Píše si s bývalou - názor

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
6.1.22 11:54

Píše si s bývalou - názor

Ahoj, píšu protože bych chtěla znát Váš nestranný názor..

Jsem s přítelem (teda, do nedávna jsem byla) necelé dva roky. Rozešla jsem se s ním, protože si psal s bývalou. Zjistila jsem to při večeři, když jsme slavili jeho narozeniny. Šla jsem kolem něj na toaletu a zahlédla, že s ní komunikuje. Další den jsem si to potvrdila a nestačila se divit. Bohužel to nebyla přátelská konverzace.
Psali si o tom, jaké to bylo když spolu chodili, že se jim o sobě navzájem zdá, psal jí, že žádná už nebude jako ona (a to se rozešli, protože ho podváděla). Také nevynechali milostné přezdívky, kterými si dřív říkali. Vyvrcholilo to tím, že jí ten večer požádal o fotku. Chtěl jí ukázat MÉMU švagrovi, když ještě oslava pokračovala u nás doma a já šla spát. Nepsal si s ní jen v průběhu celého večera, ale už mnohem delší dobu před.

Když jsem s tím za ním přišla, byl v šoku a nijak nereagoval. Pak odjel na týdenní kurz a když se vrátil, měl připravenou strategii: v žádném případě nepřiznat, že je to podvádění a také nejlepší obrana je útok.

Jak byste se na to dívaly Vy? Je to nevěra nebo není?

Já si tedy za svým rozhodnutím stojím, ale lidé v mém okolí si tím jistí nejsou. Prý toho možná jednou budu litovat. A tak mě zajímá, jak se na to dívají ostatní. Děkuji za případné reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
221
6.1.22 11:56

Taky bych se s nim rozesla ;) Kdyby si napsali normalne a on mi o tom klidne rekl, proc ne, ale psat si takovyhle zpravy podle me ok neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12503
6.1.22 11:57

Jestli to je nevěra nevím, ale je to hodně přes čáru. Udělala jsi dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 11:58

Udělala si dobře, důležité je, že si za tím stojíš. Možná to teď bude těžší, ale když to zvládneš, budeš za to ráda, že si se tak rozhodla. Kdo chce přítele, který tě nemá na prvním místě a udržuje nějaký vztah s ex. Máš na lepšího, který si tě bude víc vážit. A ty kladné vlastnosti najdeš i u jiného.

• Citovat
  • Nahlásit
6284
6.1.22 11:58

Gratuluji, rozchod je pro tebe výhra. Okolí ať si trhne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 11:59

Kdyby neměl co tajit, promluví si, nebude útočit, ukáže ti i chat. Tohle je divný. Jsi silná a udělala si dobře. Obdivuju tě

• Citovat
  • Nahlásit
26515

Je to blb. Ach jo. Další nevěrný exemplář na světě.

Příspěvek upraven 06.01.22 v 12:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10493

Na lidi ve tvém okolí se vyprdni… jako které ženě by se zamlouvalo pokud by si její chlap psal s ex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22930
6.1.22 12:04

Udělala jsi dobře, taky bych neměla chuť tohle nějak pitvat a řešit, dávat ultimáta apod. Co říká okolí není důležité, oni s ním žít nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4599
6.1.22 12:05

Tak za neveru bych to uplne neoznacila, ale to je jedno. Milostne vypisovacky s kymkoliv jsou daleko za hranou vkusu a pak se musi spocitat pripadne zisky a ztraty. Kazdopadne pritel nasadil strategii, ze ti do toho nic neni, pocitala bych, ze si zabezpeci telefon a tim jeste vic podkope duveru.

Muzes zkusit taktiku otevrenosti, neres tu zenu. Asi bych to souziti neuzamykala a nic nezakazovala. Ale on by mel vedet, ze ty jsi verna a kdyby ses dozvedela o jeho nevere, ze by te to mohlo zlomit a znicit vas vztah.

To vyzneni by nemelo byt, ze on bude mit pruser, ale ze ty se budes trapit. Kdyz ho budes peskovat, tak on se na just muze utrhnou z retezu. Ale jestli te ma rad, tak by se mel zkrotit sam.

A ty mu prestan lezt do mobilu, ve vlastnim zajmu, dokud si nebudes jista, ze pripadne odhaleni chces pouzit pro učely rozchodu!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
19118
6.1.22 12:08

1. narušuješ partnerovi soukromí. Ne - opravdu nikdo nemá povinnost dokazovat žárlivci nevinu. Ono to stejně nejde. Dále viz https://www.grada.cz/…vladat-5288/

2. děláš žárlivé scény a to ještě „strategicky“ promyšlené.

Myslím že tvůj partner je rád, že se tě zbavil.

Toho chlapa co si pustila k vodě nech plavat, ale spíš se věnuj sama sobě, tomu jak sama sebe přijímáš, co ti připadá ohrožující, jak na takové ohrožení reaguješ, jak řešíš konflikty a nakolik dokážeš vnímat potřeby druhých lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.1.22 12:11

@FlorenceF Jenkins
Taktiky už nejsou potřeba, jak jsem psala, rozešla jsem se s ním.
Do telefonu jsem mu nelezla, dokud mi nedal záminku. Chtěla jsem vědět, na čem jsem. Předtím ani potom už jsem to neudělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4599
6.1.22 12:12
@Joe01 píše:
@FlorenceF Jenkins
Taktiky už nejsou potřeba, jak jsem psala, rozešla jsem se s ním.
Do telefonu jsem mu nelezla, dokud mi nedal záminku. Chtěla jsem vědět, na čem jsem. Předtím ani potom už jsem to neudělala.

Jo tak, tak v poradku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.1.22 12:15

@Ou žádné scény neproběhly, vše bylo řešeno naprosto v klidu a s rozumem. Včetně rozchodu.
Souhlasím, že lézt mu do telefonu, nebylo morální. Nicméně, jak už jsem se zmiňovala, dal mi záminku. A nelituji toho, jsem ráda, že už nadále nebudu č. 2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26515
6.1.22 12:15
@Ou píše:
1. narušuješ partnerovi soukromí. Ne - opravdu nikdo nemá povinnost dokazovat žárlivci nevinu. Ono to stejně nejde. Dále viz https://www.grada.cz/…vladat-5288/

2. děláš žárlivé scény a to ještě „strategicky“ promyšlené.

Myslím že tvůj partner je rád, že se tě zbavil.

Toho chlapa co si pustila k vodě nech plavat, ale spíš se věnuj sama sobě, tomu jak sama sebe přijímáš, co ti připadá ohrožující, jak na takové ohrožení reaguješ, jak řešíš konflikty a nakolik dokážeš vnímat potřeby druhých lidí.

Tenkrát se pleteš. Co vede lidi, kteří mají stálý vztah k vypisování s někým jiným? A to i celý den. S telefonem dokonce jdou i na WC. Vedou lehkou nebo sexuální konverzaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat