Naše situace nemá řešení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.17 22:48
Naše situace nemá řešení

Ahoj úplně nevím jak začít, tak začnu asi od začátku. S přítelem jsme spolu 13 let me je 29 jemu 34 let. Máme spolu dvě děti 4,5 a 14 měsíců synky. Přítel se vždycky jevil jako pracovitý, ale majetnicky typ. Děti ho nikdy nějak extra nezajimaly, ale vlastní chtěl. Nikdy neoplival přehnanou láskou ani ke me ani k synkum. Ale nějak jsem si říkala, ze jen není asi ten typ co ukazuje lásku navenek.
Abyste byli v obraze přítel postavil rodinný dům kde zijeme jako rodina a domů nosí 23 tisíc čistého a ja mám 7 tisíc rodicak.
V poslední domě me začalo dost trápit jakým stylem se mnou a se syny jedná. :,(Mladší syn trpí na cestě záněty středního ucha a samozřejmě to vyžaduje časté návštěvy u lékaře a pak velké výdaje lékárně a přítel mi to neustále vyčítá a ma narážky typu proč to placebo platím ze se na ty peníze nadre a ja nemám problém se synem jed na pohotovost a nechat tam 90,– + další peníze za léky. Tak se to opakuje i 2 x za měsíc. Prostě pokaždé když jdu s dětmi k dr. ma narážky jako to zase budou výdaje atd. :,(
Před rokem nám koupil auto za cca 160 tisíc. Jezdím v něm ja vozim syny fi MS a zařízení nákupy a neustále musím poslouchat ze to auto kazim a ze nez aby musel platit servis a nebo jsem něco pokazila at jezdím raději busem. :,(
K dětem se chová otřesné syn když přijde domů chce mu něco říct a on na něj jen startuje at mu da pokoj a nevnímá ho případně ho serve. Synkovi je to líto a me pak taky. Přítel pracuje ná stavbě a odjíždí z domu před sedmou a vrací se po páté večer. Pracuje v dešti v zimě prostě musí aby nás uživil, jiné zaměstnání tak placené nesezene, tak to tvrdí on. :roll: Když přijde z práce jenom vnuka jak ho vše bolí a jak je nadelanej a ze uz tu nebude dyl jak 10 let a umře a to vše před syny. Dnes od něj syn například chtěl vědět co ji a aby mu dal ochutnat on na něj vyjel at si to zradlo vezme a me sjel jestli mu nemuzu nachystat jídlo a dat mu najíst aby se on mohl v klidu najíst. Podotýkám ze syn vyrazi typu žrádlo nažrat sprosta slova u přítele také nejsou výjimkou opakuje.
Ja jsem obyčejná holka, která ma ráda pořádek a je stasna když jsou mojí synkove spokojeni, ale to mi dost narušuje přítel a jeho chování vůči nám. Dost mne mrzí ze pro nás nemá hezké slovo a ze o nás vlastně vůbec nemá zájem a ja jen po večerech brecim a říkám si ze uz dál nemůžu a chtěla bych od něj odejít ale nemám kam. :,(
Holky snad mi prominete anonym nikomu se nechci sverovat verejne. Chtěla jsem se vypovídat nikdo o tom nebo a ja nevím co dělat dál. :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Netopirek
Echt Kelišová 7628 příspěvků 30.11.17 22:57

Sama píšeš, že vždycky byl majetnický a nikoliv citový. Takže jeho chování není moc překvapením.

Co se týče jídla, tak můj chlap, taky nesnáší když ho děti u jídla otravují. V práci na jídlo nemá klid a chce se alespoň jednou denně najíst v klidu. A nevidím důvod proč mu to nedopřát.

Výdaje za léky pro syna komentuje dost bl. bě, ale je možně, že ho hlavně žere, že je to pořád dokola a zlepšení u syna není. Zkoušeli jste jinou léčbu? Dvakrát v měsíci na pohotovost s tím samým mi přijde, jak zanedbání péče ze strany doktorů.

S autem nevím jak řídíš. Je možné, že skutečně autu škodíš. Já neumím pořádně řadit, takže spojku odrovnávám rychle. Dokud jsem řídila, tak mi to taky bylo o hlavu tlouknuto dost často.

Já bych jako problém viděla, že si každý rodinný život představujete jinak. Ptala ses ho někdy jak si představuje, že budete fungovat? Říkala jsi mu ty jak si to představuješ?

lolink
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 30.11.17 22:58

To je strašný :,(. Nemůžeš jít k rodičům? Pokud ne, zbývá asi azylový dům. Než se vyresi dávky a alimenty. Jak dlouho mas ještě rodičák? Nenechávej v tom svy děti, pokud to aspoň trochu jde. Je mi to moc lito. :hug: vyuziva jen toho, ze vas má v hrsti.

podaji
Kecalka 371 příspěvků 3 inzeráty 30.11.17 22:58

Vypovydat se je ok. Jen je dobry si to po sobe obcas precist. Mam pocit ze je toho na tveho muze trochu moc. Poznali jste se hodne mladi a v mladem veku mate uz 2 deti. Coz neni vyjimecne a nenormalni ale mam pocit ze to pritel vidi trochu jinak. Potreboval by si nejspis poradne vorazit. Odpocinout si a vypadnout od rodinnych povinnosti. Bohuzel na mladeznickej zivot je trochu pozde, ale zkuste si sednout a probrat to. Utikat hned ze vztahu je nesmysl. Vim je to tezky ale zvladnout se to dat. Drzim vam palce

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.17 23:00

Me přijde, že je zdrchanej, upracovanej proto protivnej…?Mymu manželovi je 40,mě 31 a taky porád od něj slyším, jak je unavenej, bolavej, kluka si všíma, ale spíš když má volno, pracuje na směny, ale taky říká, že už je starej…což tím mě samozřejmě vytáčí, ale co nadělám…tak mu zkus doprát pár dní klidu v měsíci…já vím, ty ho taky potřebuješ, ale jsme holt ženský a matky a my holt musíme, i když nechceme…my se tuhle naposledy hrozně pohádali, když mi řekl, že v po+út chce odpocívat…mel volno dva dny a já jsem řvala jak píchlý tele, kdy jako budu odpočívat já…no hádali jsme se kvuli tomu celej den…ale co, ty dva dny jsem mu dopřála a on si odpočinul a je zase doma klid, odpočinul si…Já naštěstí mám dost i hlídání a školku, takže si taky můžu odpočinout, ale…jsou to chlapi, prdku vydrží…Zkusila bych to takto…

Mish_Ellie
Povídálka 21 příspěvků 30.11.17 23:00

Vykašlat se na něj holka… Strašně mě to mrzí a rve srdce že takovejch chlapů je stále mraky… Vykašli se na něj.. Co třeba rodiče, kamarádka by nebyla ke které by jsi odešla? Určitě lepší být sama než s ním.. Tohle není ani dobré pro kluky :,( a na vás stoprocentně někde čeká bezvadnej chlap který by vás miloval! :srdce:

lolink
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 30.11.17 23:03

@Mish_Ellie cítím to stejně.
Já jsem v tomhle vyrůstala. Porad se čekalo až tatínek tohle a tamto. Dával se mu klidek a máma padala na hubu. Vše bylo spatne. Nezměnilo se nikdy nic :,(

zrcadlo
Kelišová 6488 příspěvků 30.11.17 23:03

Tak když kroutíš očima nad tím, že jinou práci lépe placenou nesežene, tak si ji najdi ty. Navrhni mu, že půjde na rodičák a rodinu budeš živit ty, a to tak, aby bylo i na léky bez řečí.

BloomingGorgeous
Závislačka 2717 příspěvků 30.11.17 23:04

Moc bych Tobe a detem prala, abyste nasli spolecnou rec a byli spokojena rodina. Snazila bych se s pritelem promluvit, mel by se pred detmi ovladat. Obdobi s malymi detmi je nesmirne narocne, ale zase je ovlivni na cely zivot, je zasadni, na cas je zivot hlavne o nich. Neda se s pritelem v klidu sednout a vse probrat? Da se s nim mluvit?

Enmamma
Závislačka 2731 příspěvků 30.11.17 23:04
@Anonymní píše:
Ahoj úplně nevím jak začít, tak začnu asi od začátku. S přítelem jsme spolu 13 let me je 29 jemu 34 let. Máme spolu dvě děti 4,5 a 14 měsíců synky. Přítel se vždycky jevil jako pracovitý, ale majetnicky typ. Děti ho nikdy nějak extra nezajimaly, ale vlastní chtěl. Nikdy neoplival přehnanou láskou ani ke me ani k synkum. Ale nějak jsem si říkala, ze jen není asi ten typ co ukazuje lásku navenek.
Abyste byli v obraze přítel postavil rodinný dům kde zijeme jako rodina a domů nosí 23 tisíc čistého a ja mám 7 tisíc rodicak.
V poslední domě me začalo dost trápit jakým stylem se mnou a se syny jedná. :,(Mladší syn trpí na cestě záněty středního ucha a samozřejmě to vyžaduje časté návštěvy u lékaře a pak velké výdaje lékárně a přítel mi to neustále vyčítá a ma narážky typu proč to placebo platím ze se na ty peníze nadre a ja nemám problém se synem jed na pohotovost a nechat tam 90,– + další peníze za léky. Tak se to opakuje i 2 x za měsíc. Prostě pokaždé když jdu s dětmi k dr. ma narážky jako to zase budou výdaje atd. :,(
Před rokem nám koupil auto za cca 160 tisíc. Jezdím v něm ja vozim syny fi MS a zařízení nákupy a neustále musím poslouchat ze to auto kazim a ze nez aby musel platit servis a nebo jsem něco pokazila at jezdím raději busem. :,(
K dětem se chová otřesné syn když přijde domů chce mu něco říct a on na něj jen startuje at mu da pokoj a nevnímá ho případně ho serve. Synkovi je to líto a me pak taky. Přítel pracuje ná stavbě a odjíždí z domu před sedmou a vrací se po páté večer. Pracuje v dešti v zimě prostě musí aby nás uživil, jiné zaměstnání tak placené nesezene, tak to tvrdí on. :roll: Když přijde z práce jenom vnuka jak ho vše bolí a jak je nadelanej a ze uz tu nebude dyl jak 10 let a umře a to vše před syny. Dnes od něj syn například chtěl vědět co ji a aby mu dal ochutnat on na něj vyjel at si to zradlo vezme a me sjel jestli mu nemuzu nachystat jídlo a dat mu najíst aby se on mohl v klidu najíst. Podotýkám ze syn vyrazi typu žrádlo nažrat sprosta slova u přítele také nejsou výjimkou opakuje.
Ja jsem obyčejná holka, která ma ráda pořádek a je stasna když jsou mojí synkove spokojeni, ale to mi dost narušuje přítel a jeho chování vůči nám. Dost mne mrzí ze pro nás nemá hezké slovo a ze o nás vlastně vůbec nemá zájem a ja jen po večerech brecim a říkám si ze uz dál nemůžu a chtěla bych od něj odejít ale nemám kam. :,(
Holky snad mi prominete anonym nikomu se nechci sverovat verejne. Chtěla jsem se vypovídat nikdo o tom nebo a ja nevím co dělat dál. :,(

Nenech ničit sobě a dětem život. Vše má řešení, a to i tehdy, když si člověk myslí, že je v koncích. Lepší azylák, než se nechat zničit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.17 23:04

@podaji @Netopirek Zkusela jsem příteli několikrát vysvětlit co me trápí a ze chci aby se alespoň před syny krotil. Ale když si chci něco vyříkat a pohovořit si o tom řekne me bez spát me to nezajímá ty tvé nesmysly. Upřímně jsem s ním nikdy k ničemu nedošla on si prostě stojí za svým. On vydělává ja jsem doma s dětmi a mám být vděčná. :,(

Petája
Kecalka 421 příspěvků 30.11.17 23:04

Holcicko, jak rada bych poradila, ale dokud se nevratite z materske zpet do prace a nebudete alespon trosku sobestacna pro sebe a sve synky, situace moc reseni nema…jste na priteli financne zavisla. Jeste mne napadlo zajit se poradit a vypovidat k psycholozce nekam do poradny - alepon sama, protoze vaseho pritele tam asi nedostnete. A hlavu vzhuru, teste se z toho, ze mate krasne, zdrave deti :hug: ( zanet ucha se nepocita). A nema vas pritel nejaky komplex? Jakoby si tema blbyma kecama, prinejmensim na vas, potreboval zvysovat sebevedomi…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.17 23:08
@BloomingGorgeous píše:
Moc bych Tobe a detem prala, abyste nasli spolecnou rec a byli spokojena rodina. Snazila bych se s pritelem promluvit, mel by se pred detmi ovladat. Obdobi s malymi detmi je nesmirne narocne, ale zase je ovlivni na cely zivot, je zasadni, na cas je zivot hlavne o nich. Neda se s pritelem v klidu sednout a vse probrat? Da se s nim mluvit?

Nedá nechce nic slyšet obtěžují ho tím vyloženě. Ma dost náročné zaměstnání kdy se prakticky nezastaví a jsou ná něj kladené strašně vysoké nároky a ja to samozřejmě chápu, ale také se mu snažím vysvětlit ze syni jsou malý jen jednou a to uz se nebude opakovat a ja nechci aby je odstrkoval a byl na ne hrubi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.17 23:08

Omluvam se za chyby jsem na mobilu.

Mish_Ellie
Povídálka 21 příspěvků 30.11.17 23:08
@lolink píše:
@Mish_Ellie cítím to stejně.
Já jsem v tomhle vyrůstala. Porad se čekalo až tatínek tohle a tamto. Dával se mu klidek a máma padala na hubu. Vše bylo spatne. Nezměnilo se nikdy nic :,(

Já díky za to v tomto nevyrustala ale znám bezvadnou ženskou která měla takového doma a jak je ráda že od něho i s dítětem odešla. V první řadě je potřeba koukat na sebe a své děti! Pokud se ten pitomec neprobere tak pryč od něho co nejdříve.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama