Manžel a práce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 18:49

Manžel a prace

Ahoj dámy,

musím se vypsat a zajímá mě Váš názor na danou situaci. Manžel je OSVČ, peníze má slušne. Já sem po RD nastoupila do prace na poloviční úvazek - jenže nebyly otevřené školky, střídali jsme a požádal mě ať jsem teda ještě doma půl roku a pracují brigádne na homeoffice. Samozřejmě po půl roce pro mě na firmě nemají místo a pracují dále jen na homeoffice.
Podotýkám že partner je v práci od rána do večera a já to respektuji. Ale dneska mě to už vytocilo. Sešlo se mi příšerné moc práce, kterou aktuálně dělám z domu, jelikož dělám účetní a je přelom roku. Zítra musím do práce osobně a dneska tam mám opravdu hodně věcí na dodělání. Požádala jsem ho, vzhelem k tomu že jsem nemocná, není mi nejlépe, aby přišel domů dřív, ať si můžu udělat práci a nemusím jít spát až po půlnoci kdy se postarám o malou a začnu až v 8 večer. Ne. Jde na pivo s kámošem. Docela mi z toho pretekly nervy a mám chuť ho poslat někam.
A ne kamarádky už ani nemám. Nikdo nemá čas až v 9 večer kdy bych konečně mohla někam jít já a popravdě večer už ani energii nemám.
Já odjedu kvůli němu z práce, že je unavený, ať to zvládame a on neozeli ani jedno pivo s kamarádem, když dneska už mám fakt dost, 38° a práce na 4hodiny minimálně, s tím že ráno do skolky a opět práce.
Mám chuť seknout s tím full servisem co má doma, prijde mi mou práci jako takovou bere s totálním despektem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2870
13.1.22 19:00

Nevim, co chces slyset. Najmi chuvu, prestan doma delat servis, nadej mu jak svini do koryta, sezen soukromou skolku, nakaz ho a oplat mu to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
13.1.22 19:02

Sama ses postavila do pozice slabší služky. Dokonce píšeš, že to respektuješ, tak to respektuj dál.
Já se do té pozice nikdy natlačit nenechala, i když to znamenalo nižší životní standard.
Nejsem někdo, kdo by se dal koupit za peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
653
13.1.22 19:05

@VitaminC ..nakaž ho a oplať mu to…tak to nemá chybu.. :mrgreen: :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6768
13.1.22 19:06

Prestan se servisem, zaplat z jeho vydelku chuvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4879
13.1.22 19:07

No já nevím co čekáš. Přijde snad nějaká zázračná změna? Už to máte asi nastavené špatně delší dobu. Manžela by ani nenapadlo jít na pivo, kdybych byla nemocná a na RD si „válela šunky“… Nehledě na to, kdybych vydělávala do společného rozpočtu. Dokud se sebou necháš orat, tak budeš rýt pusou v zemi a jemu to bude jedno. Takže ano přestaň mu dělat služku. Respekt je fajn, ale musí být oboustranný. Ne že on je chudáček a ty to prostě musíš dát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.22 19:10
@Anonymní píše:
Ahoj dámy,musím se vypsat a zajímá mě Váš názor na danou situaci. Manžel je OSVČ, peníze má slušne. Já sem po RD nastoupila do prace na poloviční úvazek - jenže nebyly otevřené školky, střídali jsme a požádal mě ať jsem teda ještě doma půl roku a pracují brigádne na homeoffice. Samozřejmě po půl roce pro mě na firmě nemají místo a pracují dále jen na homeoffice.
Podotýkám že partner je v práci od rána do večera a já to respektuji. Ale dneska mě to už vytocilo. Sešlo se mi příšerné moc práce, kterou aktuálně dělám z domu, jelikož dělám účetní a je přelom roku. Zítra musím do práce osobně a dneska tam mám opravdu hodně věcí na dodělání. Požádala jsem ho, vzhelem k tomu že jsem nemocná, není mi nejlépe, aby přišel domů dřív, ať si můžu udělat práci a nemusím jít spát až po půlnoci kdy se postarám o malou a začnu až v 8 večer. Ne. Jde na pivo s kámošem. Docela mi z toho pretekly nervy a mám chuť ho poslat někam.
A ne kamarádky už ani nemám. Nikdo nemá čas až v 9 večer kdy bych konečně mohla někam jít já a popravdě večer už ani energii nemám.
Já odjedu kvůli němu z práce, že je unavený, ať to zvládame a on neozeli ani jedno pivo s kamarádem, když dneska už mám fakt dost, 38° a práce na 4hodiny minimálně, s tím že ráno do skolky a opět práce.
Mám chuť seknout s tím full servisem co má doma, prijde mi mou práci jako takovou bere s totálním despektem.

Ano, soukromá školka pro dítě, 1× týdně paní na úklid a žehlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24229
13.1.22 19:43

By mě fakt zajímalo, kde se berou jedinci, kteří pracují od rána do večera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11878
13.1.22 19:48
@divine woman píše:
By mě fakt zajímalo, kde se berou jedinci, kteří pracují od rána do večera.

Všude, kde je potřeba vydělat dostatek peněz :D znám mraky takových

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24229
13.1.22 19:51

@Cenarius Já tedy ne. Jsou to jen kecy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13667
13.1.22 19:55
@divine woman píše:

Chm me tohle bavi, kdyz mi tohle rikaji kamaradky a muz jim chodi domu treba v 17:00. Me neprijde domu pred 21hod.
Ale ony tomu rikaji od rana do vecera. Pritom standardni 8,5h :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24229
13.1.22 19:58

@Šarlota4 Jo, o tom to taky je. Od rána do večera od 8-16 :lol: a čím se zabývá ten tvůj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1815
13.1.22 19:59
@divine woman píše:

To je dost zkreslený úhel pohledu, nemyslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24229
13.1.22 20:01

@fera21 A co myslíš? Že neznám nikoho, kdo by pracoval pravidelně 12 hodin denně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22930
13.1.22 20:03

Tyjo, my máme taky s manželem domluvu, že já upozadím kariéru, abych zvládla ještě pár let, kdy mě naše děti intenzivněji potřebují a on zajistí finanční zázemí, ale kdyby mi bylo zle NEBO bych musela pracovat NEBO ho o to prostě jen požádala, v životě by nešel na pivo s kámošem :zed: :zed: Kdyby musel pracovat, tak ti řeknu, že to je holt daň za to, že se máte dobře. Tohle je ale hulvátství a sobectví nejvyššího kalibru :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat