Mám v ústech divný povlak

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.10.21 10:42

Mam v ustech divny povlak

Ahoj, uz dlouho resim, ze se mi v puse udela zvlastni povlak, ten mi vadi a tak si to zacnu okusovat, kolem rtu a vnitrni casti tvare. V puse mam hrozny sucho kdyz se mi to objevi. Nevim co s tim a kam zajit :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
351
15.10.21 10:44

ORL nebo praktik. Možná moučnivka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4346
15.10.21 11:29
@Anonymní píše:
Ahoj, uz dlouho resim, ze se mi v puse udela zvlastni povlak, ten mi vadi a tak si to zacnu okusovat, kolem rtu a vnitrni casti tvare. V puse mam hrozny sucho kdyz se mi to objevi. Nevim co s tim a kam zajit :zed:

Kvasinky? Výplach Tantum Verde zabírá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.21 12:37

Ja si koupila i mundisal, potom desinfekci ze salveje.. jim mnohem min cukry. Zkusim ten tantum verde a asi jinak pujdu na to ORL. Jeste me napadlo, ze mam problemy se zaludkem, prekyseleni. Lecim se ale nekdy citim jak me stejne pali v krku jak se mi to vraci, tak jestli to nemuz byt i z toho :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
3078
15.10.21 13:09

Mozna ty kvasinky, zkus probiotika, jestli je muzes s tou lecbou, take vynechat cukr, me se to obcas objevi, kdyz moc nejim..bily jazyk, uz to i doprovazely afty a bokest v krku, kdy se mi delali uz i bile fleky…jako pomoc je dobre to tantum verde, nebo strepsils, nebo jine volne prodejne pastilky a take gencialka (fialova desinfekce) a stirat povlak z jazyka, prodavaji se primo sterky na jazyk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.21 15:11

@Melodie91 zkusim to tedy. Na jazyku nic nemam. Ale nekdy mi to jde taky z vnitrnich casti setrit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat