Manžel a jeho přetvářka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 17:33
Manžel a jeho přetvářka

Hezký den,

strávili jsme z manželem a dětmi Silvestra u mých rodičů společně ještě s dalšími příbuznými z mé strany. Na všem jsme byli domluveni dlouho dopředu. Manžel s takto stráveným Silvestrem souhlasil. Vse proběhlo v pohodě, bavili jsme se, muž byl veselej. Dnes jsem do jeho telefonu stahovala holce pexeso a pak jsem stiskla takove to tlačítko, kde se ukážou všechny otevřené aplikace a tam na mě vybafne věta (z meilové konverzace) " Hrozné jako vždy, musím to tady nějak přežít." Tak jsem konverzaci rozklikla a první mu psala jeho podřízená z práce a tázala se ho, jak to tam zvládá. Na to on ji odpověděl výše zmíněné. Pak si ještě vyměnili několik krátkých vět, ze kterých vyplynulo, jak je moje rodina hrozná a on to tam chudák musí vydržet.

No, mně se to dotklo. Nevím, co si o tom mám myslet. Jeho se zeptám, až budeme doma, tady nechci dělat dusno. Jinak, máme hezký vztah ( tedy pokud se taky nepřetvařuje). Spíš by mě zajímalo, jestli mu to mám říct a jestli by se Vás toto zjištění dotklo taky??

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 17:37

Spíše by mě zajímalo proč si jako píše s nějakou borkou z práce o tom jak to kde zvládá… :pocitac:

Malaga
Generální žvanilka 24684 příspěvků 01.01.17 17:37
@Anonymní píše:
Hezký den,

strávili jsme z manželem a dětmi Silvestra u mých rodičů společně ještě s dalšími příbuznými z mé strany. Na všem jsme byli domluveni dlouho dopředu. Manžel s takto stráveným Silvestrem souhlasil. Vse proběhlo v pohodě, bavili jsme se, muž byl veselej. Dnes jsem do jeho telefonu stahovala holce pexeso a pak jsem stiskla takove to tlačítko, kde se ukážou všechny otevřené aplikace a tam na mě vybafne věta (z meilové konverzace) " Hrozné jako vždy, musím to tady nějak přežít." Tak jsem konverzaci rozklikla a první mu psala jeho podřízená z práce a tázala se ho, jak to tam zvládá. Na to on ji odpověděl výše zmíněné. Pak si ještě vyměnili několik krátkých vět, ze kterých vyplynulo, jak je moje rodina hrozná a on to tam chudák musí vydržet.

No, mně se to dotklo. Nevím, co si o tom mám myslet. Jeho se zeptám, až budeme doma, tady nechci dělat dusno. Jinak, máme hezký vztah ( tedy pokud se taky nepřetvařuje). Spíš by mě zajímalo, jestli mu to mám říct a jestli by se Vás toto zjištění dotklo taky??

no nevím, nechala bych to být…nakonec bude dusno z toho, že mu čteš konverzaci s podřízenou…

baccata
Kecalka 359 příspěvků 01.01.17 17:37

Podřízena je milenka :pocitac:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19885 příspěvků 01.01.17 17:38

Zažila jsem něco podobného. Zjistila jsem to po pár letech. Dotklo se mě to, protože kdyby kvákl dřív, mohli jsme najít kompromis. Takhle byl on asi naštvaný otrávený že se kvůli mně přemohl. A já to nemohla ani případně ocenit protože jsem o tom neveděla.

Jana525
Závislačka 4872 příspěvků 01.01.17 17:41

No nasralo by me to poradne, stejne tak meho muze, kdyby to bylo obracene. A proc neco takoveho pise kolegyni z prace? Respektive podrizene? Oni spolu neco maji? Dost podivny. Vy mate byt spiklenci spolu a ne on s nejakou jinou.

axelina
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 3 inzeráty 01.01.17 17:46
@Anonymní píše:
Hezký den,

No, mně se to dotklo. Nevím, co si o tom mám myslet. Jeho se zeptám, až budeme doma, tady nechci dělat dusno. Jinak, máme hezký vztah ( tedy pokud se taky nepřetvařuje). Spíš by mě zajímalo, jestli mu to mám říct a jestli by se Vás toto zjištění dotklo taky??
..no jako osobně si to neber…protože aby se jí zalíbil bude jí tvrdit že jsi hrozná, tvoje rodina je hrozná, nemate sex atd atd…klasika… asi bych mu o tom ale neříkala protože lezt do mobilu se nemá ani v největší krizi že jo… pokud máte pěkný vztah a nechceš nic měnit tak na to asi zkus zapomenout…pokud budeš pátrat asi možná zjistíš nevěru nebo neco podobneho a pak to budeš muset řešit… ale je to pokrytec o tom žádná

jajsem
Kecalka 219 příspěvků 01.01.17 17:46

Nudí se, nebaví ho rodinné návštěvy (chápu), jako plus vidím, že na ně jede a neprudí (jsou tací, kteří z těch návštěv udělají přímo peklo).

Kde by mi blikalo by byla asi ta podřízená - možná se v práci bavili na téma povinné návštěvy, ale je otázkou, jestli už není za čárou, aby mu takhle psala.

anoli30
Generální žvanilka 23857 příspěvků 01.01.17 17:47

Zase borec, který machruje před ženskou. :roll:

axelina
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 3 inzeráty 01.01.17 17:49
@Anonymní píše:
Hezký den,

…přiště bych u podobných rozhodnutí se ho víc ptala jestli opravdu o to stojí, a jestli třeba nechce být raději doma atd..sestry manžel byl neco podobneho - nic si neprosadil, všechno řídila segra a on se tvářil že vše OK a ji pak za zady všude pomlouvalal jak je hrozná, nevaří, neuklízí…ted se rozvádí… no kdyby si dupnul dřív mohlo se to řešit ke spokojenosti obou dvou…

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33144 příspěvků 01.01.17 17:53

Nerozhodilo by mě co napsal, ale komu a proč… :roll: To asi nebude jen obyčejná paní z práce :?

viky23
Neúnavná pisatelka 16324 příspěvků 01.01.17 17:58

Rekla bych ze je to milenka. Proc by ji jinal psal, ze to musi pretrpet a jiny blaboly? Tohle nakecavaj chlapi milenkam. :nevim:

Aghata
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 01.01.17 17:59

Tvůj manžel bude nejspíš jeden z těch, co před milenkou machruji, jak je jejich manželka strašná, její rodina strašná, jejich společný život, sexuální život a život vůbec strašný a desivy a jediné, proč on v tom marasmu ještě setrvává, jsou vaše děti. Milenka dostane svou porci sladkých lži, zatímco tvůj manžel si v poklidu užívá svého zaběhaného příjemného rodinného života.
Dobře si promysli, co opravdu chceš, dřív než s ním začneš svůj mobilový objev řešit. Mohla by ses dostat do bouřlivých vod. Jsi na to připravena?

barasepka
Povídálka 34 příspěvků 01.01.17 18:00

Taky by mně zajímalo spíš komu a proč psal než co…

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 01.01.17 18:02
@WERISKA píše:
Nerozhodilo by mě co napsal, ale komu a proč… :roll: To asi nebude jen obyčejná paní z práce :?

Přesně tak, proč to píše jakýsi cizí ženský, co jí je do toho :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >