Mama me zadluzila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 14:42
Mama me zadluzila

Ahoj, mam problem a nevim co mam delat, zjistila jsem ze me moje mama zadluzila pujckou 60 tisic.
Kdyz mi bylo 16 let rozhodly jsme se, ze si udelam ucet, myslela jsem ze bude muj a ze mi tam treba bude posilat kapesne a chodit penize z brigady,, preci jen bylo na moje jmeno..jenomze po par mesicich si tento ucet jaksi,,privlastnila’’ zacela si tam posilat vyplatu a vse mozne a vzala si na me i pujcku…dozvedela jsem se to kdyz mi volali z banky at uhradim sve zavazky, ze uz mi nekolikrat posilali upominky..kdyz jsem to mame rekla tak mi rekla ze lzou a ze to jsou urcite ty blby poplatky za vedeni uctu…co mam delat?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Premek_Orac
Závislačka 4969 příspěvků 13.05.19 14:47
@Anonymní píše:
Ahoj, mam problem a nevim co mam delat, zjistila jsem ze me moje mama zadluzila pujckou 60 tisic.
Kdyz mi bylo 16 let rozhodly jsme se, ze si udelam ucet, myslela jsem ze bude muj a ze mi tam treba bude posilat kapesne a chodit penize z brigady,, preci jen bylo na moje jmeno..jenomze po par mesicich si tento ucet jaksi,,privlastnila’’ zacela si tam posilat vyplatu a vse mozne a vzala si na me i pujcku…dozvedela jsem se to kdyz mi volali z banky at uhradim sve zavazky, ze uz mi nekolikrat posilali upominky..kdyz jsem to mame rekla tak mi rekla ze lzou a ze to jsou urcite ty blby poplatky za vedeni uctu…co mam delat?

Ahoj,
bylo ti už 18?

Zwetta
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 13.05.19 14:47

Zajít si tam osobně ;)

Lalelale
Závislačka 4417 příspěvků 13.05.19 14:47

Kdo je teda vlastníkem účtu, ty nebo ona? Jestli je na tebe, jak si ho mohla přivlastnit? Jsi jí dala přístupové údaje?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 14:49

@Premek_Orac ahoj, ano, uz bydlim sama

Janli
Echt Kelišová 8443 příspěvků 13.05.19 14:54

Tak mamince oznam, že jsi byla v bance a někdo zfalšoval tvoje údaje, okradl tě a ty jdeš podat trestní oznámení. Ať se matka chytne za nos a peníze zaplatí. Na druhou stranu, ty by jsi to trestní oznámení podat měla a na základě šetření policie pak podat žádost o vymazání údajů o dluhu z bankovních registrů, jinak si totiž příštích pár let u bank ani neškrtneš. S jakýmkoliv úvěrem budeš mít hodně velký problém.

Blankaspl
Kecalka 239 příspěvků 13.05.19 14:54

Šla bych se domluvit do banky osobně. Ale platí, že nezletilé děti nemohou být odpovědné za protiprávní jednání svých rodičů. Ti naopak nesou odpovědnost za jejich závazky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 14:54

@Lalelale ja, ano vedela je uz od zacatku, aby pry mi to mohla kontrolovat pres internet, pak si kartu zacala pujcovat ze ta jeji nak,,blbne’’ a doslo to az tam ze ji mela porad, ja to moc neresila, penize na brigade mi stejne davali hotove a kapesny mi stejne nedavala, takze bych tu kartu mela k nicemu, nevadilo mi ze ji pouziva, nevedela jsme ze by mohla udelat takovy podvod

Premek_Orac
Závislačka 4969 příspěvků 13.05.19 14:54
@Anonymní píše:
@Premek_Orac ahoj, ano, uz bydlim sama

Nejprve bych zašel do banky a vyžádal si veškeré informace k půjčce.
Pak bych promluvil s mamkou, na co peníze byly (jestli ti třeba neplatila studium) a jak to vyřešíte.
Následně bych šel do banky s návrhem řešení a zkusit si dohodnout splátkový kalendář.
Nepředpokládám, že chceš na mamku dávat trestní oznámení…

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 9035 příspěvků 13.05.19 14:55

Zajdi osobně do banky a zeptej se. A taky se zeptej, co se dá dělat. Je možné, žes tam měla kontokorent a ten vybrala a nebo kreditku. Každopádně to řeš, co nejdřív.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 14:56

@Janli me je z toho uplne spatne, policii uz jsem vyhrozovala, to trosku zrudla ale rikala ze je to za ty poplatky a at to neresim ze stejne tomu hov** rozumim…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 14:58

@Premek_Orac studium urvite ne, mamka mi dala tak nejvic 200, radsi zivi sveho pritele, jinak mi vse potrebne vzdy platila babicka

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 9035 příspěvků 13.05.19 14:59
@Anonymní píše:
@Janli me je z toho uplne spatne, policii uz jsem vyhrozovala, to trosku zrudla ale rikala ze je to za ty poplatky a at to neresim ze stejne tomu hov** rozumim…

To fakt řeš. Nejde to nechat být.

elen-ka
Extra třída :D 13632 příspěvků 12 inzerátů 13.05.19 15:00
@Anonymní píše:

Jako první, ale to jsi snad už udělala, je změnit přístup do internetového bankovnictví a mamce ho nedávat. Pak jako druhou věc bych kartu zablokovala. Mnohdy to jde právě v tom internetovým bankovnictví. A pak bych hned šla do banky a situaci řešila. Určitě to nenechávej tak, budeš mít v budoucnu jen a jen větší problémy než nyní. Držím palce. :hug:

sediza
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 13.05.19 15:01

Do banky a na policii. Co jiného? A takovou matku bych nadobro odstřihla ze svého zivota. Ne proto, ze te zadlužila, ale protoze ti lže!

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama