Věkový rozdíl 23 let. Starší partnerka.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
6.1.22 10:56

Věkový rozdíl 23 let. Starší partnerka.

Dobrý den. Jdu na vás s otázkou?
Mám starší partnerku o 23let. Mně je 21 ji je 44. Byly jsme spolu 4 měsíce. Teď jsme se rozešli. Jsme do sebe zamilovaní láska tam je. Chemie atd… Ale je tu kámen úrazu. Přítelkyně má takový problém v hlavě.
Nemůže překousnout ten věkový rozdíl.
Cítí se vedle mně stará. Nechce chodit ven atd… Připadá jsi vedle mně stará 😟 😕 :cry:
Jaký na to máte názor? Dalo by se s tím něco dělat? děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27769
6.1.22 10:58

Na zábavu asi dobrý, ale na život to nebude. Vždyť už ani děti spolu mít nemůžete. A lidi si o tobě budou myslet, že jsi její syn :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
6.1.22 10:59

Ja se ji vubec nedivim… mohla by byt tvoje matka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
6.1.22 11:01

Tvoje pritelkyne si vedle tebe pripada jako cougar :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
6.1.22 11:01

@pikola Je ale zajímavý že obráceně to funguje. Když je muž starší a mladší žena… To nikomu nevadí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27769
6.1.22 11:07
@Pilmen píše:
@pikola Je ale zajímavý že obráceně to funguje. Když je muž starší a mladší žena… To nikomu nevadí…

Tak starej chlap s mladší mít děti mít může, obráceně to nejde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18717
6.1.22 11:11

Ja sama mam mladsiho partnera, ale ne o tolik. U nas to jeste jde, protoze ten rozdil neni tak markatni a deti jsem mu dala.

Pri vekovem rozdilu 23 let bych cekala, ze to bude jenom na dobu urcitou. Navic, kdybych byla ona, necitila bych se az tak stara vedle tebe, jako spis bych mela obavu, ze do par let me opustis pro mladsi a ani bych ti to nemohla zazlivat. Co s takovou starou backorou, ze jo.

Tak mej pro to trochu pochopeni. Treba hleda nekoho, s kym zestarne. Kdo tady pro ni bude i za 10-15-20 let. A ackoliv je romanek ze zajickem urcite vzrusujici, proste to nema dlouhodobou budoucnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
6.1.22 11:13

Znala jsem podobný případ, kdy se po pár letech i vzali, pár let spolu žili, opravdu to nebyl románek, pak se ale zjistilo, že mladší muž vyhledává „zábavu“ jinde :(

Při tomhle věkovém rozdílu bych přemýšlela, jestli se nejedná spíš o nějakou formu závislého vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1790

No ja to podle prvniho slovesa v min case pochopila tak, ze jde o lesbicky par? Ale druhe sloveso to zase poprelo:). Tak, jako tak mysleni druheho cloveka nezmenis. Ty jsi na zacatku, ona uz zkusenejsi a ten rozdil je opravdu velky, takze ma strach no. A, samozrejme, jde o to, zda ma deti a zda jeste nejake planuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3715
@Pilmen píše:

A i v tomto případě to je na pováženou, jak si spolu budou rozumět. Přece jenom ten věkový rozdíl je hodně velký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13005
6.1.22 11:15
@Pilmen píše:
Mám starší partnerku o 23let. Mně je 21 ji je 44. Byly jsme spolu 4 měsíce. Teď jsme se rozešli. Jsme do sebe zamilovaní láska tam je. Chemie atd… Ale je tu kámen úrazu. Přítelkyně má takový problém v hlavě.
Cítí se vedle mně stará. Nechce chodit ven atd… Připadá jsi vedle mně stará 😟 😕 :cry:
Jaký na to máte názor? Dalo by se s tím něco dělat? děkuji
@Pilmen píše:
Jaký na to máte názor? Dalo by se s tím něco dělat? děkuji

Neuděláš s tím nic, vůbecse jí nedivím. Neměla si s tebou ale začínat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
6.1.22 11:17

@K82 Děti má a další by chtěla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54777
6.1.22 11:39

@Pilmen někdo z vás musí být rozumný a moc dobře ví že budoucnost to fakt nemá. A jasně že se na veřejnosti cítí blbě, vždyť to je jak máma a syn :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27769
6.1.22 11:41
@Pilmen píše:
@K82 Děti má a další by chtěla…

Ve 44? Aspoň jeden z vás by měl mít rozum 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22770
6.1.22 11:59

Hele, chtěla si tebou zvýšit sebevědomí a pohladit ego, to je v jejím věku normální. Takový důkaz, že jí ještě neujel vlak. Na nějakou vážnou známost to ale není a dala ti to jasně najevo. Nepitvej se v tom a buď rád, že můžeš jít hledat partnerku, se kterou bude fungovat budoucnost. Ve 44 letech už snad na další děti pomýšlí jenom totální magorka a představ si sám sebe za 20 let, pořád ještě v nejproduktivnějším věku, atraktivní čtyřicátník a vedle tebe babka v důchodu. To nechceš. Srovnávat to s opačným případem staršího muže a mladé ženy je naprosto zcestné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat