Reklama

Mám u něho šanci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 23:10
Mám u něho šanci?

Ahoj, je to 4 měsíce, co mi muž utekl ze dne na den s kolegyní. Od té doby jsme spolu mluvili úsečně jen po SMS či mailu.
Dnes jsem s ním potřebovala mluvit kvůli prodeji společného auta. Volali jsme si a mluvili spolu celkem 3 hodiny (a to se nám hovor po hodině vždy přerušil, opatření operátora).
Mluvili jsme o práci, radila jsem mu, co má ve své pozici dělat… Jeho milenka u toho určitě nebyla. Nakonec mi řekl, že děkuje za pokec a rady, že jsme si spolu pěkně promluvili. Prodej auta jakoby vyšuměl, zasmáli jsme se spolu, poradili si. Má cenu bojovat? Miluju ho, nevěru jsem schopna vypustit a začít znova. Jen neumím ty ženské triky. Ten pokec dnes byl super a po té době ve mně zažehla naděje. Myslíte, že to byla slušnost, potřeba pokecat si, či šance? Co dál? Díky. A to mi po odchodu napsal Never More.

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62494 příspěvků 3 inzeráty 29.01.17 23:37

3 hodinovému hovoru bych říkala šance ;) ale co dál taky netuším, taky to neumím…

vejilka
Závislačka 4358 příspěvků 29.01.17 23:51

Těžko říct :nevim: můj ex se ke mě choval po rozchodu taky moc hezky, dokonce mi i psal smutné sms. Rozešel se se mnou on ale zpátky jsme se už k sobě nevrátili. Máte spolu děti?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 23:55

Děti spolu nemáme, ani s milenkou je mít nemůže. Chtěli jsme PP. A dnes se choval jinak. Mluvili jsme spolu dlouho, bylo to fajn.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 23:56
@j.a.n.i1 píše:
3 hodinovému hovoru bych říkala šance ;) ale co dál taky netuším, taky to neumím…

Dík, kéž by.

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 01:27
@Anonymní píše:
Ahoj, je to 4 měsíce, co mi muž utekl ze dne na den s kolegyní. Od té doby jsme spolu mluvili úsečně jen po SMS či mailu.
Dnes jsem s ním potřebovala mluvit kvůli prodeji společného auta. Volali jsme si a mluvili spolu celkem 3 hodiny (a to se nám hovor po hodině vždy přerušil, opatření operátora).
Mluvili jsme o práci, radila jsem mu, co má ve své pozici dělat… Jeho milenka u toho určitě nebyla. Nakonec mi řekl, že děkuje za pokec a rady, že jsme si spolu pěkně promluvili. Prodej auta jakoby vyšuměl, zasmáli jsme se spolu, poradili si. Má cenu bojovat? Miluju ho, nevěru jsem schopna vypustit a začít znova. Jen neumím ty ženské triky. Ten pokec dnes byl super a po té době ve mně zažehla naděje. Myslíte, že to byla slušnost, potřeba pokecat si, či šance? Co dál? Díky. A to mi po odchodu napsal Never More.

muž, který mě neumí milovat, nestojí za námahu…kdyby utekl s kolegyní, ať táhne, ješte bych mu zbalila kufry a poslala je k jeho milenke…bojovat o slabocha? aní za níc.

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 30.01.17 02:04

Nechci mu balit kufry, ale pomoc, ona nic neudela

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 02:30
@Ester13 píše:
Nechci mu balit kufry, ale pomoc, ona nic neudela

myslíte si, že vás miluje, když od vás utekl k jiné žene? Nemiluje vás, neváži si vás, potŔebuje jen váš servis a jinou ženu jako matrac.

Aotearoa
Závislačka 4262 příspěvků 30.01.17 04:11

Přidám vlastní zkušenost. Rozesla jsem se s klukem, nemilovala jsem ho. On se porad snazil, nekolik mesicu, pak to vzdal. Za dalsich nekolik měsíců jsme se potkali a taky si hezky popovidali. Ja chtěla jen to povídání, on to bohužel pochopil také jako šanci a zacal zase otravovat. Dle meho si chtel tvuj ex jen pokecat, dobre se znate a s takovym člověkem se povídá nejlepe. Kdyby chtěl s tebou být, tak to da najevo sám. Toť můj názor. Osobně bych v tom neviděla nic jiného, nez pokec. Bojovat o něj, když ti napsal „never more“? To snad nemas zapotřebí. :nevim:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2489 příspěvků 30.01.17 05:00

Myslim, ze spis ne. Je ted treba jen spokojeny, odesel ze dne na den, je proste zvykly resit veci spolecne s tebou. Evidentne se s tebou i potom co udelal da mluvit a je za to rad…
Treba se mu nakonec bude styskat po Vas dvou, ale rozhodne bych se na to neupinala a nesnazila ho ziskat, to by mel on… Snaz se jit proste dál bez nej i kdyz je to těžké…co bude, se uvidi casem. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama