Reklama

Manipulátor a tyran, rozchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 10:29
Manipulator a tyran rozchod

Ahojky
Prosim podelte se někdo o své zkušenosti ze vztahu s manipulatorem a tyranem zejména jak jste masli tu sílu odejít a rozchod jako takový a i potom.Jsem ted ve fázi když uz konečně (na po4) hodlam rici dost a začít žit jako normální člověk a nejen kvůli sobě, ale hlavně kvůli dětem nechci, aby měli tento vzor. Ti co to zažili, zažívají ví o čem mluvím, prosim pojďme se podpořit navzájem. z hlediska bezpecnosti volim anonym dik

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 10:44

Vzhledem k tomu, že jsem to zažila, vím, jaké to je.

Jsi si jistá, že konečně odejdeš, že se k němu již nevrátíš?
Třeba odejdeš, ale on tě „ukecá“, a ty zjistíš, že „bez něj nemůžeš být“, či z finančních důvodů.

Já odešla, ale není to lehké. Nemám díky jeho izolaci žádné kamarádky a také neumím navazovat nová přátelství, protože se lidí bojím. Navíc jsem hodně nemocná, takže opravdu bída s nouzí.

Držím ti pěsti, ať tvé odhodlání vydrží a ať ti vše dobře dopadne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 10:45

Hlavně - máš kam jít? Máš někoho, kdo ti pomůže?

Odkud jsi? Stačí kraj, nemusíš město…

Černá vdova
Echt Kelišová 8918 příspěvků 01.12.17 10:54
@Anonymní píše:
Ahojky
Prosim podelte se někdo o své zkušenosti ze vztahu s manipulatorem a tyranem zejména jak jste masli tu sílu odejít a rozchod jako takový a i potom.Jsem ted ve fázi když uz konečně (na po4) hodlam rici dost a začít žit jako normální člověk a nejen kvůli sobě, ale hlavně kvůli dětem nechci, aby měli tento vzor. Ti co to zažili, zažívají ví o čem mluvím, prosim pojďme se podpořit navzájem. z hlediska bezpecnosti volim anonym dik

Potřebuješ mít vyřešené bydlení, finance a kontakt otce s dětmi.
Mám to za sebou, už je to dlouho. Nebylo to vůbec lehké, ale nakonec jsem to zvládla. Podrobnosti jedině přes SZ, veřejně to rozepisovat nebudu.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1408 příspěvků 01.12.17 11:13
@Anonymní píše:
Ahojky
Prosim podelte se někdo o své zkušenosti ze vztahu s manipulatorem a tyranem zejména jak jste masli tu sílu odejít a rozchod jako takový a i potom.Jsem ted ve fázi když uz konečně (na po4) hodlam rici dost a začít žit jako normální člověk a nejen kvůli sobě, ale hlavně kvůli dětem nechci, aby měli tento vzor. Ti co to zažili, zažívají ví o čem mluvím, prosim pojďme se podpořit navzájem. z hlediska bezpecnosti volim anonym dik

Já měla tyrana, naštěstí touhu jít od sebe jsme měli oba, ale rozvod byl masakr, naštěstí jsem měla finanční zázemí, takže prostředky exe vyplatit. ještě teď mi je z toho psycha mdlo. Držím pěsti ať to dáš..jestli je i tyran tak pomhou v intervenčním centru.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 13:50
@Anonymní píše:
Hlavně - máš kam jít? Máš někoho, kdo ti pomůže?Odkud jsi? Stačí kraj, nemusíš město…

No pokud to pujde chtěla bych zůstata tam kde jsem, zatím mám podporu mé nejlepší kamarádky a v nejhorším případě i azyl u jejich prarodičů, kteří mají volný byt. I moje rodina by mi vypomohla finančně, ale já potřebuju ted ten krok udělat sama za sebe bez tlaku těch nejbližších, a opravdu chci už definitivně, a le vůbec nedokážu odhadnout tu reakci jeho, furt má silní keci jak se sbalí a pujde at táhnu apod.. ale jak to bude doopravdy těžko říci je jak počasí. Jinak jsem z královehradec­kého kraje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 13:50

@Černá vdova večer písnu do sz ráda bych se na něco zeptala

Černá vdova
Echt Kelišová 8918 příspěvků 01.12.17 13:52
@Anonymní píše:
@Černá vdova večer písnu do sz ráda bych se na něco zeptala

Dobře. :hug:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >