Přítel - sobec v posteli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 11:02
Přítel - sobec v posteli?

Ahoj a dobrý den. :mrgreen:
Jde o můj druhý vztah, prakticky i druhý sexuální vztah.
Jsme spolu 7 měsíců a z toho 5 měsíců intimně žijeme. Zezacatku to bylo jiné: přítel se věnoval především mě. Hladil všude, udělal i oralni sex, ač jednou, líbal prsa. :mrgreen: jenom že co dělá teď :roll: pro mě není.

Sama jsem před časem, ač nemám moc zkušeností a on mě nenutí, zkusila orál. Líbilo se mi to. Jemu asi také. Dvakrát mi pak říkal, že ho to překvapilo. Jak to mám brát nevím???

Od té doby je sex pořád stejný: chce honit, sem tam mě pohladí. Když se snažím líbat přizpůsobí se. Ale sám od sebe ne… Všemu předchází vždycky(!!!)masáž mě.

Naposledy jsem chtěla převzít iniciativu, sedla si na něj, chtěla se líbat a on mi řekl, že takhle to nemyslel. Ale tak, že si položím hlavu na jeho hruď, budu ho hladit dole a dívat se :roll: 8o styk mu trvá chvilku (minuta dvě?)a vždy stejné. Misionář nebo zezadu 8o upřímně, přestává me to bavit. Ač je jinak skvely… Jinak má i malý a úzký penis. Jsem hodně úzká, ale upřímně v kondomůho necítím a někdy ani bez něj pro misionáři

Jsem nezkušená uznávám, ale on ne… Je starší, byl i ženatý

Je chyba ve mě??? Chybí jí zkrátka předehra, masáž zad jako předehru neberu… Chybí mi líbání všude.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tableta
Kelišová 5157 příspěvků 22.05.19 11:07

Co ti na to řekl?

spinkánek
Povídálka 21 příspěvků 22.05.19 11:08

Má přítel kondici? 2 minuty to je velký průšvih… ano, je to sobec…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 11:09

@Tableta Narovinu jsem mu řekla, že potřebují mazlení (při intimní chvíle si jen oddychl a trochu mě hladil) a on mi odpověděl, že se polepší

Ale bůhví jak to bude… Kdysi jsem mu řekla, že styk trvá chvilku. To samé, že se polepší. Vydrželo to chvilku… Je pravda, že posledně bylo vidět, že je hodně nadržený, ještě říkal, že nehonil. Ale není to puberťák, je mu 40+ tak co blbne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 11:11

@spinkánek Nesportuje. Ale dost toho nachodi. Kouří a pije kávu, občas si dá pivo nebo víno…

To, že styk trvá chvilku nebo výdrž ještě jsem mu při TOM neřekla. Až potom s odstupem času… Ale stejně, párkrát zasmrdla a potom řekne, už budu,. A ne aby to udrzel 8o

Martha03
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 22.05.19 11:12

Tak si najdi někoho jiného, za pár let už nebude moct vůbec.

Tableta
Kelišová 5157 příspěvků 22.05.19 11:12
@Anonymní píše:
@Tableta Narovinu jsem mu řekla, že potřebují mazlení (při intimní chvíle si jen oddychl a trochu mě hladil) a on mi odpověděl, že se polepšíAle bůhví jak to bude… Kdysi jsem mu řekla, že styk trvá chvilku. To samé, že se polepší. Vydrželo to chvilku… Je pravda, že posledně bylo vidět, že je hodně nadržený, ještě říkal, že nehonil. Ale není to puberťák, je mu 40+ tak co blbne?

Tys už sem jednou ohledně tohoto psala, ne? :think:
Tak jako promiň, ale je to sobec. Pokud jsi mu o tom řekla a on nemá snahu to změnit… :pocitac: Najdi si někoho úměrně ke svýmu věku, s takovým materiálem se dá ještě pracovat.

Uživatel je onlinePetra Z
Hvězda diskuse 53019 příspěvků 22.05.19 11:12

Ale už si to tady psala že…
jsi o dost mladší…najdi si někoho, kdo ti bude vyhovovat po všech stránkách

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 11:13

Když jsme spolu začínali. Vypadalo to, že je nervózní nebo mu to nešlo a kondomem. Ale když už měl erekcí, tak stejně i s kondomem to bylo rychlé… Jeden čas se to zlepšilo, že i styk samotny jsem si užila trochu, protože trval déle… Ale je to zas v haji :,( a já se ho nechci dotknout. Ale naposled jsem už doma brečela, protože i já mám svoje potřeby, a chutě.

g.sandova
Kelišová 5056 příspěvků 22.05.19 11:13

Hele to je tragicky tohle.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 11:14

@Tableta Od té doby jsme spolu nic neměli co jsem mu to řekla a on odpověděl, že se polepší

Jinak dkyz někde jsme obejme mne, hladí, dává pusy

zoidberg
Extra třída :D 13036 příspěvků 22.05.19 11:14

Předně sobec je člověk, který myslí hlavně na sebe. Vzhledem k tvým požadavkům a podmínkám, líbání, hlazení, dlouhá předehra, myslíš jen a jen na sebe ty. Jsi ukázkový případ sobce, který svou sobeckost háže na druhého ;)

Martha03
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 22.05.19 11:15
@Anonymní píše:
Když jsme spolu začínali. Vypadalo to, že je nervózní nebo mu to nešlo a kondomem. Ale když už měl erekcí, tak stejně i s kondomem to bylo rychlé… Jeden čas se to zlepšilo, že i styk samotny jsem si užila trochu, protože trval déle… Ale je to zas v haji :,( a já se ho nechci dotknout. Ale naposled jsem už doma brečela, protože i já mám svoje potřeby, a chutě.

Hele každý to má jinak. Někomu to trvá déle, někomu kratší dobu. Někdo má rád predehry někdo ne, někdo se snaží a někdo ne. Nechápu co řešíš, jste spolu chvilku, tak se poohlidni jinde. S jeho věkem se to bude zhoršovat.

Tableta
Kelišová 5157 příspěvků 22.05.19 11:17
@Anonymní píše:
@Tableta Od té doby jsme spolu nic neměli co jsem mu to řekla a on odpověděl, že se polepší
Jinak dkyz někde jsme obejme mne, hladí, dává pusy

Nejsi sobec ;) Požadavek na předehru není nic neobvyklýho. Jo, kdybys po něm chtěla, ať ti čůrá do pusy, tak neřeknu půl slova. Ale takhle se musím zoidbergovi z plných plic smát :lol: Úlet. Jo tak, tak uvidíš, jak to bude, až něco bude :mrgreen: Ale nedávám tomu naděje, podle mě se to brzo vrátí do stejných kolejí a možná ještě hůř :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 11:21

@Martha03 Hlavně mi spolu skrz tohle nekomunikujeme a ve ne to pak vře a cítím se ukřivděné. Prcnich několik milování se mi věnoval… Bylo vidět, že se rád líbá. Já taky, ale nevím kde přišel na to, t se nekibas řada?, Přitom to miluji :srdce: kdykoli začnu, tak nemá problém se přizpůsobit…víte mě nejde o to aby mi dělal orál. Ale třeba líbal prsa. A ne že ne po nich pohladí, pak po zádech, zadku… On je kolikrát nastartovaný už když mě svlika jako je to fofr. Nechápu… Předtím se mi aspoň skoro vždy věnoval rukou tam dole.

Cítím se prostě ukřivděné, odbyte a přestávám mít zájem. Jinak je hodny, rozumíme si. Při loučení chce vždy pusu, po sexu se ke mě tuli…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama