Muži 40 +, opravdu došli?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.12.19 22:11

Muži 40 +, opravdu došli?

Hezký večer, radu asi nechci, myslím, že není co radit. Hledám partnera, moje požadavky 40+, s dětmi, po dlouhodobějším vztahu, s vyřešenou minulostí. Bez dluhů ( max. Hypotéka a úvěr na auto), pracující, žijící sám. Samozřejmostí je absence alkoholu, drog, násilí apod. A nemůžu nikoho takového potkat. Že všech stran se na mě valí informace, že tihle jedou už druhý kolo, že takového jen těžko potkám. A asi je to i pravda. Opravdu jsem za posledního cca půl roku nikoho použitelnýho nepotkala. Nikdo nemá nezadaného kamaráda. Na jednu stranu slyším, jak určitě dlouho sama nezůstanu, že jsem krásná,. milá ženská a na druhou, že takoví nejsou. Samozřejmě, že moje pocity teď umocňují ty vánoce, ale asi je na čase si to přiznat. Je tu někdo v podobné situaci, věkové skupině?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8338
23.12.19 22:24

Vadilo by, ze tak 3-5 mesicu rocne cestuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 22:28
@Premek_Orac píše:
Vadilo by, ze tak 3-5 mesicu rocne cestuje?

Jako v kuse? Nebo různě po sluzebkach, týden, 14 dnů apod?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 22:30

@Premek_Orac v kuse by mi to vadilo, takhle občas asi ne. Jsem na to zvyklá od táty. Hlásíš se?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 22:31

U nás když byla krize a manžel byl dán do oběhu, nikoho nesehnal. Požadavky splňuje. No, vrátil se zase zpět :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 22:34
@Anonymní píše:
U nás když byla krize a manžel byl dán do oběhu, nikoho nesehnal. Požadavky splňuje. No, vrátil se zase zpět :mrgreen:

A co mi tím chceš říct?

• Citovat
  • Nahlásit
27435
23.12.19 22:43

Těch kvalitních chlapů je málo v každé věkové kategorii, ne jen tam, kde lovíš. Když chceš kvalitu, musíš si počkat nebo vzít za vděk, tím, co je. Ber to jako skvělou příležitost naučit se být spokojená jen sama se sebou. Já jsem byla single od 28-32let a sakra se mi vyplatilo si na toho správnýho počkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
23.12.19 22:46

Obávám se, že takových bude jako šafránu, protože ti co zato stojí jsou většinou zadaní. Ti volní mají často nějaké to ALE. Každopádně neklesej na mysli, osud to nějak vymyslí a až to nebudeš čekat, tak ti něco přihraje do cesty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 22:52

@Janli ve tvé věkové skupině to muselo být o to horší, ze už se hlásili zřejmě biologické hodiny. Tohle já už mám splněno. Jinak hezky napsáno.

@Ladyska tak je ale a ale, že. Tak já věřím, že jednou to přijde, ale teď to na mě nějak dolehlo a zítra bude ještě hůř, ale mám aspoň děti

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
21566
23.12.19 22:56

No voni ti volní, spolehliví, zajištění a slušně vypadající v druhém kole často loví mezi mladšími…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 23:04
@Ou píše:
No voni ti volní, spolehliví, zajištění a slušně vypadající v druhém kole často loví mezi mladšími…

No a to je další kámen úrazu
Takže jo. Jsem zralá na odpis a zustat sama nebo s looserem. Super vyhlídky

• Citovat
  • Nahlásit
2073
23.12.19 23:07
@Anonymní píše:
No a to je další kámen úrazu
Takže jo. Jsem zralá na odpis a zustat sama nebo s looserem. Super vyhlídky

Co přesně si představuješ pod pojmem loser?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 23:11
@fera21 píše:
Co přesně si představuješ pod pojmem loser?

Nepracuje, zadluženy, gambler, násilník, fet. Prostě jak jsem psala, je ale a ale. A tohle je pro mě to varovné ale.

• Citovat
  • Nahlásit
23631
23.12.19 23:11

Znám tři :think: no ale asi by neprošli, na druhou stranu jsou hodní pracovití

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 23:13
@ka2ka píše:
Znám tři :think: no ale asi by neprošli, na druhou stranu jsou hodní pracovití