Manžel bude jezdit kamionem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Perleť
Povídálka 37 příspěvků 22.05.19 13:31
Manžel bude jezdit kamionem

Ahoj holky. Manžel se rozhodl jezdit kamionem. Od pondělí do pátku na cestách a víkendy doma. Chtěla jsem se zeptat žen co to mají stejné jak to zvládáte? Jaké byly začátky? Je jasné že to na začátku nebude jednoduché. Teď sice pracuje každý den do večera, ale pořád je alespoň večer doma. Máme deseti měsíční holčičku. Moc díky za odpověďi :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Petula306
Kecalka 417 příspěvků 22.05.19 13:40

Já Ti možná moc nepomůžu, vidím to z druhé strany. Je to náročná práce, ale pokud ho to bude bavit, je to taky droga se kterou se těžko končí :) Hlavně o něj neměj strach, nehody kamionů tak časté nejsou, většinou si za ně řidič může sám, ale taky málokdy zemře, ty kabiny jsou bezpečný. Taky klídek, když nebude třeba odepisovat..je OK, ale nemá čas, řídí, v tom fofru zapomněl…Udělej mu dobroty na cestu a podpoř ho. Pokud najde dobrou firmu, může si slušně vydělat. Nikdo neříká, že časem nemůže najít jinej job, nebo být každý den doma. A holku může vzít na výlet :) Asi Ti bude smutno, ale zvládneš to :)
Já odešla ze zdravotnictví do dopravy a logistiky a konečně jsem se našla. Je to láska na pořád :) :hug:

Kriss Tina
Extra třída :D 10634 příspěvků 22.05.19 13:41

Přítel teda nejezdil kamionem, ale pracoval v zahraničí a jezdil domu jenom na víkendy. Dřív to bylo fajn, měli sme pro sebe celý víkend, já se v týdnu zabavila, ale jak jsou děti tak si to nedovedu představit. Přišel by o všechno důležité, já bych byla celé dny doma s detma sama, prostě mi to nejde dohromady. Přecejenom jsou děti malé jen jednou a i ten chlap si je chce trochu užít a ne jen pár dní v měsíci. :think:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 22.05.19 13:41

Manžel se rozhodl? Tobě to nevadí? Bude mít víc peněz aspoň?

Petula306
Kecalka 417 příspěvků 22.05.19 13:44

Jo a asi záleží jaká jsi nátura :) někdo s tím bude nesouhlasit, protože potřebuje chlapa každý den doma. Někdo to i s dětma zvládá sám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 13:45
@Perleť píše:
Ahoj holky. Manžel se rozhodl jezdit kamionem. Od pondělí do pátku na cestách a víkendy doma. Chtěla jsem se zeptat žen co to mají stejné jak to zvládáte? Jaké byly začátky? Je jasné že to na začátku nebude jednoduché. Teď sice pracuje každý den do večera, ale pořád je alespoň večer doma. Máme deseti měsíční holčičku. Moc díky za odpověďi :-)

Mám kamarádku, která má dvouměsíční dítko s kamioňákem a má toho plné kecky. Ale je to hlavně proto, že se za ním odstěhovala do cizího města a nikoho tam kromě tchánovců nezná. Takže pokud máš síť rodiny a přátel, se kterými se můžeš v týdnu pobavit a sejít a aktivity s dítětem, tak si myslím, že se to dá přežít. Ale chlapskou náruč asi nic moc nenahradí. :) Jedině tedy, že by vozil opravdu víc peněz než ze stávající práce. A ani to není všechno.

Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 22.05.19 13:46

Moje mamka takhle vychovala dvě děti :) taťka pracuje v zahraničí a domu jezdí jednou za 14 dni na víkendy. Už od doby, co jsem byla malá. Mamka říká, ze díky tomu mají krásně harmonické manželství, neb jsou si vzácní :mrgreen: můj manžel je taky často pryč a zvladam v klidu. Záleží jaká jsi povaha

blumen
Hvězda diskuse 50706 příspěvků 22.05.19 13:50

Asi bych byla unavena z ditete, byt s nim nonstop porad sama a casto i nevyspana. 3× tydne klidne, ale 5× by na me bylo moc.

cecetka
Echt Kelišová 8361 příspěvků 22.05.19 13:52

@Perleť Pokud nejsi zenska, ktera si bez chlapa ani neprdne, ale dokazes vse zvladat sama, pak to bude v pohode. Pres tyden si udelate program samy s dcerou a s kamaradkama, maminkou apod. a o vikendu budete rodina. Je to o zvyku a programovani casu :mavam:

Božislava
Závislačka 3069 příspěvků 22.05.19 13:56

Nechci tě strašit, ale viděla jsem dokument o kamioňácích. To oni třeba zaparkují kamion na odpočívadle, protože po určité době musí povinně odpočívat, ale tam už čeká hafo prostitutek a každá si vleze do jedné kabiny a pak po půlhodině vylezou ven, kamioňák nastartuje a jede dál a prostitutka čeká na další kamion… :,(

Petula306
Kecalka 417 příspěvků 22.05.19 13:57

@Božislava z kterého roku a odkud ten dokument byl? Je to pěkná pitomost. Někde šlápoty jsou, ale normální chlap je prostě pošle k čertu. To jsem potkala víc jehovistů.

Božislava
Závislačka 3069 příspěvků 22.05.19 13:59
@Petula306 píše:
@Božislava z kterého roku a odkud ten dokument byl? Je to pěkná pitomost. Někde šlápoty jsou, ale normální chlap je prostě pošle k čertu. To jsem potkala víc jehovistů.

Z roku 2016

Dina31
Kecalka 216 příspěvků 22.05.19 14:00

Ahoj, ja mam taky chlapa pres tyden pryc. A jako vubec si nestezuji :lol:. V tydnu po praci mam cas na kamosky, na svoji zabavu. O vikendu se venuji jemu. Zatim jsme teda bez deti. Vubec se toho neboj za par tydnu si zvyknes a budes rada, pokud teda nejsi na nem total zavisla a nebo zarliva ;)

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2384 příspěvků 22.05.19 14:00

@cecetka Myslím, že mezi „ženskou, která si bez chlapa ani neprdne“ a „uvidím ho jen o víkendech“ je poměrně široká škála. A označovat každou, která by nezvládala to druhé, jako že patří do skupiny těch prvních, mi přijde trochu přehnané. :nevim:

Já nevím, jestli bych to zvládla, nebo ne, naštěstí nejsem v té situaci, ale asi by mě minimálně mrzelo, že se vídáme tak málo.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 22.05.19 14:01
@Petula306 píše:
Jo a asi záleží jaká jsi nátura :) někdo s tím bude nesouhlasit, protože potřebuje chlapa každý den doma. Někdo to i s dětma zvládá sám.

tak třeba můj muž by do toho nešel, protože jsme pro něho prioritní my, nestačilo by mu vídat nás jen o víkendu, stejně jak by to nestačilo mně být s nimi jen o víkendu :)
to není o zvládání, jedno dítě je nic, to by zvládla snad každá

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama