Manžel děsně chrápe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1749 příspěvků 09.03.18 22:57
manzel desne chrape

Nejradsi bych ho umlatila baseballovou palkou :pocitac: :pocitac: :cert: Zase se krcim na gauci ja, protoze se ani z loznice vystrnadit nenecha, chrape jak poleno :cert: Jeste mi je lito, ze nespim vedle rocni dcerky :? Tu chrapani nastesti nebudi. Kdo ma taky doma v noci peklo? :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Macik.S
Kecalka 273 příspěvků 09.03.18 23:01

Můj taky chrápe, ale naštěstí ne tak, že bych musela spát na gauči 8o :lol: Do něj stačí jen strčit, nechrápe jen na levém boku. :lol:

Šarlota4
Echt Kelišová 9443 příspěvků 09.03.18 23:01

Ja musim usnout driv nez on, ale neni to tak strsny. Do nej dloubnu a je klid. Obavam se, ze ja obcas chrapu taky, ale on spi behem 3 vterin. Ale jako chapu te. Nepomohlo by sluchatkou s nejakou hudbou ci serialem? Nekdo u toho usne

Macik.S
Kecalka 273 příspěvků 09.03.18 23:04

https://www.drmax.cz/…-10ml-zdarma
Pořídíme? :mrgreen: :mrgreen:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1749 příspěvků 09.03.18 23:05

@Šarlota4 To je uplne jedno, jestli usnu driv nebo ne. Mam slaby spani a vsechno me okamzite vzbudi :nevim:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1749 příspěvků 09.03.18 23:07

@Macik.S Tohle mame! A je to absolutne k nicemu! Strikne si to do krku a za pet minut chrape uplne stejne :zed: Vyhozeny penize…

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 09.03.18 23:10

A to se nenechá vystrnadit ani tím, že brečící dítě pak budí jeho? Manžel od doby, co má anatomický polštářek myslím Dormeo, chrápe o dost míň.

Macik.S
Kecalka 273 příspěvků 09.03.18 23:10
@Pajka89 píše:
@Macik.S Tohle mame! A je to absolutne k nicemu! Strikne si to do krku a za pet minut chrape uplne stejne :zed: Vyhozeny penize…

Fakt? A já četla, jak si to lidi chválí :? No, upřímně tě lituju, mám naštěstí tvrdý spánek, že i malej musí chvilku brečet, aby mě to vzbudilo. Už mi občas chrápou do ucha oba :P A nemá polohu při které chrápe míň?

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1749 příspěvků 09.03.18 23:13

@lalaláček Nase dite obvykle v noci nebreci…

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2467 příspěvků 09.03.18 23:13

Muj zase skripe zubama.to je taky poslech panecku :roll: :mrgreen:

elena.78
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 09.03.18 23:13

Jojo, můj chlap taky strašně chrápe :mrgreen: zrovna ho tady poslouchám. Někde jsem četla, že chrápání zhoršuje nadváha, což k mému chlapovi asi pasuje :jazyk:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1749 příspěvků 09.03.18 23:14

@Macik.S Tak na boku chrape min, ale me budi i mensi chrapani :nevim:

Macik.S
Kecalka 273 příspěvků 09.03.18 23:15
@Mamina87 píše:
Muj zase skripe zubama.to je taky poslech panecku :roll: :mrgreen:

Ježííš, brrr 8o 8o To musí být žůžo :mrgreen:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1749 příspěvků 09.03.18 23:17

@elena.78 Nadvahu nema… Spis nejvic chrape, kdyz je unavenej z prace a taky ma vecnou alergickou rymu, se kterou si leta nic nedela :roll:

cilly
Generální žvanilka 21859 příspěvků 09.03.18 23:20

Koncem loňského roku jsem měla stejne pocity, když jsem nad ránem cumakovala do stropu a můj drahy nehorázne chrápal. Mlaskani pomohlo na par sekund, stouchani na par minut a treseni ho akorát vzbudilo a nastvalo. Byla jsem silena, nevyspala, nas.rana, taky jsem se v noci presouvala na sedačku do obýváku. Driv tolik nikdy nechrapal, začalo to postupně, trochu přibral. Vyzkoušeli jsme něco z lékárny, ale na prd. Srovnalo se to postupně - méně stresu v práci, úbytek na váze, více spánku a zdravější způsob života. Ale občas i tak chrape. :zed: :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Gránský se bude ženit: Proč čekal s rozhodnutím osm let?

Moderátor David Gránský (26) se bude ženit! Konečně požádal svou dlouholetou... číst dále >

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama