Manipuloval mě přes internet

Anonymní
6.7.20 22:29

Manipuloval mě přes internet

Prosím o anonym.

Co nejkratšeji:
Psala jsem si s někým na internetu, docela dlouhou dobu a věřila mu. Řekl mi o sobě dost věcí. Nesrovnalosti mezi událostmi, o kterých mi psal, falešné fotky, to mě přimělo se ho zeptat, jestli to byl celou dobu pouze troll(velmi dobrý), ale už by mi to mohl po takové době mohl řict- on to nevyvrátil, začal mluvit úplně o něčem jiném. :zed:
Nezajímá mě to. Ale spíš jde o to, čeho tím chtěl docílit. Chtěl vypadat jako něco víc? Docela se chlubil svou prací, kterou by mu normální člověk neuvěřil, že dělá. Nikdy po mě nic nechtěl. Jen, ať o jeho práci s nikým nemluvím. :roll: Pořád se zajímal o to, jak se cítím a co si o něm myslím-tedy spíš o té práci. Do teď to nechápu. Jaký měl důvod, vymyslet si to všechno, o čem mi psal? Chtěl tím jen někoho ovládat? Protože to se mu povedlo. Věřila jsem mu. Ale nejsem zas tak blbá. Setkali jste se s něčím podobným? Doufám, že to trošku dává smysl. Pokud ne tak osvětlím. Krom té jeho práce. To by jste mě asi ukřižovali, kdybych vám řekla, kde podle něj pracoval-a já tomu věřila. A hned mě všichni prohlásili za trolla, což někteří udělají tak jako tak, proto poprosím o napsání komentáře jen ty, kteří se chcou s něčím podělit nebo zeptat, ne psát zavrhující komentáře a nadávky :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17604
6.7.20 22:35

To jsou takový psychoušové, co mají reálný život o ničem, tak si budují ten virtuální, kde jsou mistři světa a generálové na misi a James Bond 007 a agenti rozvědky,… Ubožáci no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26413
6.7.20 22:35
@Anonymní píše:
Prosím o anonym.Co nejkratšeji:
Psala jsem si s někým na internetu, docela dlouhou dobu a věřila mu. Řekl mi o sobě dost věcí. Nesrovnalosti mezi událostmi, o kterých mi psal, falešné fotky, to mě přimělo se ho zeptat, jestli to byl celou dobu pouze troll(velmi dobrý), ale už by mi to mohl po takové době mohl řict- on to nevyvrátil, začal mluvit úplně o něčem jiném. :zed:
Nezajímá mě to. Ale spíš jde o to, čeho tím chtěl docílit. Chtěl vypadat jako něco víc? Docela se chlubil svou prací, kterou by mu normální člověk neuvěřil, že dělá. Nikdy po mě nic nechtěl. Jen, ať o jeho práci s nikým nemluvím. :roll: Pořád se zajímal o to, jak se cítím a co si o něm myslím-tedy spíš o té práci. Do teď to nechápu. Jaký měl důvod, vymyslet si to všechno, o čem mi psal? Chtěl tím jen někoho ovládat? Protože to se mu povedlo. Věřila jsem mu. Ale nejsem zas tak blbá. Setkali jste se s něčím podobným? Doufám, že to trošku dává smysl. Pokud ne tak osvětlím. Krom té jeho práce. To by jste mě asi ukřižovali, kdybych vám řekla, kde podle něj pracoval-a já tomu věřila. A hned mě všichni prohlásili za trolla, což někteří udělají tak jako tak, proto poprosím o napsání komentáře jen ty, kteří se chcou s něčím podělit nebo zeptat, ne psát zavrhující komentáře a nadávky :dance:

Poučení pro příště. Nejspíš chtěl vypadat líp, něco chtít by mohl později, až by měl jistotu, že jsi důkladně zpracovaná. Proč se neseznamuješ v partě? Přes někoho dalšího, kdo o daném člověku něco ví?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
6.7.20 22:37
@Anonymní píše:
Nezajímá mě to. Ale spíš jde o to, čeho tím chtěl docílit. Chtěl vypadat jako něco víc? Docela se chlubil svou prací, kterou by mu normální člověk neuvěřil, že dělá. Nikdy po mě nic nechtěl. Jen, ať o jeho práci s nikým nemluvím. :roll: Pořád se zajímal o to, jak se cítím a co si o něm myslím-tedy spíš o té práci. Do teď to nechápu. Jaký měl důvod, vymyslet si to všechno, o čem mi psal? Chtěl tím jen někoho ovládat? Protože to se mu povedlo. Věřila jsem mu. Ale nejsem zas tak blbá. Setkali jste se s něčím podobným? Doufám, že to trošku dává smysl. Pokud ne tak osvětlím. Krom té jeho práce. To by jste mě asi ukřižovali, kdybych vám řekla, kde podle něj pracoval-a já tomu věřila. A hned mě všichni prohlásili za trolla, což někteří udělají tak jako tak, proto poprosím o napsání komentáře jen ty, kteří se chcou s něčím podělit nebo zeptat, ne psát zavrhující komentáře a nadávky :dance:

Nic divneho, honil di ego a bavil se tim, myslis ze nejaky chlap o sobe napise, ze je skaredy pupkaty, hloupy inval. duchodce? Tezko, dal si z tebe pr. l a libilo se mu, ze mu to zeres, co v tom hledas svetoborneho a zvlastniho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.7.20 22:43
@Russet píše:
Poučení pro příště. Nejspíš chtěl vypadat líp, něco chtít by mohl později, až by měl jistotu, že jsi důkladně zpracovaná. Proč se neseznamuješ v partě? Přes někoho dalšího, kdo o daném člověku něco ví?

Byl totiž z jiné země. Prý ale navštívil Beroun.

• Nahlásit
  • Citovat
5513
6.7.20 22:45

A jak te manipuloval, kdyz po tobe nic nechtel? Spis takovy pohadkar, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26413
6.7.20 22:50
@Anonymní píše:

Alžířan?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.20 22:54

Už samotný výběr destinace by mi připadal tajuplně lákavý :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1173
6.7.20 22:56

To je jednoduché, sám vede nudný život v blbé práci nebo je dokonce bez práce. Na netu můžeš druhé straně tvrdit o sobě cokoliv a vymýšlet si pohádky tak dlouho, dokud to jednoho z vás nepřestane bavit. Aspoň na netu chtěl být Někdo a obdivovaný ženami (to jsou ty dotazy, co si myslíš o jeho práci). Buď si z tebe dělal srandu a krátil si dlouhou chvíli tím, že tě vědomě tahal za nohu, nebo je to fakt tragéd, co si musel vybájit celé nové atraktivní alter ego, aby si s ním nějaká holka vůbec začala psát, nebo ještě hůř, všem těm bludům o sobě dokonce věří. V každém případě ruce pryč od pana tajemného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1173
6.7.20 22:57

„V Berouně řekne Beroun.“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2631
6.7.20 23:00
@Anonymní píše:

a z jaké?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.7.20 23:02
@mamina2017 píše:
a z jaké?

Ruska

• Nahlásit
  • Citovat
4196
6.7.20 23:02
@Anonymní píše:

K čemu tě dotlacil svým ovládáním?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.7.20 23:05
@Uslava píše:
K čemu tě dotlacil svým ovládáním?

K plýtvání času.

• Nahlásit
  • Citovat
17
6.7.20 23:09

Tak pokud tě nedotlačil k sexu nebo k posílání nějakých peněz, tak to ber jako zkušenost pro příště. Není třeba se bičovat za to, že chceme věřit, že lidi většinou nelžou. Co mohl chít - sex, peníze nebo se dostat do vyspělejší země, což proti Rusku jsme. Doufám, že nevykládal tu nejopotřebovanější pohádku o tajných službách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama