Mamky, prosím, pomozte

171
11.10.05 23:05

Mamky, prosím, pomozte

Ahojte…nedávno jsem brouzdala po nabídkách mimibazaru (zima se blíží a peněz ubývá) a natrefila jsem na tenhle smutný příběh…nechci dělat reklamu…ale tohle mě dostalo :cry: a jsem rozhodnuta je podpořit a poslat jim na účet alespoň symbolickou částku…vybírám si na co přispívám…a toto mě opravdu rozplakalo…mamky buďmě rády, že máme svá dítka zdravá…a važme si toho…
tady je link na článek POMOZTE KUBÍČKOVI http://www.mimibazar.cz/aktualita.php?…
a připojte se, prosím, ke mě…
Díky, že jste si tu mou agitaci přečetly…a alespoň pár písmenky maminu Katku podpořte..
Moc vám děkuji
Alča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
11.10.05 23:11

Ahoj Alčo, jsi hodná, že jsi to dala i sem. Už jsem přispěla včera večer. Je to tak šílený :cry: :cry: :cry: Doufám, že Kubíkovi a jeho mamince trochu pomůžeme.

• Nahlásit
  • Citovat
Kac
5049
11.10.05 23:27

Ahoj,
souhlasim, ze je dobre zes to tady dala. Dostane se to k vice lidem. Je ho hrozny… Doufam, ze jim ty penizky trochu pomuzou v tezke situaci.
K+H

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
449
12.10.05 09:27

ahoj, píšu tady aby se tato diskuze někde neztratila 8) vím, že nemůžu udělat víc,ale aspoň malá částka trošku pomůže :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
12.10.05 12:01

Ahoj, taky jsem trošku pomohla, ale píšu hlavně, aby diskuse nezapadla :lol:
Pa pa a Kubíčkovi hodně štěstí. Určitě to zvládne :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
12.10.05 13:08

Ahoj,
tak to mě dostalo a o to víc si vážím zdraví celé své rodiny.
Bezva nápad hodit to na eMimino. Tak snad se korunky jenom posypou.
Alča.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3025
12.10.05 14:56

Ahoj, taky přispěju a pošupuju diskuzi zase výš, ať se nám neztratí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
12.10.05 15:03

Ahoj,taky jsem přispěla už včera,je to hrozný,tohle mě vždycky strašně rozhodí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
12.10.05 18:59

Ahojte mamky…díky moc za podporu…to hrozně potěší…a taky za příspěvek…
Nebyla jsem si jistá, zda tu ta diskuze patří…takže děkuju i vám za mou podporu…
Díky moc
Alča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
12.10.05 20:36

Moooc na ně myslíme a držíme jim palečky, myslím si, že něco jim přispět, je to nejmenší, co pro ně můžeme udělat. Hodně zdravíčka. Lajla+Davídek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kac
5049
12.10.05 21:14

Pridavam kratkou zpravu, at se tato zprava drzi co nejdele a nejvyse.
K+H

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.10.05 21:28

Holky, poslaly jste penízky nebo přímo materiální pomoc? V článku je uvedený účet, tak asi pošlu přímo na něj nějakou částku…
NOGGIE

• Nahlásit
  • Citovat
169
12.10.05 22:13

Ahojky, taky jsme poslali par penizku, ktere Kubickovi pomuzou a doufam, ze to neni jen zert, protoze by me to mooooc mrzelo. Prijemny vecer bez trapeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.10.05 00:14

Holky,
chci poslat taky penízky, rozbrečelo mi to…je mi jit taaak líto. Mám ale pocit, že je číslo účtu špatné, mám konto taky u KB a je tam o jedno číslo víc a to je divné. Účty v KB mají stejný počet číslit. Kam jste posílaly pomoc Vy? Díky Pihule

• Nahlásit
  • Citovat
Jaa
1150
13.10.05 08:49

Ahoj holky,
je skvělé, že se článek dostal sem k nám :D Hned jdu odkaz hodit taky do našeho deníčku… A popřemýšlím, jak pomoci. Určitě to dobře dopadne, Kátě i Kubíčkovi bude celá naše rodinka moc moc držet palečky.
Jaa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama