě

6042
17.5.17 10:25

Vnitřní pocit, že mám mít 3. dítě

Ahoj ženy,

pro mě je to zvláštní téma k diskuzi. Nejedná se totiž o touhu mít třetí dítě. Hormony se mnou nemlátí, netoužím otěhotnět. Naopak se těším do práce, na seberealizaci.

Ale, do hlavy se mi vkrádá myšlenka o dítěti. Snažím se jí zahánět. Je to spíš jakýsi intuitivní pocit. Mám pocit, že se mi ta myšlenka vrací čím dál častěji. Včera mi dokonce ségra, jen tak mezi řečí, řekla, že by mi slušely tři děti 8o Nevím, jak jí to napadlo.

„Vědy“ mezi nebem a zemí by řekly, že chce ke mně nějaká duše. Nevím, co si o tom myslet…

Nemám žádnou otázku. Nebo vlastně jo :D Jestli to někdo zažil a jak to bylo dál? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22149
17.5.17 10:45

Pokud nějaké dítě máš ještě mít, zkrátka přijde…V podstatě bez ohledu na tvé ne-úsilí (pokud tedy nemáš špunt nebo partner uzel :mrgreen: ).Toť má zkušenost.
Tak hodně štěstí, at už máš děti dvě nebo tři :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
17.5.17 10:51

Určitě jo, a pak můžeš napsat tady deníček „Můj krásný třetí porod“. Pokud chce k tobě nějaká duše, jak píšeš, tak si cestu najde v tvých plodných dnech, neboj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
17.5.17 10:59

Měla jsem to přesně jak píšeš hrozně moc jsem se těšila do práce po šesti letech na mateřské ale do hlavy se mi vkrádala ta myšlenka…
A nakonec se nám v srpnu loňského roku narodil Vojtíšek :srdce: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
17.5.17 11:03

Ono Tě to časem dožene. Ta touha se z toho vyvine. :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
17.5.17 11:04

A ještě chci dodat že ničeho nelitujivlastně je super mít tři děti :pankac: (teda aspoň já to tak mám )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9219
17.5.17 11:04

Ten pocit jsem měla taky… od dcerky narození mám konečně pocit, že jsme úplná rodina… a jestli dvě nebo tři děti, to už není takovej rozdíl… :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6042
17.5.17 11:08
@Petrajtjv píše:
Měla jsem to přesně jak píšeš hrozně moc jsem se těšila do práce po šesti letech na mateřské ale do hlavy se mi vkrádala ta myšlenka…
A nakonec se nám v srpnu loňského roku narodil Vojtíšek :srdce: :lol:

No nekecej! :D Já jdu taky po 6 letech. Na podzim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.17 11:13

Já to cítila podobně. :D Měla jsem už jedno dítě - na základce, další neplánovala ani omylem. Ale v obchodě jsem se vždy rozplývala nad oblečky pro miminka. :mrgreen: Asi do půl roku jsem neplánovaně otěhotněla. Byl to šok, pro mě i pro manžela, dcera skákala radostí. Dneska máme prcka a jsme za něj moc rádi.

• Nahlásit
  • Citovat
976
17.5.17 11:51

Cítím možná něco podobného…a přitom další mimčo nechci, jsem ráda, že už je s dětmi trochu řeč, mladší jde v září do školky a já se docela těším, že budu konečně pracovat přes den a ne pořád po večerech jako posledních 5 let…ale uvnitř mě je nějak zakotven ten počet 3 dětí, i když nevím proč…třeba se nám za 3-4 roky po mimču zasteskne, nebo naopak budeme rádi, že už jsou děti samostatnější…třeba se časem rozhodneme pro adopci…a nebo taky ne…líbí se mi, jak tu někdo psal, že pokud má třetí děťátko přijít, tak přijde. Nechme se překvapit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5710
17.5.17 12:05
@Petrajtjv píše:
A nakonec se nám v srpnu loňského roku narodil Vojtíšek :srdce: :lol:

Jako přes kopírák i u mě 8o. Nám se narodil Vojta předloni :lol:.
Asi dva roky po narození druhého dítěte jsem pořád musela myslet na to, že musím mít tři. Přestože jsem se těšila do práce jako blázen, až vypadnu z toho kolotoče doma. Věděla jsem, že až si od toho odpočinu, přijde opět velká touha a třetí si pořídíme. Což se stalo. Nakonec jsou s druhorozenou skoro přesně o 5 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5603
17.5.17 12:08

Ahoj Melory :mavam: Ja se jen chci zeptat, proč si myslíš, že ten pocit, že máš mít 3. dítě, nejsou hormony? Já tomu totiž nerozumím - píšeš, že touha ne, ale myšlenky se ti vkrádají. Ja bych řekla, že to určitá touha je. Podle mě, kdybys opravdu nechtěla, tak si budeš jistá, že opravdu ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17711
17.5.17 12:19

Muj pocit se narodi na zacatku cervence :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
17.5.17 12:22

@MeloryNox: „Ale, do hlavy se mi vkrádá myšlenka o dítěti. Snažím se jí zahánět. Je to spíš jakýsi intuitivní pocit. Mám pocit, že se mi ta myšlenka vrací čím dál častěji.“ A co to je, když ne touha? Co jiného je teda touha? Já to se všemi dětmi (čekám třetí) cítila přesně takhle - neodbytné myšlenky, intuitivní pocit, který prostě nešel zahnat, pořád se připomínal. Nějak si neumím představit, co jiného by se dalo cítit, abych to nazvala „touhou“, když ne tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26642
17.5.17 12:23

@MeloryNox Spíš to vypadá, že bys ho chtěla, ale máš pocit, že bys ho chtít neměla a měla se těšit do práce. :nevim: Tak ho mějte, proč ne. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama