Mám památkářit?

325
12.4.17 15:33

Mám mít obavu?

Mám extrémně zvýšené HCG ale přesto po 5denním zpoždění krvacim mám se bát nebo počkat až mě vezme doktorka?

Příspěvek upraven 12.04.17 v 16:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

26158
12.4.17 15:36
@Bewitchs píše:
Mám extrémně zvýšené HGG ale přesto po 5denním zpoždění krvacim mám se bát nebo počkat až mě vezme doktorka?

památkářit? ani památkařit a ani panikařit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
12.4.17 15:42
@Malaga píše:
památkářit? ani památkařit a ani panikařit…
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11894
12.4.17 15:44

V takto rané fázi těhotenství je to buď - anebo. Buď je embryo zdravé a těhotenství přežije i krvácení, které je poměrně časté. Nebo je embryo poškozené a tělo se ho snaží zbavit samo. Ani lékař nemá možnosti jak v tomto zasáhnout. I když se to může zdát kruté, tady je asi lepší nechat přírodu pracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 15:48

Dle nadpisu jsem si myslela, že chce někdo studovat „památkářství“ :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
12.4.17 15:51
@hudečice píše:
Dle nadpisu jsem si myslela, že chce někdo studovat „památkářství“ :mrgreen: :mavam:

Taky jsem si říkala, že jsem „památkáře“ jako soukromou firmu ještě nikdy neviděla. Památkáři jsou státní úřady, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 15:57

Nadpis pobavil :mrgreen: Jinak - já během těhotenství krvácela několikrát a teď tu chovám půlroční holčičku :kytka: Takže nepanikař, miminku tím nepomůžeš. Takhle brzy je to buď a nebo, neovlivníš to :nevim: Držím pěsti, ať je to dobré! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
12.4.17 16:01
@Kočičí duše píše:
Nadpis pobavil :mrgreen: Jinak - já během těhotenství krvácela několikrát a teď tu chovám půlroční holčičku :kytka: Takže nepanikař, miminku tím nepomůžeš. Takhle brzy je to buď a nebo, neovlivníš to :nevim: Držím pěsti, ať je to dobré! :hug:

Děkuji jsem jen trochu nervózní po gynekokogicke stránce jsem se léčila dost dlouho a teď jsem jen zase vyplašená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5506
12.4.17 16:21

Kolik mas hcg? k doktorce bych urcite radeji zasla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
12.4.17 16:23
@karkarka píše:
Kolik mas hcg? k doktorce bych urcite radeji zasla.

25 limit je 0-5

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5506
12.4.17 16:50

Tak 25 neni extremne zvysene hcg. v nekterych laboratorich je to brano jako negativni. zajdi k doktorovi.muze to byt tehotenstvi, potrat, nebo mimodelozni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2644
12.4.17 16:58

@Malaga take autorka ma HGG :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48885
12.4.17 18:00

25 s petidennim zpozdenim neni extremne zvysena hodnota, spis je to velmi podprumerna hodnota, tydny tehotenstvi se nepocitaji od ovulace, ale od posledni MS. V terminu MS (14 dni po oplodneni) je tabulkova hodnota 3/426, tyden po MS dokonce 18-7340, takze pokud jsi nemela posunutou ovulaci (vis presne, kdy byla?), je tvoje hodnot velmi nizka. Ale z jedne hodnoty se samozrejme nic poznat neda, dulezite je tempo rustu. Kombinace hCG 25 po petidennim zpozdeni a krvaceni k tomu je dle meho dost pravdepodobny konec a v tehle fazi s tim zadny doktor nic nenadela, ale uvidis, zazraky se obcas deji.
Nechla bych to na prirode a za par dni hCG zkontrolovala znovu. Pokud by bylo pozitivni, sla bych k doktorce (i pro vylouceni mimodelozniho), ale spis to bude negativni a v tehle fazi bych se ani neodvazila to nazvat potratem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
537
12.4.17 18:32

To HCG je opravdu dost nizke. Krvacis hodne, jako menzes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5992
12.4.17 18:55

Jsem myslela, že jsi zdědila minimálně zámek a řešíš, co s ním…

Vyčkej pár dnů a uvidíš, nikdo teď víc nezmůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama