Mám první antikoncepci

Anonymní
25.1.20 23:59

Mám první antikoncepci

Zdravím, předem se omlouvám, jestli už to tu někde bylo… Mám první antikoncepci, doktorka mi k tomu nic neřekla…Zajimalo by mě, jak je to s otěhotněním v prvních týdnech užívání.
Ano, píšou, chráněná od prvního dne, ale plodný hlen mám, tak tomu nějak nerozumím, když to má vlastně zabránit ovulaci a jen co vím, že je nízkohormonální tak jestli to nesnižuje nějakou tu spolehlivost.? Děkuji moc za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12403
26.1.20 00:02

Plodný hlen není zárukou plodnosti, ten mám a jsem neplodná…Věř tomu, co píšou v příbalovém letáku. Při správném užívání jsi chráněná od prvního dne. Nízkohormonální znamená, že tam je malé množství hormonů, ne to, že nechrání dostatečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 00:04

@Janli
Já se toho právě lekla, tak jsem začala mít strach, co když další měsíc budu řešit další těhotenství.
Každopádně moc děkuji za reakci :)

• Nahlásit
  • Citovat
11685
26.1.20 01:42

Cti letak a priste se ptej. Nicmene ja radeji vzdy pri zacatku uzivani/nasazeni po delsi dobe/zmene znacky atd trvala prvni mesic jeste na dalsi ochrane (treba kondom). Pokud tehotna fakt byt nechces, je lepsi se pojistit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 17:08

@beruska9
Leták jsem četla ;) Říkám, že je to moje první antikoncepce, a žádný jak to funguje a zas jak dlouho funguje tam fakt napsaný není, takže příště si prosím tu jedovatou odpověď nechte

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama