Máme spolu zůstat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  28.04.18 18:52
Máme spolu zůstat?

Zdravím všechny,

Omlouvám se za anonym, ale chodí sem mí známý, a nechci aby si to semnou spojovali.
Nicméně jsme s přítelem spolu cca 7 měsíců. Bydlíme společně v jeho domě (mě vybouchlo bydlení a neměla jsem kam jít) cca 4 měsíce. Za tu dobu jsme se párkrát pohádali (při hádkách mi všechno vyčítá, překrucuje každé mé slovo, neustále vyhrožuje rozchodem, že odejde pryč) a asi 2× to nemělo daleko k rozchodu, ale vždy se to dalo rychle dokupi, ovšem nikdy nechtěl o tom potom mluvit (=údajně šlo jen o špatnou náladu a měl tzv. hádavou).
Nicméně mě samotnou zaráží to, že jsem se párkrát málem sbalila a odešla a teď mám v kanceláře pár věcí, kdyby se to s ním nedalo vydržet, tak ať se nemusím narychlo něco balit a hned bych mohla vypadnout. Přiznávám se, že jsem mu párkrát nechtěně zalhala a on mě taky, ale je to víceméně v pohodě, ale poslední dobou se u nás objevuje prazvláštní situace, nebo spíše momenty, kdy se bavíme o nevěře a jestli bychom to zvládli udělat apod. Parkrát mě už vlezl do mobilu, notebooku, tašky, emailu, o tom asi neví, ale já mu neřekla, že jsem to poznala (párkrát jsem ho viděla, ale on mě naštěstí ne). Další věc je ta, že já mám taky občas chuť mu prohrabat notebook nebo telefon, protože vím, že se neustále stýká s lidmi a nevadí mu předmnou mluvit o tom, jak je dané osoby balí a flirtují spolu apod. Už jsem to párkrát mále nevydržela a poslala ho někam.

Každopádně potřebuji poradit v tom, jestli mám v takovémto vztahu zůstat anebo radši odejít a způsobit možná nečekaný konec.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Levandulina
Závislačka 4857 příspěvků 11 inzerátů 28.04.18 18:57

Myslím, ze váš vztah nemá budoucnost. Nejste spolu vůbec dlouho, měli by jste být zamilovaní a ne takhle „na nože “…

Černá vdova
Kelišová 6332 příspěvků 28.04.18 19:00

Když si po tak krátké době lžete, nevěříte si a šmírujete se, tak je tady něco špatně.
A Ty jsi s ním zřejmě jen proto, že nemáš kam jíž bydlet, ne?

Helileli
Ukecaná baba ;) 2370 příspěvků 28.04.18 19:00

Jste spolu půl roku a resite spoustu problémů. Život je krátký, já bych to utla. Ale vzala bych si z toho ponaučení, co v příštím vztahu udělat jinak. Například nelhat, věřit, když už se hádat, tak kultivovane, aby vše mělo své hranice. Jinak bude další vztah to samé v bledě modrém.

nostress
Extra třída :D 12385 příspěvků 28.04.18 19:10
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,

Omlouvám se za anonym, ale chodí sem mí známý, a nechci aby si to semnou spojovali.
Nicméně jsme s přítelem spolu cca 7 měsíců. Bydlíme společně v jeho domě (mě vybouchlo bydlení a neměla jsem kam jít) cca 4 měsíce. Za tu dobu jsme se párkrát pohádali (při hádkách mi všechno vyčítá, překrucuje každé mé slovo, neustále vyhrožuje rozchodem, že odejde pryč) a asi 2× to nemělo daleko k rozchodu, ale vždy se to dalo rychle dokupi, ovšem nikdy nechtěl o tom potom mluvit (=údajně šlo jen o špatnou náladu a měl tzv. hádavou).
Nicméně mě samotnou zaráží to, že jsem se párkrát málem sbalila a odešla a teď mám v kanceláře pár věcí, kdyby se to s ním nedalo vydržet, tak ať se nemusím narychlo něco balit a hned bych mohla vypadnout. Přiznávám se, že jsem mu párkrát nechtěně zalhala a on mě taky, ale je to víceméně v pohodě, ale poslední dobou se u nás objevuje prazvláštní situace, nebo spíše momenty, kdy se bavíme o nevěře a jestli bychom to zvládli udělat apod. Parkrát mě už vlezl do mobilu, notebooku, tašky, emailu, o tom asi neví, ale já mu neřekla, že jsem to poznala (párkrát jsem ho viděla, ale on mě naštěstí ne). Další věc je ta, že já mám taky občas chuť mu prohrabat notebook nebo telefon, protože vím, že se neustále stýká s lidmi a nevadí mu předmnou mluvit o tom, jak je dané osoby balí a flirtují spolu apod. Už jsem to párkrát mále nevydržela a poslala ho někam.

Každopádně potřebuji poradit v tom, jestli mám v takovémto vztahu zůstat anebo radši odejít a způsobit možná nečekaný konec.

@Klopotkova se asi pobavi, ale nedá mi to, a opět musím napsat, ty musíš být troll, jinak si neumím vysvětlit, proč by dva normální a dospělí lidé zůstávali v tak otřesném vztahu. :roll:

PeknyVlasy
Kecalka 177 příspěvků 28.04.18 19:22
@Černá vdova píše:
Když si po tak krátké době lžete, nevěříte si a šmírujete se, tak je tady něco špatně.
A Ty jsi s ním zřejmě jen proto, že nemáš kam jíž bydlet, ne?

Hezky výstižně shrnuto, trochu jsem se u toho i zasmála, jak je to zakončeno tím šmírováním :lol:

Zakladatelko, píšeš sem, protože sama víš, že to není v pořádku. Takže odpověď - ano. Zezačátku lidi dělají obvykle hezký dojem, jestli už teď to máte takové, to pravé peklo tě teprve čeká… a nebo ne, když odejdeš.

Markéta80
Hvězda diskuse 37748 příspěvků 28.04.18 19:35
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,

Každopádně potřebuji poradit v tom, jestli mám v takovémto vztahu zůstat anebo radši odejít a způsobit možná nečekaný konec.

tohle vše na začátku vztahu :?, ted máte být oba na vrcholu zamilovanosti ale u Vás dle popisu jak manželé před rozvodem :?

Káťa19
Kelišová 5871 příspěvků 40 inzerátů 28.04.18 19:37

Taky nechapu :nevim: po 7 mesici byste meli byt zamilovani az po usi, tohle nikam nevede…

Anonymní  28.04.18 19:46

Přesně takhle začal můj vztah s mým ex…rychle jsme se sestěhovali, ze začátku úžasný kluk. Pak se mě vždycky ptal, kdo mi píše, donutil mě postupně zrušit sociální sítě a styk s kamarády? S chlapy ani náhodou a když jsem se měla sejít s kámoškou, vždycky musel jít s námi. Raději sem nikam nechodila. Nakonec začal dělat i scény, když jsem přijela pozdě z práce, dojížděla jsem přes 60 km a když jsem nebyla na minutu doma, okamžitě volal. A víš co? Mně krávě to ještě imponovalo, jak o mě stojí. Probrala mě až první facka. Podotýkám, že přišla až za čtyři roky…rok jsem si ještě myslela, že ho dokážu změnit, nakonec jsem sbalila všechno a šla. A dneska jsem šťastně vdaná s půlročním synkem. :dance:

pannda
Kelišová 6313 příspěvků 28 inzerátů 28.04.18 19:48

Nechápu váš vztah… To co jste si prožili za 7mesicu, jsem já neprozila za 14let s přítelem. Nelzeme si, nehadame se kvůli kravinam a už vůbec si nelezeme do PC ani telefonu. Takže si to zhodnoť sama. A to si vem, že jste v začátku, představ si vývoj vztahu za pár let!!! :roll:

Příspěvek upraven 28.04.18 v 19:50

Anonymní  28.04.18 19:49

A mimochodem, před vztahem s ním jsem nikdy přehnaně žárlivá nebyla, ale jeho jsem měla taky potřebu pořád kontrolovat. Měl přesně ty samé řeči o tom kdo ho kde balí a jak je pro každou neodolatelný. A víš co? Ve skutečnosti se mu každý vysmíval. Jen já mu to pořád žrala a bála se, že mě opustí. Jdi od něj, bude to jen horší.

svycarka
Kelišová 7369 příspěvků 28.04.18 20:29

:think: a kdyz ti tu vsechny napiseme zustan, zustanes?

slecna_xy
Povídálka 22 příspěvků 28.04.18 23:50

My jsme to na začátku měli s přítelem taky těžké. Po asi 3 měsících zjistil, že si pořád píšu s bývalým, tak to jsem utla, pak začal žárlit na jiného kamaráda. Mě zase vadilo kouření a někdy přemíra alkoholu. Bylo kvůli tomu hoooodně hádek v první roce vztahu, ale postupem to bylo hezčí a hezčí..On přestal kouřit, jo sem tam se opije i teď ale není to jak předtím, a já se přestala scházet a psat s kamarády mužského pohlaví :) Teď jsme spolu 4 a půl roku.

koukolka_makova
Kecalka 151 příspěvků 29.04.18 00:09
@slecna_xy píše:
My jsme to na začátku měli s přítelem taky těžké. Po asi 3 měsících zjistil, že si pořád píšu s bývalým, tak to jsem utla, pak začal žárlit na jiného kamaráda. Mě zase vadilo kouření a někdy přemíra alkoholu. Bylo kvůli tomu hoooodně hádek v první roce vztahu, ale postupem to bylo hezčí a hezčí..On přestal kouřit, jo sem tam se opije i teď ale není to jak předtím, a já se přestala scházet a psat s kamarády mužského pohlaví :) Teď jsme spolu 4 a půl roku.

To by mě mohl někdo omezovat v tom, s kým se ve vší počestnosti bavím…hnedle by poznal, s kým má tu čest.

slecna_xy
Povídálka 22 příspěvků 29.04.18 00:21

@koukolka_makova
Když nad tím přemýšlím zpětně, asi by se mi taky nelíbilo, kdyby si přítel vypisovat s “kamarádkami” se kterými neco mel…prostě každý musel pro ten vztah něco obětovat a nevadí mi to

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězdou letošních Varů je Tim Robbins: Vykoupen z Shawshanku a oceněn Oscarem

53. ročník filmového festivalu v Karlových Varech navštíví americký herec,... číst dále >

Zvrácený dopis doubického vraha: „Před vraždou byla statečná,“ vzkázal rodičům

Jejich dceru zabil brutálním způsobem. Škrtil ji několik hodin, do toho její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Budoucnost plastické chirurgie: roboti, tablety a třeba i svépomoc

Přijde doba, kdy si k plastickému chirurgovi přineseme fotografii a on nás... číst dále >

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Reklama