Reklama

Seznámení na Tinder, mám mu napsat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Frozie_F
Kecalka 109 příspěvků 22.01.17 18:21
Mám mu napsat?

Krásný večer všem,
zrovna v tuhle chvíli si připadám jako přiblblá puberťačka, ale opravdu nevím, jak se mám zachovat.
Minulou neděli jsem se přes Tinder spojila s jedním mužem. Chvilku jsme si psali tam, poté jsem mu dala svůj kontakt na Messenger, aby pro nás psaní bylo pohodlnější. Při komunikaci jsem měla pocit, že bychom si opravdu mohli rozumět a psaní s ním mě hodně bavilo (kdo někdy používal Tinder mi dá za pravdu, že narazit na někoho normálního je oříšek :D). Ve středu mi pak i poslal žádost o přátelství na FB, kterou jsem přijala. Naposledy jsme si psali ve čtvrtek s tím, že jako první jsem se ozvala já. Od té doby nenapsal a já se nechtěla vtírat, tak nepíšu taky.
V tuhle chvíli moc nevím, co mám dělat. Vždycky jsme žila v domnění, že by první měli psát kluci a většinou to u mě i tak fungovalo. Až nedávno jsem si psala s jedním klukem, který měl pocit, že se vnucuje, když píše první. Z toho důvodu jsem teď na vážkách, zda toto není podobný případ nebo prostě jen nechce komunikovat.
Ještě jednou napíšu, že jsme si měli co říct a on psal i o případném setkání. :)
Mohly byste mi poradit, zda to mám nechat být a čekat zda se ještě ozve či ne, popřípadě to vzít do vlastních rukou, jak mi vždycky radí mamka :D

Zároveň chci dodat, že mi není náct a takové „problémy“ běžně nemám. Tady bych ale nerada něco podcenila :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

nostress
Extra třída :D 12885 příspěvků 22.01.17 18:25

Já bych každopádně počkala, až se ozve on.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 6 inzerátů 22.01.17 18:27
@nostress píše:
Já bych každopádně počkala, až se ozve on.

i já :)

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 22.01.17 18:28

Já se nikdy neozývala první a přesto jsem se vdala :lol:
Pokud pominu můj pohled na věc, tak stejně si se už minule ozvala ty první, takže bych řekla, že je „na řadě“ a prostě ho nechala být. Jestli má zájem, tak se ozve.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33615 příspěvků 22.01.17 18:30

@Frozie_F tak já mám ráda jasno a ozvala bych se. Začala bych tím třeba jak se máš atd a uvidíš podle rekace

nostress
Extra třída :D 12885 příspěvků 22.01.17 18:32
@radkka píše:
Pokud pominu můj pohled na věc, tak stejně si se už minule ozvala ty první, takže bych řekla, že je „na řadě“ a prostě ho nechala být. Jestli má zájem, tak se ozve.

Mám to stejně. V tom jsem hrozná konzerva. Vždy musel chlap vyvíjet iniciativu jako první. :)

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 22.01.17 18:33
@Denisa76 píše:
@Frozie_F tak já mám ráda jasno a ozvala bych se. Začala bych tím třeba jak se máš atd a uvidíš podle rekace

A v čem jako budeš mít jasno, až ti napíše, jak se má? Nastoupíš na něj s dotazem, proč ti nepíše? :lol:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 22.01.17 18:35
@nostress píše:
Mám to stejně. V tom jsem hrozná konzerva. Vždy musel chlap vyvíjet iniciativu jako první. :)

Přesně tak, já bych chlapa, který neumí vzít věci do vlastních rukou do života nechtěla :nevim:

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 18:36

A nejsi zase troll?

tina1979
Závislačka 2763 příspěvků 22.01.17 18:39

Skoro bych rekla, ze Ti prolustroval facebook a uz nema zajem :think:. Jen uvaha.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33615 příspěvků 22.01.17 18:43
@radkka píše:
A v čem jako budeš mít jasno, až ti napíše, jak se má? Nastoupíš na něj s dotazem, proč ti nepíše? :lol:

tak já osobně bych se zeptala přímo nemám tohle čekání má mě rád nemá mě rád prostě ráda a pokud to má být pro mě ztráta času tak to chci vědět hned a hotovo.To,že chlap má začít se vším první je pro mě něco co nepochopím. Co napíše nebo nenapíše si pak udělám obrázek sama rozhodně není můj šálek kávy koukat do oken a vytvářet si domněnky proč se neozývá.

Frozie_F
Kecalka 109 příspěvků 22.01.17 18:44
@radkka píše:
Pokud pominu můj pohled na věc, tak stejně si se už minule ozvala ty první, takže bych řekla, že je „na řadě“ a prostě ho nechala být. Jestli má zájem, tak se ozve.

Věř mi, že já právě taky nikdy nepsala první, takže jsem se tím vždycky řídila, jen jsem teď byla trošku na vážkách :D

@tina1979 píše:
Skoro bych rekla, ze Ti prolustroval facebook a uz nema zajem :think:. Jen uvaha.

Tak fotky viděl už předtím a nic horšího na něm nemám :D A hlavně bych řekla, že vzhled je to poslední, na co by si u mě chlapi mohli stěžovat :D

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 22.01.17 18:46
@Denisa76 píše:
tak já osobně bych se zeptala přímo nemám tohle čekání má mě rád nemá mě rád prostě ráda a pokud to má být pro mě ztráta času tak to chci vědět hned a hotovo.To,že chlap má začít se vším první je pro mě něco co nepochopím. Co napíše nebo nenapíše si pak udělám obrázek sama rozhodně není můj šálek kávy koukat do oken a vytvářet si domněnky proč se neozývá.

Hned? Já teda nikoho nemám ráda hned a nevím, jestli s ním chci být 8o zvlášť, pokud si jen píšeme. Asi to bude tím, že můj život se netočí jen kolem chlapů, jsem celkem samostatná, nikdy jsem doma neseděla a nehypnotizovala mobil s myšlenkou „proč se neozývá“…

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 22.01.17 18:59

Tak ja nevim, nenapsal ti teprve tri dny ne? Ja bych tak netlacila na pilu.

Everyone
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 22.01.17 19:01

Nepsala bych mu první. Jednou stačilo.

A vyhodila bych ho z přátel na facebooku. I když si občas s někým chatuju přes net, tak ve fb přátelích mám jen lidi, se kterými se znám osobně.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama