Maminky a hubnutí, rady

308
29.6.20 12:08

Maminky a hubnutí, rady

Ahoj holky. Tak jsem si řekla, zdali by už šlo dělat něco s váhou a břichem? Kojím syna 7 měsíců ráno nebo dopoledne, přes den to má spíš jako pití a večer kojím, ale už jí dost i jinou stravu. Zkrátka měla jsem s ním obr břicho a zůstal mi takový klokaní vak. Ramena mám jako chlap. Vetsinu jsem zahadne nechala v porodnici a to asi 20 kg naráz. Teď jsem na váze před otěhotněním, ale potřebuju prostě jíst zdravě a cvičit. Prý to má vliv na mléko? A to i pár cviků a pestrá zdravá strava? Nemyslim diety… a sladké je pro tvorbu mléka opravdu tak důležité?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17632
29.6.20 12:12

Sladke urcite neni pro tvorbu mleka důležité, ja ho pri kojeni nejedla vubec. Musis jist pestre a vyvazene. Zato cviceni muze mit na mleko vliv, nema se kojit tesne po cvičení, tak si kdyztak naplanuj nejakou aktivitu az se nebudes chystat kojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
495
29.6.20 17:08

@dog.s Tyyyjo 20 kg. O tom si muzu nechat zdat. Malej vazil pres 4 kg a ja prisla z porodnice lehci o 3 kg :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
323
29.6.20 21:59

Obdivuji ty slecny/damy, ktere po porodu zacaly cvicit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
2.7.20 22:55

Mě třeba po porodu kila nesli dolů vůbec skousela jsem různé diety sice jsem zhubla ale měla jsem jojo efekt a kamaradka mi k narozeninám koupila nějaky džus na hubnutí a zatím se držím na předporodní váze jídelníček jsem nezměnila ani ne cvičím takže super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama