Reklama

Nechce teď dítě - opustit ho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tudii6-
Kecalka 129 příspěvků 28.04.18 17:01
Nechce ted dite - opustit ho...

Ahoj psala jsem sem nekolikrat. Priteli je 39 aneustale se vymlouva proc ne spolecne bydleni, proc ne dite. Me je 30 a bojim se ze kdyz na nej budu cekat 5 let tak uz to nepujde. Bere si za vzor jeho kamaradku ktera mela prvni dite v 35 a pry jeste mohla pockat. Ale ja tak pozde dite nechci. Proste nechci. Nevim zda jsou to jen vymluvy. Prijde mi to hrozne sobecke, vzdyt vi ze zena neni plodna porad. Copak to nevi? :-( jsem hrozne smutna a prijde mi to beznadejne. Premyslim ze ho opustim, ze stejne se mnou nic nechce a jen plane blaboli, ale pronic nic nedela…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 28.04.18 17:07

@Tudii6- Sama musis vedet, jestli s takovym muzem chces byt :nevim:

lachtanice86
Kelišová 5720 příspěvků 28.04.18 17:08

@Tudii6- a když mu rekneš rozumně, že žena není plodna stále tak ti odpoví co? A proč nechce alespoň to společné bydlení?

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 39305 příspěvků 28.04.18 17:09

@Tudii6- a on chce dítě kdy? V 50? Pak řekne že už je na dítě starý :lol:

Tudii6-
Kecalka 129 příspěvků 28.04.18 17:11

@lachtanice86 Odpoví, že jemu se to podaří hned napoprvé, že všem v rodině to vyšlo napoprvé. A ze teda nejdriv chce barak a pak neco dalsiho.

PupuP
Kecalka 488 příspěvků 28.04.18 17:15

@Tudii6- : haha to je jak ten muj - „neboj, bude stačit jeden zásun a jsi v tom“… haha no, ale to nezáleží jen na něm, že… aby tě pak za 5 let neopustil, že už třeba nebudeš moct mít děti a on je „už“ bude chtít… blbec :roll:

MarieP
Závislačka 2996 příspěvků 28.04.18 17:17
@Tudii6- píše:
@lachtanice86 Odpoví, že jemu se to podaří hned napoprvé, že všem v rodině to vyšlo napoprvé. A ze teda nejdriv chce barak a pak neco dalsiho.

Jak dlouho jste spolu? A barák postavit, koupit, nasetreno máte? :think:

Tudii6-
Kecalka 129 příspěvků 28.04.18 17:18

@MarieP 3 roky. A barák koupit. Penize by byly.

Zwetta
Kecalka 369 příspěvků 6 inzerátů 28.04.18 17:19

Pokud s tebou do budoucna nic neplánuje, tak na co takový vztah..? ;) navíc se neztotožňujete v zásadních věcech…

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 39305 příspěvků 28.04.18 17:21

@Tudii6- a on chce dítě kdy? Nebo jen odsouvá na neurčito?

Tudii6-
Kecalka 129 příspěvků 28.04.18 17:22

@Zwetta Nevim zda to nevidim treba zkreslene. Kdyz sem mu rekla ze bych rada abysme si teda dali nejaky horizont, napr. do leta sehnat byt, do podzimu se snazit o dite tak rekl ze to ted resit nehcce, ze ted ma moc prace a nevi co driv.

Tudii6-
Kecalka 129 příspěvků 28.04.18 17:23

@Markéta80 Neurcito. Odsouva… az bude barak az az

kristyn.g
Závislačka 2763 příspěvků 28.04.18 17:27

No já bych řekla že správně se bojíš už toho času moc není a čekat na něj… Bůh ví jaké plány má v hlavě a jestli vůbec… Pro mě by asi bylo rozhodující ze jste spolu tak dlouho a ani spolu nebydlíte, ani nevíš jestli vám to pak bude klepat. Ve vašem věku je to dost zvláštní. Aby si pak nechtěl najít nějakou mladší

Příspěvek upraven 28.04.18 v 17:28

Venetia
Hvězda diskuse 35031 příspěvků 28.04.18 17:28
@Tudii6- píše:
@Zwetta Nevim zda to nevidim treba zkreslene. Kdyz sem mu rekla ze bych rada abysme si teda dali nejaky horizont, napr. do leta sehnat byt, do podzimu se snazit o dite tak rekl ze to ted resit nehcce, ze ted ma moc prace a nevi co driv.

jestli ti je tricet asi bych si dala sanci jeste najit nekoho se stejmymi hodnotami..za 5.let by te to treba hodne mrzelo

Zwetta
Kecalka 369 příspěvků 6 inzerátů 28.04.18 17:31

Bydlíte už spolu? Jinak vše klape jak má? ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama