Mám zůstat, či odejít?

Anonymní
25.7.13 14:29

Mám zůstat či odejít?

Dobrý den, momentálně se potřebuji hlavně vypsat, ale taky budu ráda za každou radu. S partnerem jsme spolu sedmým rokem, 4 roky žijeme spolu a máme dítě 2 a půl roku.

Poslední tři roky mi příjde, že se strašně změnil a poslední rok téměř co tři měsíce se stane nějaká „událost“, která mě úplně odrovná. Nechci psát romány, tak popíšu poslední situaci. Minulý týden jel pryč na kole a nechal si doma všechny osobní věci, volali mu ale z práce a já musela řešit nějaké jeho záležitosti, volat tedy jeho kamarádovi, se kterým byl a ptát se ho na věci, které jsem volala pak jeho šéfovi, hledala jsem mezi zm. hovory, a narazila na jméno jeho ex. Holka, která s ním byla přede mnou, bydlí ve stejné lokalitě jako my, taky má stejně staré dítě jako my,… zarazilo mě to, oni dva, když se potkají nbo ji potkáme spolu ne nezdraví, nebaví… Když došel domů, ptala jsem se ho co to je. za zm. hovor a on mi řekl, že je to prý starý údaj z jeho starého telefonu.(Má nový telefon půl roku, zm. hovor byl z minulého týdne) :roll: Byl v kuchyni, dlouho bylo ticho, pak si čepoval vodu, pak jsem se zeptala, jestli jde tedy o tu osobu, kterou myslím, pak řekl, že ano. Takže mi tedy lhal. pak jsem se zeptala, kde se potkali, prý náhodně, a nesejde na tom, kde. (Do ted mi neřekl kde). prý si jen vyměnili tel. čísla. ((Než se na mě některé sesypou, ohledně toho, že přece může mít přátelský vztah s ex, tak se před 7 lety rozešli, protože ho podvaděla a našla si chlapa se kterým je ted, s mým partnerem se nezdraví, a najednou mi řekl, že přece na ni nezanevře do konce života. Nechápu to. Nedokážu si představit, že někde na nákupu )a kdo ví, jestli na nákupu) potkám ex, s kterým jsem deset let neviděla, vnutim mu moje tel. číslo. Čísla se přece dávají, za nějakým účelem, aby spolu lidi byli dal v kontaktu. mě řek, že prej to číslo nikdy nevyužije… a že podvádění je ubohé, ale tak to bych řekla, že to říká, ted, že to vím. Taky mi řekl, že kdyby to bylo tajné, že to smaže, ale to jsou kecy, které tedka po pár dnech potí, aby nevypadal jako hajzl. Napsal mi i sms, že "Je prej takový pes, kterej by poskákal každou fenu, ale nedělá to protože si nebude ničit karmu a tělo. Ale to prý všechno dávno vím… Je mi zle, vůbec nevim, co mám dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

cher
25.7.13 14:32

V partnerství si buď lidi věří nebo nevěří. POkud myslíš, že máš důvod mu nevěřit (a myslím, že to většinou ženská ví sama nejlíp), pak to nikdy nebude dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
nepř. G12
25.7.13 14:33

Nic

• Nahlásit
  • Citovat
6248
25.7.13 14:34

Víš, takovéhle situace, jak píšeš, se stávají proto, že si dva lezou ne nervy - pak už vadí všechno, všechno je důvodem k naštvání, nedůvěře, hádce..
Není to o tom, co se stalo, ale o tom, co je mezi vámi. Rozmysli se, jeslti s ním chceš žít, jestli ho ještě miluješ. A podle toho jednej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6154
25.7.13 14:37

Ať odejde on, jestli chce. Já bych zatím nedělala nic. Zkus se víc zaměřit na věci a situace, ve kterých je vám oběma fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13500
25.7.13 14:48

Mně by zajímala celková situace. Vypíchla jsi událost, která je z jednoho pohledu fatální a počátek krachu, anebo druhého pohledu naprostá drobnost. Co na tom, že někdo potká bývalého přítele, po xx letech a vymění si čísla?
Záleží na celkové atmosféře ve vztahu, na tom, co jsou ty další události, které tě vykolejují.
Zdá se mi, že si nejspíš lezete na nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
25.7.13 14:49

8o 8o o co jde? Nechápu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.13 14:52
@Virginia píše:
Mně by zajímala celková situace. Vypíchla jsi událost, která je z jednoho pohledu fatální a počátek krachu, anebo druhého pohledu naprostá drobnost. Co na tom, že někdo potká bývalého přítele, po xx letech a vymění si čísla?
Záleží na celkové atmosféře ve vztahu, na tom, co jsou ty další události, které tě vykolejují.
Zdá se mi, že si nejspíš lezete na nervy.

Většinou se ty situace týkají podobného, ženské, ženské a ženské… to jde už vidět podle toho, co mi napsal v sms, že… je takovej pes, co by…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.7.13 14:57

@Virginia

jinak bych neřekla, že si lezeme na nervy. Je skoro celý týden služebně pryč, takže bych čekala, že spolu budeme víc semknutí, jako rodina. Když chci někam společně jet, řekne mi, že ho „honim, jak nadmutou kozu“. příjde mi te´d, jako by si najednou chtěl začít užívat, ale my s dítkem, jako bysme ho svazovaly. v jeho věku by měl mít víc rozumu, a ne sbírat tel. čísla a není to jen ex, ale je toho víc, popsala jsem jen to poslední, co se stalo teďka, ale je toho prostě spousta. chybí mu sex, ale se mnou ho mít nechce, komunikovat nechce - když s ním chci mluvit z očí do očí. Nemyslím si ale, že jsem udělala nějakou chybu. :|

• Nahlásit
  • Citovat
13500
25.7.13 15:01

Jděte k odborníkovi, nejspíš tohle sami nevyřešíte, pokud je to dlouhodobé. Třeba děláš chybu, kterou nevidíš + on dělá chyby, které vidíš ty a nechce vidět on. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
25.7.13 15:03

Ahoj. Podle mě hlavně nedělej unáhlená rozhodnutí, která pak nejdou vzít zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 15:09

Ahoj, můj muž jednou řekl, „buď spolu budeme přežívat nebo žít“, tak se snažím abychom „žili“. Je to ale věc komunikace a důvěry. Hlavně spolu MLUVTE!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
25.7.13 15:15
@Anonymní píše:
Většinou se ty situace týkají podobného, ženské, ženské a ženské… to jde už vidět podle toho, co mi napsal v sms, že… je takovej pes, co by…

omlouvám se, vím jen to, co si napsala, ale…nepřeháníš to? Nejsi třeba extrémně žárlivá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
25.7.13 15:18

Rozvod! jako tohle je fakt hrozný, nebyla bych s ním ani minutu. A ještě bych ho oškubala a vysoudila vysoký alimenty, s ex si vyměňovat čísla 8o

• Nahlásit
  • Citovat
744
25.7.13 15:19

Tak můj s bývalkou občas zajde i na kafe :-O a zatím jsem od něj neodešla :lol:
Myslím, že máte úplně jiný problém a to je Váš vztah a vzájemná důvěra…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama