Můj muž má dítě jinde.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 15:44

Můj muž má dítě jinde.

Dobrý den ve spolek. Omlouvám se za anonym, ale snad pochopíte. S manželem jsme spolu deset let, z toho máme pětiletého syna. Máme dum, oba dobře placenou práci zdravé dítě, sem tam nějaký mráček ve vztahu byl. Ale žádné italské manželství to není. Až na poslední rok, se jeho chování změnilo ale jen tak nepatrně, vlastně bych k tomu neměla výhrady. V práci si polepšil ale i byl déle v práci, takže přichází domu kolem 18-19h.jak bláhová jsem ale byla že? Teď k jádru věci. Nejsem žádná stíhačka, co by hledala v jeho mobilním telefonu nesmyslné důkazy. Když Peru jeho oblečení ne prohlížím jeho kapsy, protože je pečlivý a všechno si vytahuje sám. Jela jsem se synem na víkend k sestře. Manžel že nemůže tak že víkend bude doma, ok proč by ne však to tak už několikrát bylo že? Po víkendu jsem se vrátila, a tak že budu v pondělí uklízet. (Po svatkách). Tak jsem to vzala důkladně. V ložnici jsem chtěla Roztřídit obleceni, protože manžel čas od času oblečení co měl na sobě dá třeba druhý den do skříně. Tak že zapnu pračku a vzala jsem mu kalhoty. No tak jsem ty kapsy projela a nasla zmuchlaný paragon na koupi postýlky 8o. Tak jsem tam tak seděla a přemýšlela co to vidím Postýlka? Pro koho.. Tak jsem žena a začalo mi v hlavně projíždět několik možnosti proč on tohle u sebe má že? No čekala jsem do 18h než přijde domů, ale do té jsem prostě doma začala hledat různé věci, právě jako ta stíhačka. No nic jsem nenašla. Když přišel domů, viděl na ledničce ten paragon a jen se na mě podíval sedl si ke stolu a říká. Ano mám měsíčního syna. Já jsem v tu chvíli stála ve dveřích a naprosto Ochromena jsem nevěděla co mám dělat. Začalo mi bušit srdce neskutečný nával do hlavy a tma. Probudila jsem se na pohovce s tím že moje máma za chvíli přijde, on se mezi tím sbalil veškeré své věci a normálně zmizel. Zabouchl za sebou dveře a od té doby jsem ho neviděla, nezvedal mobil na SMS a e-mail nereagoval. Až do dneška. Dneska mi přišla SMS že mě a našeho syna miluje, že to u ní nemůže vydržet. Já jsem mu na to neodespala. Poslal mi ještě několik zpráv podobného znění. Tak tohle je můj totálně zničeny život vedle koho jsem to žila. Stále ho miluji nejde najít nenávist. Jenže já se přes to pořád nedokážu přenést.. No vlastně nechci ho vidět mám na něj vztek neskutečně mě zklamal :zed: nevim jak se mám zachovat. Vím že mi s tím nikdo nepomůže ale přesto bych uvítala váš názor. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1182
6.1.22 15:49

To je zas dáreček :zed: No já bych s ním skončila, ať si užije novou rodinku. A myslela bych hooooodně na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66538
6.1.22 15:56

Poslat do tmy.. twl. Už bych ho zpět nevzala, ať si vyzere, co zasel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10579
6.1.22 15:58

No co ti na tohle napsat…nakopat ho pořádně do kou. í a řeči typu že vás miluje atd bych vůbec neposlouchala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
6.1.22 15:59
@Anonymní píše:
Dobrý den ve spolek. Omlouvám se za anonym, ale snad pochopíte. S manželem jsme spolu deset let, z toho máme pětiletého syna. Máme dum, oba dobře placenou práci zdravé dítě, sem tam nějaký mráček ve vztahu byl. Ale žádné italské manželství to není. Až na poslední rok, se jeho chování změnilo ale jen tak nepatrně, vlastně bych k tomu neměla výhrady. V práci si polepšil ale i byl déle v práci, takže přichází domu kolem 18-19h.jak bláhová jsem ale byla že? Teď k jádru věci. Nejsem žádná stíhačka, co by hledala v jeho mobilním telefonu nesmyslné důkazy. Když Peru jeho oblečení ne prohlížím jeho kapsy, protože je pečlivý a všechno si vytahuje sám. Jela jsem se synem na víkend k sestře. Manžel že nemůže tak že víkend bude doma, ok proč by ne však to tak už několikrát bylo že? Po víkendu jsem se vrátila, a tak že budu v pondělí uklízet. (Po svatkách). Tak jsem to vzala důkladně. V ložnici jsem chtěla Roztřídit obleceni, protože manžel čas od času oblečení co měl na sobě dá třeba druhý den do skříně. Tak že zapnu pračku a vzala jsem mu kalhoty. No tak jsem ty kapsy projela a nasla zmuchlaný paragon na koupi postýlky 8o. Tak jsem tam tak seděla a přemýšlela co to vidím Postýlka? Pro koho.. Tak jsem žena a začalo mi v hlavně projíždět několik možnosti proč on tohle u sebe má že? No čekala jsem do 18h než přijde domů, ale do té jsem prostě doma začala hledat různé věci, právě jako ta stíhačka. No nic jsem nenašla. Když přišel domů, viděl na ledničce ten paragon a jen se na mě podíval sedl si ke stolu a říká. Ano mám měsíčního syna. Já jsem v tu chvíli stála ve dveřích a naprosto Ochromena jsem nevěděla co mám dělat. Začalo mi bušit srdce neskutečný nával do hlavy a tma. Probudila jsem se na pohovce s tím že moje máma za chvíli přijde, on se mezi tím sbalil veškeré své věci a normálně zmizel. Zabouchl za sebou dveře a od té doby jsem ho neviděla, nezvedal mobil na SMS a e-mail nereagoval. Až do dneška. Dneska mi přišla SMS že mě a našeho syna miluje, že to u ní nemůže vydržet. Já jsem mu na to neodespala. Poslal mi ještě několik zpráv podobného znění. Tak tohle je můj totálně zničeny život vedle koho jsem to žila. Stále ho miluji nejde najít nenávist. Jenže já se přes to pořád nedokážu přenést.. No vlastně nechci ho vidět mám na něj vztek neskutečně mě zklamal :zed: nevim jak se mám zachovat. Vím že mi s tím nikdo nepomůže ale přesto bych uvítala váš názor. Děkuji

Soucitim s tebou. Zkuste si v klidu promluvit, nech ho mluvit. Dá se to zvládnout, když si bude sypat popel na hlavu, a když se oba milujete a ty se budeš umět přes to přenést. Chyboval může každý, ale jen jednou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18896
6.1.22 16:01
@Anonymní píše:
Dobrý den ve spolek. Omlouvám se za anonym, ale snad pochopíte. S manželem jsme spolu deset let, z toho máme pětiletého syna. Máme dum, oba dobře placenou práci zdravé dítě, sem tam nějaký mráček ve vztahu byl. Ale žádné italské manželství to není. Až na poslední rok, se jeho chování změnilo ale jen tak nepatrně, vlastně bych k tomu neměla výhrady. V práci si polepšil ale i byl déle v práci, takže přichází domu kolem 18-19h.jak bláhová jsem ale byla že? Teď k jádru věci. Nejsem žádná stíhačka, co by hledala v jeho mobilním telefonu nesmyslné důkazy. Když Peru jeho oblečení ne prohlížím jeho kapsy, protože je pečlivý a všechno si vytahuje sám. Jela jsem se synem na víkend k sestře. Manžel že nemůže tak že víkend bude doma, ok proč by ne však to tak už několikrát bylo že? Po víkendu jsem se vrátila, a tak že budu v pondělí uklízet. (Po svatkách). Tak jsem to vzala důkladně. V ložnici jsem chtěla Roztřídit obleceni, protože manžel čas od času oblečení co měl na sobě dá třeba druhý den do skříně. Tak že zapnu pračku a vzala jsem mu kalhoty. No tak jsem ty kapsy projela a nasla zmuchlaný paragon na koupi postýlky 8o. Tak jsem tam tak seděla a přemýšlela co to vidím Postýlka? Pro koho.. Tak jsem žena a začalo mi v hlavně projíždět několik možnosti proč on tohle u sebe má že? No čekala jsem do 18h než přijde domů, ale do té jsem prostě doma začala hledat různé věci, právě jako ta stíhačka. No nic jsem nenašla. Když přišel domů, viděl na ledničce ten paragon a jen se na mě podíval sedl si ke stolu a říká. Ano mám měsíčního syna. Já jsem v tu chvíli stála ve dveřích a naprosto Ochromena jsem nevěděla co mám dělat. Začalo mi bušit srdce neskutečný nával do hlavy a tma. Probudila jsem se na pohovce s tím že moje máma za chvíli přijde, on se mezi tím sbalil veškeré své věci a normálně zmizel. Zabouchl za sebou dveře a od té doby jsem ho neviděla, nezvedal mobil na SMS a e-mail nereagoval. Až do dneška. Dneska mi přišla SMS že mě a našeho syna miluje, že to u ní nemůže vydržet. Já jsem mu na to neodespala. Poslal mi ještě několik zpráv podobného znění. Tak tohle je můj totálně zničeny život vedle koho jsem to žila. Stále ho miluji nejde najít nenávist. Jenže já se přes to pořád nedokážu přenést.. No vlastně nechci ho vidět mám na něj vztek neskutečně mě zklamal :zed: nevim jak se mám zachovat. Vím že mi s tím nikdo nepomůže ale přesto bych uvítala váš názor. Děkuji

tyyyyy jo!

Jako, ze mu to ujelo a snekym se spustil… chtela jsem napsat, ze OK. Ne neni to ok, ale stalo se. Ale ti to rok tajil, to je teprve ta prava rana. Mel prijit domu a na rovinu rict, co se stalo.

Vubec nevim holka, co ti poradit. I to, jak odesel. Predpokladam, ze si ho nevyrazila, ze po tom, co ses sesypala (a ztratila vedomi?), tak on rychle nahazel veci do tasky a odesel? To je co jako? V tom pripade, at si to u sve nove do dna vychutna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
6.1.22 16:04
@Anonymní píše:
Soucitim s tebou. Zkuste si v klidu promluvit,nech ho mluvit. Dá se to zvládnout,když si bude sypat popel na hlavu, a když se oba milujete a ty se budeš umět přes to přenést. Chyboval může každý,ale jen jednou
@warita píše:
tyyyyy jo!

Jako, ze mu to ujelo a snekym se spustil… chtela jsem napsat, ze OK. Ne neni to ok, ale stalo se. Ale ti to rok tajil, to je teprve ta prava rana. Mel prijit domu a na rovinu rict, co se stalo.

Vubec nevim holka, co ti poradit. I to, jak odesel. Predpokladam, ze si ho nevyrazila, ze po tom, co ses sesypala (a ztratila vedomi?), tak on rychle nahazel veci do tasky a odesel? To je co jako? V tom pripade, at si to u sve nove do dna vychutna.

To jak odešel a ještě k ní je fakt hnůj, měl zůstat a postavit se k tomu celém, je to zbabelec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308

Těžko říct v prvním případě jde o zdraví a o prachy, pětileté dítě je malé a tátu potrebuje. Asi bych se partnera nezbavovala za každou cenu i když je to nechutný že zanasi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
@Cizinka1 píše:
Soucitim s tebou. Zkuste si v klidu promluvit, nech ho mluvit. Dá se to zvládnout, když si bude sypat popel na hlavu, a když se oba milujete a ty se budeš umět přes to přenést. Chyboval může každý, ale jen jednou

To je pravda, chyby dělá každý. Ale chyba v podobě levobočka? Neumím si představit, jak moc by se musela zakladatelka nad situaci „přenést“, aby to nějak důstojně zvládala. To dítě jim bude do vztahu zasahovat pořád, pořád ji bude připomínat, že ji kdysi chlap zahýbal, pak rodinu kvůli nové rodině opustil a chtěl se vrátit, až zjistil, že plné soužití s milenku nefunguje. Nemyslím si, že by někdy dokázala mít ráda levobočka svýho manžela. Takže to prostě fungovat nebude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 16:05

Dřív bych ti napsala “hajzl, nezaslouží si tě, jdi za lepším”. Ale po životních a osobních zkušenostech ti řeknu asi tohle - všichni až na drobné výjimky jsou stejní. Pokud v sobě necitis nenávist, možná máš/máte potenciál to překonat a možná váš vztah bude lepší než dřív. Možná ne, ale já to zažila. Mého přítele otec oznámil při večeři v restauraci rodině, ze se mu narodilo miminko. Do té doby ani známka nevěry, ničeho. Nedali to a konal se rozvod. A víš kdo je na tom teď nejhůř? Ta ženská. Deti mají sourozence a od te doby co je mu bylo cca 7 s ním navázali vztah a tráví spolu čas, oslavy, přijali ho do rodiny. Tatínek omládl, našel si novou paní a má spokojený vztah…a ex manželka? Té velmi klesla životní úroveň a je sama. Neříkám, ze takhle dopadneš, ale jestli mezi váma zůstala nějaká láska, mysli i na to ostatní v životě a rozhodni se, jak chceš, aby tvůj život vypadal.

• Citovat
  • Nahlásit
13827
6.1.22 16:10

Ne, nevzala bych ho zpet. Diteti je mesic, rok z Tebe dela vola, ma tajnosti a jako bonus podvadel bez ochrany a ohrozil Tve zdraví potazmo i vašeho syna.
Nikdy bych mu uz nevěřila. Otec pro syna zustane, partner pro me ne.
Odejde a ozve se az kdyz mu u milenky neni dobre a zjistil, ze doma je lip. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1940
6.1.22 16:10

Tak já bych si nejprve pořádně promluvila. Jste manželé, nelze jen tak zmizet a nazdar, navíc když to mezi vámi bylo relativně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11485
6.1.22 16:12
@Barbucha3 píše:
Tak já bych si nejprve pořádně promluvila. Jste manželé, nelze jen tak zmizet a nazdar, navíc když to mezi vámi bylo relativně v pohodě.

Navíc mají dítě, komunikovat spolu budou muset ještě x let tak jako tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18896
6.1.22 16:15
@ivašot. píše:
Navíc mají dítě, komunikovat spolu budou muset ještě x let tak jako tak…

to se da i pres poreseny rozvod teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104856
6.1.22 16:16

Myslím že bych ho paní nechala. Té druhé paní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat