Mám mu dát ještě čas ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7.1.22 05:28

Mám mu dát ještě čas ?

Dobré ráno. :oops:
Potřebovala bych prosím poradit. Jsem delší dobu po jednom dlouhém vztahu a začala jsem znovu randit a v mužích se vůbec nevyznám. :oops:
Na konci září jsem poznala kluka, stejně starý skoro jako já, takže spoustu věci máme společných, má rád i děti, což je super, protože mám syna, ale teď přijde, ale…. V tom září se rozešel s holkou, která mu ublížila, říkal, že to má za sebou a teď už ženy/holky tak jako před tím řešit nebude. Nevím co to znamená. Vidíme se skoro každý týden. Buď procházka, kafe, výlet. Když se ho dotknu znejisti a nemluví, když jsem se ho chytla měl šok, tak jsem se zeptala jestli mu to vadí? Řekl, že ne a když jsem ho políbila při takové pěkné chvilce, tak mě objal asi na 5 sekund přitiskl k sobě a pustil, že už musí jet :roll: …. Já to nechápu vše musím já, když se snažím napsat něco pěkného, tak to otočí ať nemusí reagovat. Mě se tak moc líbí, nečekala jsem, že se mi to ještě stane a nechci udělat nic blbě, ale kdyby zkusil něco i on :oops: :roll:
Nechci se vnucovat, tak jsme teď nebyli asi týden v kontaktu než napsal konečně on vtipně že jsem nebavka :lol:
Mám mu dát ještě čas nebo se ho zeptat?
Tak snad můj popis pomůže a děkuji za každou radu. Pěkný den S. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
180
7.1.22 05:57

Myslím, že to nemá ještě srovnane a myslí na bejvalku.Nebo se bojí zase zklamání nebo táhne na vice frontách. Chce to si s ním promluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1174
7.1.22 07:12

Taky myslím, že není srovnaný. Je možné, že máš být převoznice, proto se po týdnu ozval. Kdyby měl opravdový zájem, je aktivnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23095
7.1.22 07:14

Čas na co? Kdyby tě chtěl, choval by se jinak, pasuješ se do role převoznice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
7.1.22 07:33

Na tu nebavku mu napis, ze klidne ti muze kdykoliv napsat a ze budes rada, kdyz nekdy napise jen tak sam od sebe. Tim mu das vedet, co od nej ocekavas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1419
7.1.22 07:53

Tak ti nevím, vídáte se 4 měsíce a on je taková netýkavka? Po puse plaše uteče? To je dost i na mně a to jsem opravdu hodě plachá a na nic nespěchám…
A líbí se ti jen vzhledově nebo celkově i povahou? Jestli jsi zamilovaná, tak bych si promluvila na rovinu, jestli ho vůbec přitahuješ nebo jaký má problém. Tohle je opravdu divný.
Jestli zamilovaná nejsi, tak bych to vzdala - taky na rovinu, že je moc odtažitý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
7.1.22 07:55

Takhle se chlap, co má zájem, nechová. I po rozchodu (přecejen to už je 5 měsíců…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat