Tchán mi pije krev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 09:08
Tchán mi pije krev

Ahoj, chci se s vámi podělit o mém trápení. Jsme spolu s přítelem skoro 5 let. Bydlíme u jeho rodičů v domě. Začínáme si renovovat druhé patro. Ale už toho tady mám právě dost. S budoucí tchýní si rozumím, ale na budoucího tchána začínám mít alergii. Nejhorší je, že tchán využívá vlastního syna. Pořád z něho tahá jen peníze, on si něco vymyslí a přítel to pak musí platit a vůbec ho nezajímá, že renovujeme. Nejhorší je, že se ke svému synovi chová strašně, pořád po něm řve, když se mu něco nelíbí, ale on se hádá skrz každou kravinu. On musí mít vždycky pravdu. Ani barák mu ještě nepřepsal, takže když se něco stane, tak zůstaneme na dlažbě. Protože má další dvě sestry, které se nevzdají dědictví. Přítel už nasypal hodně peněz do baráku, zahrady a dalších věcí. A jeho ségry už mají vlastní barák a všechno a nikdy by tady nebydlely. Už jsem přítelovi říkala, ať se na to vykašle, že si najdeme něco svýho, ale přítel nechce nic slyšet a ještě se u toho pohádáme. Hádáme se pořád skrz něho. Kdybychom měli rodinu, tak tady nemáme jistotu. Nejvíc mi vadí, že když chceme s přítelem někam jet, tak se k nám nasáčkuje a jede s námi. Když přijedeme odněkud domů, tak hned vyslýchá, kde jsme byli atd. A ještě chce jet s námi na dovolenou, já s ním nikam nejedu, to je na ostudu a ještě by to nebyla dovolená, protože přesně vím, jak by to dopadlo, zase by po přítelovi řval a to já nemám za potřebí, to poslouchat a nechat se ztrapňovat. Pořád nám stojí za zadkem, vždyť jsme s přítelem dospělí a můžeme si dělat, co chceme. Chci si užít trošku soukromí s přítelem, protože ho vůbec nemáme, pořád za námi leze a otravuje s každou kravinou. Jsme v nejmenší místnosti z celého baráku a místnost je hned vedle jeho ložnice, tak to má k nám blízko. S přítelem se vídáme jen večer, když přijede z práce. Už nevím, co mám dělat. Miluju svého přítele nade všechno, ale jen skrz jeho otce máme problémy, nejhorší je, že to přítel nevidí, už nevím, jak mu otevřít oči. :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66128 příspěvků 12.05.19 09:10

Rozejit se, co jineho chces slyšet… tedy ty asi chces slyšet neco jineho, ale pro pritele evidentne nejsi ani trochu důležitá.

Lalelale
Závislačka 4476 příspěvků 12.05.19 09:11

Odstěhovala bych se, nebo budeš mít peklo. A pokud přítel nevidí neslyší, tak pryč od něj, dokud je čas. Jinak budeš třeba 20 let čekat, až tchán konečně umře. Což je dost smutný život

J.O.V
Kecalka 308 příspěvků 12.05.19 09:15

Vidím to stejně, rozejít když to přítel nevidí. V tomhle dusnu, chceš zůstávat dál? Dyt to bude peklo! Zkus s ním ještě promluvit, když nic navrhni rozchod, že tohle nedáš. Pokud se nechceš rozcházet, smiř se a nestěžuj si.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2499 příspěvků 12.05.19 09:20

Hele cpát peníze do baráku který není ofiko přepsaný je naprostý nesmysl notabene když jsou tam špatný vztahy.
I když tam nechtějí bydlet neznamená to, že kdyby se tedy dědilo že by si sestry nevzpomněly že chtějí vyplatit.

alimdar
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 12.05.19 09:28

Tchána nezmenis, ale přítele můžeš. Název diskuze by měl znít spíš „Přítel mi pije krev“. Máš problém s partnerem ne s tchanem. Přítel je zřejmě velmi nevyzrálý a nestojis mu ani Ty ani váš vztah za to vzepřít se otci a především přestat financovat cizí vlastnictvi. Mě by naopak nestál tenhle člověk za to ztrácet s nim čas. Bude jen hůř

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 09:30

Ja měla něco podobného, nakonec jsem zjistila, že když po tchánovi vyjedu sama, ať se nehadaji ap. Tak to funguje. Sehnala jsem byt na hypotéku na sebe a přítelovi jsem dala ultimátum, že buď jde se mnou nebo se rozejdeme… Už druhým rokem žijeme sami, přítel jezdí na víkend k rodičům, jeden víkend v měsíci je se mnou a ja jsem víc v pohodě…

Jana525
Kelišová 5531 příspěvků 12.05.19 09:38

S takovym chlapem bych nebyla. Vykasli se na to, ceka te jenom trapeni.

Monchichik
Echt Kelišová 8326 příspěvků 12.05.19 09:50

No tak to by bylo něco pro mě. Neumíš mu říct, že když někam jedete, tak že chcete být sami? A přítelovi bych řekla, ať si klidně jede teda s otcem, já že nejedu. A pokud dává přednost jemu, tak máš smůlu, lepší to nebude. A v životě bych nebydlela ani s rodiči svými ani jeho. Dobrotu to dělá tak možná v 1% případů.

Hanka1
Extra třída :D 14900 příspěvků 12.05.19 10:12
@alimdar píše:
Tchána nezmenis, ale přítele můžeš. Název diskuze by měl znít spíš „Přítel mi pije krev“. Máš problém s partnerem ne s tchanem. Přítel je zřejmě velmi nevyzrálý a nestojis mu ani Ty ani váš vztah za to vzepřít se otci a především přestat financovat cizí vlastnictvi. Mě by naopak nestál tenhle člověk za to ztrácet s nim čas. Bude jen hůř

Presne tak, nasla sis zakladatelko tatanka, pro ktereho nejsi dulezita. Hlavne si s takovym noumou neporizuj mimiska.
A ty nemas hubu, ze bys tchanovi rekla, ze je to dovolena vas dvou a o jeho pritomnost nestojis, ze si aspon mimo jejich barak chces poradne zasukat? Dedkovi sice vypadnou oci z dulku, ale budes mit klid :P

alimdar
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 12.05.19 10:14
Lucy75
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 12.05.19 10:24

:mrgreen: bych tam osobně vydržela pár dní, než bych poznala, jak to tam chodí a pak NEMILOSRDNĚ A BEZ PARDONU PRYČ, a to s přítelem či bez něj.. našla bych si vlastní bydlení a dál by to bylo už jen na něm, jak se rozhodne… u nich nebudeš mít nikdy klid ani soukromí a navíc co je to za nesmysl to u nich rekonstruovat, když má přítel dvě nevypořádané sestry.. to cpete peníze vyloženě Pánu Bohu do oken, to si můžete splácet vlastní hypotéku.. co blázníš?

Lalelale
Závislačka 4476 příspěvků 12.05.19 11:02
@ludmilaadamkova píše:
Hele cpát peníze do baráku který není ofiko přepsaný je naprostý nesmysl notabene když jsou tam špatný vztahy.
I když tam nechtějí bydlet neznamená to, že kdyby se tedy dědilo že by si sestry nevzpomněly že chtějí vyplatit.

Přesně tak. Ale kdo chce kam… Stokrát ti lidé mohou být varováni a pak se stejně diví. A zakládají diskuze, že sestra co ji 15 let nikdo neviděl chce vyplatit, ackoliv vsechnu práci na domě dělala stezovatelka s manželem

llida
Kecalka 400 příspěvků 12.05.19 11:09

Vicegeneracni bydleni nemuze fungovat, nefungovalo doted nebude fungovat ani v budoucnu… kdy uz se lidi pouci :( moje rada :rychle pryc, kdyz by tvuj pritel stal za to, dojde mu to a pujde s tebou. kdyz ne, tak aspon vis, ze mu nestojis za spolecny zivot…

aknadar
Kecalka 398 příspěvků 12.05.19 11:19

Musíte bydlet sami. Společné bydlení je cesta do pekel, zvláště když už teď si nerozumíte. Nevěřím, že to má jiné řešení, bohužel…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama