Mám zkažené Vánoce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.12.19 01:01

Mám zkažené Vánoce

Ahoj, asi 4 hodiny zpět mi manžel zkazil Vánoce. Teď tu sedím a brečím. Já celý den lítala kolem dětí, kapr, salát, dárky,… Manžel přijel z práce s novou náladou, to je za poslední čas už po několikáté. Tak mu nachystán večeři, dám děti spát, přijdu a koukám, že má v sobě 3 piva, tak jsem překročila oči a šla dělat další věci. Jemu se to hodilo do krámu a začal být urejpaný…Pak, nevím proč, vytáhl to, že nemá čas na svůj koníček a že nájemné paní na hlídání. To mi přijde komické a říkám, že když si děti jednou udělal, tak se prostě bude starat ať chce nebo ne…Na to on mi řekl ještě spoustu osklivych věcí a že zítra bere děti a pojede ke svým rodičům sám. Když mu říkám, ať si jde v klidu sednout a že si popovídáte, co mu vadí, mi řekla, ať mu popíjíme pr.del a šel do sprchy.
Přišlo mi to hrozně líto, zavřela jsem se do obýváku a zbytečně tady akorát řvu. Člověk chce všem připravit hezké Vánoce a přijde jeden mamlas a je vše zničené…
Teď přemýšlím, že mu řeknu, ať zítra opravdu k těm rodičům jede s dětmi sám a přiveze je na večeři a ať si to tam vysvětluje, jak chce.
Jaká by byla vaše reakce?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26624
24.12.19 01:12

On chce čas věnovat i něčemu jinýmu než dětem a ještě chce najmout paní na hlídání? Teda to si dovolil hodně! Dej mu k ježíšku kouli na nohu, dacanovi… Prober se! Život není jen o dětech, každý má právo i na svůj vlastní čas a pokud nechce nechat děti jen na tobě, ale chce hlídačku, tak kde je proboha problém? Nesnáším ženský, co se dobrovolně obětují pro rodinu a ještě to mlátí druhým o hlavu a čekají, že je někdo postaví na piedestal. Jestli celá hádka začala jsem kvůli paní na hlídání, tak sis ty vánoce zničila sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7651
24.12.19 01:16

Tři piva? To snese málo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
24.12.19 01:18

Ježíši já mám teprve 3 týdenního prvorozeného syna a když chce babička hlídat a syna si bere do kočárku nebo na mazlení mezi kojením a já můžu zmizet a vyřídit si svoje věci nebo si pospat jsem šťastná :D to samé když syn spí a nebudí se jsem šťastná, že mám čas i na něco jiného a na chlapa :lol:.
A to kluka fakt miluju nadevše, ale jako fakt si ráda odpočinu taky a to ho mám chvíli s ještě hooodne nás toho čeká. Takže ho chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4419
24.12.19 01:25

Hmm já chci paní na hlídání 😄 měla si to zvážit. Řekl to že ho něco trápí, ty ho odseknes že si za to může sám a má smůlu a pak hrozně divíš a cítíš ukřivděná. Já bych řekla že si si začala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35546
24.12.19 01:29

Tak on ti chtel dat k vanocum pani na hlidani a ty takhle… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5858
24.12.19 01:35
@Ram16G píše:
Tři piva? To snese málo..

Manželce řekl tři a ve skutečnosti jich bylo 13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5858
24.12.19 01:38
@veria píše:
Tak on ti chtel dat k vanocum pani na hlidani a ty takhle… :mrgreen:

paní bude hlídat dítě a on bude honit nějakou sukni a bude tomu říkat před manželkou koníček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24392
24.12.19 01:40
@Božislava píše:
Manželce řekl tři a ve skutečnosti jich bylo 13

Nemuzes to brat podle sebe :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24392
24.12.19 01:43

Kazdopadne, zakladatelko…i na neho je toho asi moc a deti nejsou jedina napln.Tu chuvu chce, aby jste byli spolu sami. A ma pravdu, ma pravo na svou zenu. Nejsi jen matka.Ted jsi toho plna, oddechni si a bez za nim.Zkus to udelat hezky,nepo.ser si zitrek, jedes na truc.Bude to dobry,uvidis.Ale poslouchej ho, neco ti tim rika. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3253
24.12.19 01:44

8o Takže mít děti znamená nemít vlastní život? Sakra, někde je chyba, my zrovna v neděli byli bez dětí v kině a před tím jsme byli na vánočním koncertě 8o zrovna plánujeme prodloužený víkend v Paříži někdy v únoru, zase bez dětí. A přítel si ještě dovolí občas zabehnout do fitka, když je dítě ve škole, druhé u babičky a má volno v práci. No my budeme Teda rodiče na houno, když si dovolíme i vlastní život. :mrgreen: prosimte prober se, jestli hádka byla kvůli tomu, že si dovolil říct, že by rád měl čas na své koníčky, tak sis ty vánoce vážně zničila sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
478
24.12.19 02:05
@Božislava píše:
paní bude hlídat dítě a on bude honit nějakou sukni a bude tomu říkat před manželkou koníček

Pozor dámy, pán se asi zapomněl zmínit, že dotyčná chůva bude nějaká mladá sexy kočka!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10430
24.12.19 02:08

Kvůli třem pivům protáčet oči je snad zbytečné. Ty víš, že jeho dlouhodobě pravděpodobně něco trápí, kvůli čemu chodí domů s blbou náladou. On ti dokonce řekne i co to je a navrhne konstruktivní řešení. A pro tebe je to mamlas. Mi přijdeš komická spíš ty. V klidu si promluvit je dobrý nápad. Rozhodně lepší, než vánoční šprajc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2809
24.12.19 04:15

Vyspi se, koukni na to s odstupem a uvidíš, že to nebude tak zle. ;) Řešit něco s pripitym člověkem je blbost, kolikrát z něj můžou vypadnout i věci, které by ve střízlivem stavu nikdy neřekl, a které ho pak i mrzí. Na druhou stranu, asi se ti snažil říct, že je toho na něj moc. Předvánoční období je prostě stresující, mohla to pro něj být poslední kapka. Paní na hlídání bych se nebránila. Na pár hodin týdně, proč ne? Dětem to neublíží a vám dvěma to jen prospěje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
24.12.19 05:37
@dog.s píše:
Ježíši já mám teprve 3 týdenního prvorozeného syna a když chce babička hlídat a syna si bere do kočárku nebo na mazlení mezi kojením a já můžu zmizet a vyřídit si svoje věci nebo si pospat jsem šťastná :D to samé když syn spí a nebudí se jsem šťastná, že mám čas i na něco jiného a na chlapa :lol:.
A to kluka fakt miluju nadevše, ale jako fakt si ráda odpočinu taky a to ho mám chvíli s ještě hooodne nás toho čeká. Takže ho chápu.

Naprostý souhlas, mám měsíční dcerku, minulý víkend byla poprvé na hlídání u mých rodičů, byla tam asi 4 hodiny, my s chlapem šťastný že mě země na oběd a koupit dárky a že jsme chvíli spolu. Malá v pohodě. Takže také chápu chlapa zakladatelky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat