Maminky 9měsíčních prcků - pokec :-)

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
1266
10.1.13 14:19

@Oter Chudáku, dávat jíst každý 2h by mě asi zabilo. Můj prcek měl ale týden období, že se budil každou hodinu! To ale ještě nebyl na příkrmech a ty to pak hned zachránili a už spí celou noc, holt mu jen mlíko už nestačilo. Žehlení a koníček? To jsi jako moje mamka! :D

  • načítám...
1266
10.1.13 14:22

@Oter Ty jo to teda vstáváte brzo. U nás se vstává v 6,30-7h a i tak se mi nechce a nejraději bych spala dál, ale nejde to :D

  • načítám...
4200
10.1.13 14:23

No Kubík spal do konce šestinedělí celou noc a pak se naučil jíst v noci co dvě hodiny. No už týden mu v noci UM nedávám, ale spím tak hodinu a půl denně, takže už jsem fakt utahaná. Já vím, zvláštní koníček je žehlení. :lol:

  • načítám...
1266
10.1.13 14:25

A nezkoušelas mu dát večer kaši? Třeba by ho víc zasytila! Já dávám po koupání kaši a pak ho ještě vzbudím (nebo se vzbudí sám) na UM kolem 23h než jdu spát já a vydrží celou noc.

  • načítám...
4200
10.1.13 14:29

On jako večeři sní 240 ml a v noci nemá hlad, protože by si dal čaj, když mu ho nabídnu. On je jen zvyklý se budit, mít mě u sebe a dostat navíc něco dobrého. On už ani nebrečí, když se vzbudí (jen nad ránem, když dostane UM), jen „mručí“, ale za to vytrvale celou noc.

  • načítám...
4200
10.1.13 14:30

Jo a kaši jsem fakt nezkoušela (jen krupici a ovesné vločky), protože Kubík je malý obřík - v 8 měsících má 82 cm a 10,7 kilo, takže mi to nebylo doktorkou doporučeno.

  • načítám...
38135
10.1.13 14:31

@slunicko83 to u nas je pres den taky v pohode, kdyz se vzbudi a ja nejsem v mistnosti, ale jak se v postylce stavi a dela kravinky, tak bych mela zatim asi strach ho nechat spat i pres noc v jine mistnosti :nevim: ale to soukromi by bodlo, o tom zadna :lol:

  • načítám...
38135
10.1.13 14:33

Tak u nas se spi celou noc uz cca od 3m, maximalne v noci parkrat zaknoura, ale to staci dudlik pripadne trochu caje, chodi spat kolem 20h a vstava obvykle kolem 7 rano..
a krmeni, rano UM, dopoledne jogurt nebo ovoce, obeda maso-zeleninovy, odpoledne ovoce, jogurt, UM nebo kase a vecere UM lehce zahusteny kasi :pankac:

  • načítám...
38135
10.1.13 14:35

@Oter tak zkus vecer do UM dat trochu nemlecne kase (davam na 210ml UM odmerku kase), zahusti to, takze by mohl vydrzet dyl a pritom to neni az tak moc jako kase samotna ;)

  • načítám...
9090
10.1.13 14:48

@lussinka1984 já nežehlím vůbec, žehlila jsem prvních cca 5 měsíců, pak už ne. A co se týče spaní, malá spí taky 2× denně, dopoledne cca 0,5-1,5 hodiny a odpoledne 1-2 hodiny, když je v kočárku venku, tak spí líp :) A chodí spát v 19:30 a vstává mezi 7 a 8:)

  • načítám...
38135
10.1.13 15:00

Jo a zehleni, no to je neco, co ja tak nejak nedelam :lol: malymu jsem zehlila do nejakych 3-4mesicu, pak jen plinky a ted uz dlooouho nic 8)

  • načítám...
1048
10.1.13 15:11

@jane-e no já chci taky až tam bude sám dát k němu asi chůvičku na prvních pár dní. A stejně na něj asi budu chodit koukat když se náhodou v noci vzbudím:-)

  • načítám...
206
10.1.13 15:38

Teď jsem se vrátila z procházky a kámoška mi nasadila brouka do hlavy, cose pití týče. Dávate pít pořád z lahve s dudlíkem nebo na lžičku či z toho hrnečku s pítkem (zobáčkem)?

  • načítám...
10.1.13 15:51

@dadik77
Tak mě malá zatím pije z lahvičky (MAM 220ml s oušky)…je tam sice nevylévací savička, ale dcera ještě nechápe a nechce z toho pít, tak jsem jí tam koupila obyč savičku. Na 5 měsících si vzala láhev sama do ruky, tak jsem jí nechala a vyplatilo se, ted pije úplně sama…přes den má lahvičku na stolku a chodí si sama…bylo to o nervy, ale jsem ráda…ted vypije tak 3 lahvičky denně…no a nevylévací savičku zkoušíme dál, tak snad časem se chytí… :)

  • načítám...
4200
10.1.13 15:56

UM a v noci čaj z lahvičky a jinak z hrnečku.

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek