Maminy s rozumem - pořad na Nova Plus

12581
9.6.15 10:22

Maminy s rozumem - pořad na Nova Plus

Zdravím,
máme radost, že se eMimino.cz stalo partnerem pořadu Maminy s rozumem na NOVA Plus. :dance: Každý týden v něm odborník odpovídá na otázky, které těhotným vrtají hlavou. Pořadem provází moderátorka Veronika Mikysková, taktéž nastávající maminka. :)

Dnešní, již pátý, díl probírá letní téma - Cestování a opalování v těhotenství.

Sledujete pořad Maminy s rozumem? Co mu říkáte? A na co byste se chtěli odborníka zeptat vy? :)

Hezký den,
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12581
16.6.15 11:55

Zdravím,
dneska vyšel další díl pořadu Maminy s rozumem - tématem jsou těhotenské vitamíny. Tloustne se po nich? A rodí se po nich velká mimina? Odpovídá odbornice na výživu Martina Fialová.

Hezký den,
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5843
16.6.15 12:13
:potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3562
16.6.15 13:12

Místo čerstvého ovoce raději prášek? Opravdu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12581
23.6.15 13:58

Zdravím,
dneska vyšel další díl pořadu Maminy s rozumem - tentokrát odpovídá dermatolog na téma strie v těhotenství.

Mazaly jste bříško od prvních týdnů, nebo až po jejich vytvoření? A zabral vám nějaký přípravek?

Hezký den, :kytka:
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
23.6.15 17:00

GS Mamastrie asi od 4.měsíce preventivně, žádné strie se mi neobjevily :palec: Syn měl porodní váhu 4,4kg a já jsem docela štíhlá. Ale nevím o tom že by se v rodině někomu dělaly strie tak možná máme dobré genetické dispozice :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12581
1.7.15 10:19

Zdravím,
dneska vyšel další díl pořadu Maminy s rozumem. Dermatolog objasňuje mýty kolem barvení vlasů a lakování nehtů v těhotenství.

Co vy? Barvily jste si vlasy a lakovaly nehty?

Hezký den, :mavam:
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16008
1.7.15 10:22

Ja mam pocit, ze se asi predpoklada, ze tehotny zensky se presune mozek do bricha ci co. Jako jsou extremy co resi takove to kraviny, ale vetsina normalnich tehotnych kolem mne nikdy neresila, zda si muze nabarvit vlasy nebo nalakovat nehty, natoz aby se na to ptala rovnou dermatologa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4176
1.7.15 10:52

Ano barvila…kadernice me jen upozornila ze by nesla do radikální změny barvy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 11:04

Vlasy jsem si barvila, dokonce jsem se ptala gynekologa, který říkal, že dříve se barvit nedoporučovalo, protože barvy obsahovaly nějaké chem. látky, které se už v současnosti nepřidávají. A bez laku na nohou bych nepřežila,(taková malá závislost), takže lakovala, lakuju a lakovat budu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9819
1.7.15 11:06

Vlasy zatím nebarvím, ale nehty lakuji, to je pro mně samozřejmost :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 19:16

@V-e-r-u je to genetika, někdo má elastickou kůži více, jiný méně. já mazala až jsem byla mastná, krémů jsem vyzkoušela a mám tak popraskané břicho, že mi je :poblion: sestra to samé. kamatádka přibrala 40 kg, po striíích ani památka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 20:53

@admin
Tip pro otázky na odbornika:
Je bezpečně používat doma angelsound?
Je bezpečně si dělat doma nebo u kosmeticky čištění pleti ultrazvukovou spachtli?
Ovlivní dítě léky s lokalnim ucinkem typu kapky do nosu?
Jak zmírnit otoky v těle? Kdy přerostou hranici, kdy je třeba jít k lékaři?

Jinak vlasy si barvim co měsíc a s umelyma nehtama jsem dočasně skončila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12581
1.7.15 23:12

@chci_miminko

Dobrý večer,

děkujeme Vám za podrobné otázky, které předáme dále :-)

Přeji pěkný zbytek večera,

adminka Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12581
7.7.15 11:05

Dobrý den,
dnes vyšel další díl pořadu Maminy s rozumem. Tentokrát ukazuje rychlocvičení v těhotenství - šest cviků, se kterými se udržíte v těhotenství v kondici.

Co jste cvičily v těhotenství vy? :)

Hezký den,
admin Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama