Reklama

Mamky přítel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 29.12.17 14:08
Mamky pritel

Dobrý den. Chtěla bych se s vámi o neco podělit a rada bych slyšela cizí nazor, jestli se s tim dá něco dělat, nebo už ne.

Jsem dospělá, ale bydlím u mamky, protože studuji. Mamka má přítele, mladšího. Asi ho má ráda a on ji. Chápu, je to její vec, ale ja jsem přesvědčená, že by si zasloužila někoho lepšího. Nechci ho urážet, ale upřímně, není moc nejchytřejší a nechápu, ze si spolu mají co říct. Hlavní problém je ale v alkoholu. Dost spolu pijí, dost často spolu chodí do hospody. Minule jsem slyšela, jak říká, že ji je špatně a chce zůstat doma, ale nechala se od něj přemluvit. Kdyby to bylo o dvou pivech, ale on neví, kde má hranici a je vždy na mol a mě je to nepříjemné, nechápu, že se za něj mamka nestydí. Mamka sní o dovolené, ale ja vím, ze se nikdy nikam nedostanou, strašně moc peněz propiji. Asi rok jsem bydlela u přítele a tím pádem jsem měla nárok na alimenty, co chodí od táty. Ale přítel mamky dělal potíže, tvrdil, že na ty peníze nárok nemám. Taky je dost poznat, že mu vadí, když oni koukají na film a ja vejdu do obyvaku. Nikdy neuslysim, jestli nechci koukat s nima. S mamkou v podstatě uz žádný čas netravim. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 29.12.17 14:14

Dřív jsem se bála o tom mluvit, ale jak jsem starší hlodá mě to víc a víc

Paola21
Závislačka 3478 příspěvků 29.12.17 14:18

S tím nic neuděláš, jsi dospělá, za chvíli se odstěhuješ a nebudeš v tom. Jestli za svoje peníze pojedou na dovolenou nebo je propijí je taky jejich věc.

samá práce
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 29.12.17 14:18

A co promluvit si s tátou? Kdo jiný by ti měl pomoc než on. Teda pokud má IQ vyšší než máma.

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 29.12.17 14:20

@samá práce smutný je právě to, že máma není hloupá. Nedokážu si vysvětlit proč je s ním.

Mě nejde o ty peníze, ale o mámu. Nemyslím si, že by někdo takhle mohl být šťastný

Paola21
Závislačka 3478 příspěvků 29.12.17 14:20
@samá práce píše:
A co promluvit si s tátou? Kdo jiný by ti měl pomoc než on. Teda pokud má IQ vyšší než máma.

Jakože její táta půjde za jeho ex-manželkou, aby jí domluvil? To bych teda chtěla vidět.

samá práce
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 29.12.17 14:26

@Paola21 třeba proto, jestli k němu nemůže bydlet. Ale chápu že jsou věci, které nejste s to pochopit. Stát se tohle mojí dceři, bydlet s alkáčem, by ho už nikdo neviděl.

Paola21
Závislačka 3478 příspěvků 29.12.17 14:31
@samá práce píše:
@Paola21 třeba proto, jestli k němu nemůže bydlet. Ale chápu že jsou věci, které nejste s to pochopit. Stát se tohle mojí dceři, bydlet s alkáčem, by ho už nikdo neviděl.

Ona je otázka, co je pro zakladatelku, že „dost“ spolu pijí a „dost“ chodí do hospody :nevim:

elena.78
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 29.12.17 14:33

Ohledně těch alimentů- pokud jsi už dospělá, taťka je má posílat přímo Tobě, tak se s ním domluv ať změní platební příkaz.

Skrz ten vztah mámy a přítele- můj partner měl úplně to samé. Jeho matka ovdověla asi v 51 letech, za půl roku si dotáhla do bytu socku, mladšího asi o 11let, alkoholik, zloděj, silnej kuřák, nemakačenko, IQ houpacího koně. Začala s ním chlastat, byt je úplně zanedbanej, plnej kouře, prázdných pet, no hrůza. Její nanžel se musí obracet v hrobě. Přítel prvně máti domlouval, toho de.ila i párkrát držel pod krkem, vyhodil ho i z bytu, ale matka se vždy postavila na stranu té socky. Takže po cca třech letech s ní přetrhal vztahy a ať v té díře třeba zhnijí. Ale oproti Tobě měl přítel výhodu v tom, že bydlel se mnou a vydělával. Ty se nemůžeš odstěhovat třeba k tátovi?

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 29.12.17 14:38

@elena.78 jako mohla bych, ale on už má novou rodinu. Otázka je právě to, jestli to vůbec řešit. Oni na mě zlí nejsou, oni si mě vlastně ani moc nevšímají. Jen mě to proste štve no. Kdybych řekla stehuju se k tátovi a proč, bojím se co by to způsobilo

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 29.12.17 14:39

@Paola21 no pijí bych řekla, každý druhý den. A vykouri každý krabičku denně - v obýváku, když máme balkón…

Paola21
Závislačka 3478 příspěvků 29.12.17 14:50
@Anonymjm píše:
@Paola21 no pijí bych řekla, každý druhý den. A vykouri každý krabičku denně - v obýváku, když máme balkón…

Kolik ti je a za jak dlouho končíš školu? Se obávám, že by musela tvoje máma prozřít sama, že řešení je, se akorát odstěhovat - buď k tátovi - což nevím, jestli má novou rodinu :nevim:, a nebo pak třeba s budoucím přítelem nebo kamarádkou jít do spolubydlení.

elena.78
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 29.12.17 14:55

@Anonymjm

Jako že se před Tebou ještě drží? Že kdyby ses odstěhovala, tak by se z nich staly rumový pralinky? Hele, ono to tak stejně v budoucnu asi skončí, alkohol je droga, časem budou potřebovat pít denně.

Jako pozitivní věc vidím v tom, že ses k nim nepřidala.

rosmarine
Kecalka 164 příspěvků 29.12.17 14:56

Poku jsi dospělá, je mozne se s tatou domluvit, aby alimenty posilal na tvuj ucet, matka by tak s nimi nemohla manipulovat. Nenapsala jsi kolik je ti let a zda uz studujes vysokou, ale pokud ano, pak bys mohla mit uz davno brigadu a nebyt zcela zavisla na rodicich. S vlastnimi penezi by se ti taky lip rozhodovalo jestli s nimi chces dal bydlet nebo si najit neco vlastniho, spolubydleni, kolej…
Pokud ti to doma vyslovene nevadi a nic spatneho se vlastne az tak nedeje, jen to, ze si matka z tveho pohledu kazi zivot, tak se s tim holt budes muset smirit a maximalne se snazit obcas ji vytahnout na prochazku, nakupy nebo kavu, abyste si zustaly blizke a vedely o sobe.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2093 příspěvků 29.12.17 15:01

@Anonymjm Je to věc vaší mamky…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >