Manžel a zdravotní potíže

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3224
18.1.16 11:07

@Klurynka25 :palec: :hug:
snad to nebude nic vazneho

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1724
18.1.16 13:20

@mookiee Úplně jednoduše, měla jsem blbý rok (svatba, zdravotní problémy v rodině, stres), o Vánocích jsem měla dovolenou, tak jsem se těšila, že si odpočinu. Po všech návštěvách jsem si jeden večer pustila telku, uvařila čaj a dala nohy hore :? Pak mi začlo hrozně bít srdce, ale zároveň se mi točila hlava jako u nízkého tlaku, nejdříve jsem zvracela a jak jsem se snažila uklidnit, tak mě začly hrozně brnět ruce, až do krečí. Pravá pak ustála, ale levá byla pořád stejná. Spíš mi bylo špatně tak nějak vnitřně - takový ten vnitřní třas jako při velkém stresu a nešlo to zastavit. Tak jsme jeli. V nemocnici mi dali injekci hořčíku a sedativa a do hodiny to bylo OK. Ale tím že mě bolela levá ruka, tak jsem se strašně bála, že to je infarkt…O týden později jsem měla druhý záchvat - trochu mírnější, ale krom brnění mi křeče střílely i do nohou. A zjistí se to vyšetřením - obvoďačka dá žádanku k neurologovi a ten udělá vyšetření - mě konkrétě EMG a EEG. Ale já věděla i bez vyšetření, že to je tetanie, protože mi hned po horčíku bylo o 200 % lépe…i teď to poznám, že se mi třeba točí hlava nebo jsem nesvá a beru 2 tabletky a jsem po chvíli OK.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
18.1.16 14:34
@Klurynka25 píše:
Mluvila se s ním a říkal že prsty stále píchají pritlacila sem na něj a nakonec se mi to povedlo a slíbil že zítra zajde k lékaři tak snad to bude v pořádku všem děkuji ;)
:palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.