Manžel má problém a já nevím jaký

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 00:19
Manžel má problém a já nevím jaký

Dobrý večer,
manžel se poslední měsíc chová divně. Čekáme druhé dítě, ale z toho má radost to vim. Před měsícem začal být opravdu protivný každý den a celý den. Nejradši se zavře do místnosti sám a popíjí pivo. Když se ho zeptam na banální otázku třeba: Nepustíme si večer film? Odpověď na mě vyštěkne. A tohle jednání má ke všem, kromě své rodiny (matka, sestra). Když jsem se ho dnes zeptala, co se s ním děje, že je tohle už neůnosné, začal se vztekat že mi nehodlá nic vyvsvětlovat a že mu nic není. Pak po chvilce řekl, že je to pproto, že má moc práce (je OSVČ). Jenže tohle mi nepřijde jako jen kvůli práci. To už jsme párkrát zažili a takové to nikdy nebylo. Nic z něj nedostanu a už jsem vyčerpala všechny možnosti. Začínám totiž být otrávená už jen proto, že vím, že přijde domů. Nemáte nějakou radu jak to buď vyřešit, nebo vydržet? A urážky a jízlivé kometáře můžete klidně vynechat, prosím o radu, ne o hodnocení mé inteligence děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Teris195
Stálice 67 příspěvků 09.12.18 00:22

No nevím, ale řekla bych, že pokud ti to z nějakého důvodu nechce říct, tak to z něj nedostaneš. Pokud máš dobré vztahy s rodinou zkusila bych se zeptat jich, ale to je fakt otázka vztahů a důvěry. :think: Možná si s ním ještě jednou naprosto v klidu zkusit promluvit, ale netlačit na něj. I když věřím, že je to náročné.

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8991 příspěvků 09.12.18 00:26

Dluhy nebo milenka

1jmeno
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 09.12.18 00:27

Bokovka :pocitac:

Teris195
Stálice 67 příspěvků 09.12.18 00:28
@terien píše:
Dluhy nebo milenka

to bylo asi první co mě napadlo no, ale třeba to tak není :nevim: nechtěla jsem zakladatelku hned strašit

alun-ka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 09.12.18 00:32

Problém v podnikání,málo zakázek,opožděné platby,chlapi si rádi starosti vylévají doma na ženu.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 09.12.18 00:50

Nee, vubec tu nemuze byt souvislost s tim, ze cekas druhe dite, strasne se tesi jako prece kazdy chlap. :roll: Acho jo, vy zensky fakt rady zijete v sebeklamech. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 00:51

@Sandokanos dítě je na jeho popud. Já bych byla počkala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 00:52

@Sandokanos navíc jsem už v půlce těhotenství.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 09.12.18 00:54
@Anonymní píše:
@Sandokanos navíc jsem už v půlce těhotenství.

To nejsou zadny duvody, treba mu to ted doslo. :nevim: Jako nerikam, ze je to ten problem, ale vyloucit se to neda.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 09.12.18 00:57

Muze to byt klidne kombinace vyse zminenych duvodu. Nekde v praci je nova kocka, pokukujou po sobe a ho ted zere, ze ma takove zavazky. Moznosti je plno a vetsinu tech moznosti ti ani nahodou nezmini sam. :nevim:

NInaL.
Kecalka 158 příspěvků 09.12.18 00:58

Bojí se, jak uziví rodinu. Ví, ze druhé dítě je na cestě a zrovna se darí hůr v podnikání. A mistnich trollu si nevsimej :P

Lalelale
Závislačka 3139 příspěvků 09.12.18 01:10
@Anonymní píše:
@Sandokanos dítě je na jeho popud. Já bych byla počkala.

Nevsimej si ho, chová se jako dítě na většině diskuzí. Máš dobré vztahy s rodinou manžela? Zeptala bych se jich. Napadly me dluhy nebo problémy v podnikání, které neumí sám vyřešit… Což jeho hrubé chování vůbec neomlouvá, zaslouzil by pár facek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 01:25

@Lalelale s jeho rodinou dobré vztahy nemám, tchýně ně nenávidí od 1. dne. A Sandokanos ještě jde, zažila jsem horší. Alespoň nemá potřebu urážet.

Šarlota4
Extra třída :D 10298 příspěvků 09.12.18 01:45

Dluhy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >