Nevíte proč?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 18:58
Nevíte proč?

Před měsícem se semnou rozešel přítel po 6 letech. Poslední měsíce byl ke mě hrozně hodný. Absolutně nic nenasvědčovalo tomu, že se něco podobného stane.Ze dne na den mi řekl že má jinou.Chci vědět proč byl ke me tak hodný, když semnou evidentně nechtěl být a našel si jinou. Nevíte jaký by to mohlo mít důvod? Když s někým přece nechci být tak se k němu nechovám tak hezky? A rovnou i napíšu, že vím že s tou holkou byl jen krátce než mi to řekl(přečetla jsem si pár sms), takže výčitky svědomí nebo tak nepřichází v úvahu když ji poznal krátce předtím než mi to řekl :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Reakce:
Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 09.03.18 19:02

Chlapi jsou divný zvířátka.
Napadá mě jediné - snažil se vztah zachránit, ale to se mu nepovedlo.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 09.03.18 19:07

Prostě chlapy no :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 19:09

Žejo? Že to žádné logické vysvětlení nemá? Já se snažím to pochopit ale nedaří se :roll:

mrav
Neúnavná pisatelka 19574 příspěvků 09.03.18 19:09

Ahoj. To se musíš zeptat jeho. Pravdivou odpověd ti řekne jedině on sám.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 09.03.18 19:10

Napada me otazka - proc to vlastne potrebujes vedet? :think: jste uz mesic po rozchodu, myslim, ze to je nejvyssi cas nechat to byt a posunout se v zivote nekam dal :think: Tim, ze se v tom budes vrtat, to zpatky nevratis. :think:

Hroznej puberťák
Kelišová 5399 příspěvků 09.03.18 19:11
@mrav píše:
Ahoj. To se musíš zeptat jeho. Pravdivou odpověd ti řekne jedině on sám.

Neřekne. Pokud se ho zeptá, bude se vykrucovat a plácne nějakou blbost. Ptát se na takové věci je nesmysl, a řídit se jimi ještě větší.

Hodit za hlavu a zapomenout.

Lekninka91
Extra třída :D 10422 příspěvků 09.03.18 19:12

Prostě mu to asi nejdřív bylo blbý :nevim: a pak se rozhodl, že už se v tom dál patlat nechce

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1763 příspěvků 09.03.18 19:15

A k čemu ti to bude? Asi už věděl že se chce rozejít a měl špatné svědomí, jen ještě nevěděl jak na to. To vysvětluje proč to tak rychle a snadno udělal když potkal jinou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 19:15

Ptát se opravdu nemá cenu. Neřekl by pravdu. Já vím, že mi to může být jednu, ale nechápu to

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 09.03.18 19:18

Stalo se mi něco podobneho, ale ještě více nepochopitelneho. Časem na to prestanes myslet nebo to možná i časem nějak začne dávat smysl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 19:22
@sladke-mameni píše:
A k čemu ti to bude? Asi už věděl že se chce rozejít a měl špatné svědomí, jen ještě nevěděl jak na to. To vysvětluje proč to tak rychle a snadno udělal když potkal jinou.

Tohle si myslím taky, že se zároveň snažil mi to ulehčit tím že na mě byl hodný a jen čekal až se najde nějaká se kterou by to šlo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 19:23
@Vladimirovna píše:
Stalo se mi něco podobneho, ale ještě více nepochopitelneho. Časem na to prestanes myslet nebo to možná i časem nějak začne dávat smysl.

Doufám, já na to teď myslím každý den a už mě to vyčerpává :roll:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22888 příspěvků 09.03.18 19:24

Byl hodný, protože už měl tu jinou, tak měl výčitky svědomí…nic víc, nic míň. Dál po tom nepátrej, odtrp si to a jdi si užívat života. Tenhle voleček za to nestál :-)

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 09.03.18 19:25

No a proč by měl být nutně zlý? Pokud Tě měl pořád nějakým způsobem rád, ale už v Tobě neviděl partnerku, ale spíš kámošku. A jestli se choval nějak „nadstandardně“ hezky, tak možná i z pocitu viny, že věděl, že to ukončí. Nebo nemělas nějaké těžké období, ve kterém by se Tě snažil podpořit?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >