Mám mu napsat před randem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 17:58

Mám mu napsat před randem?

Ahoj,

uz delsi dobu jsem si psala s jednim dotycnym, pozval me stravit spolecne nekde na baraku silvestr ale ja mela sve plany.
Ted v sobotu jsme se poprve poznali v klubu, byl hrozne mily, cely vecer byl semnou, kdyz zamnou nekdo dosel, treba kamarad, hned prisel a drzel me za pas, asi si me chtel hlidat, hodne i zkousel pusu ale okolo bylo strasne moc lidi..
Pak odjel domu a psal jak jsem uzasna a ze se pristi (co ted bude) nedeli se uvidime. Cely den jsme si pak psali, ze pujdeme na veceri a do kina, zajimal se o me atd. Akorat pak jsme si uz nemeli co psat - nechci vsechny otazky psat, chci si neco nechat na rande a tak jsem mu hodila jen zobrazeno.
Od te doby jsme si nenapsali, ja jsem obeznamena ze on si s holkama nepise, dokonce mi tam ukazoval svuj instagram, takze mozna chapu ze ho to nebavi nebo neco.

Akorat dneska jsem pridala fotku, protoze zacinam byt nervozni ze se neozve - je docela stydlin, ze ho to zaskoci a neozve se.
Proto se ptam, treba kdyby byla takova sobota a on furt nic, mam mu zkusit napsat, kdyz jsem mu naposled neodepsala?
Mam fakt dilema, protoze je to muj typ a hodne jsme si sedli :D
Diky za rady!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1447
12.1.22 18:12

Prosimtě normálně mu napiš, že Ti s ním bylo fajn, že bys ho ráda viděla. A počkej den dva. Když se neozve, tak se připomen, jestli ti může odepsat. No a když nenapíše tak nic, no.
Nedělej z toho drama. Chceš chlapa, tak si musíš ulovit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7062
12.1.22 18:13

:zed: ježišmarja, kolik vám je??
tak přinejmenším byste se měli normálně domluvit kdy a kde se uvidíte…

sama jsi s ním zřejmě přestala komunikovat, vycházím z tvé věty : Akorat pak jsme si uz nemeli co psat - nechci vsechny otazky psat, chci si neco nechat na rande a tak jsem mu hodila jen zobrazeno.

tak bys asi měla normálně dospěle zareagovat a znovu-navázat kontakt,
ale jestli ho to nebude bavit, tak se mu ani nedivím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
12.1.22 18:13

Stejně jako v kterékoli jiné situaci - jak to budeš cítit… intuice poradí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 18:15

Tak vyreseno, napsal pred chvili :lol:
Ale pokud si zase nenapiseme, ozvu se sama

• Citovat
  • Nahlásit
5495
12.1.22 19:18

Kolik vám je? Tipují tak pod dvacet. Napiš mu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat