Panic ve 21 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 19:18
Panic v 21

Je Divni bejt v 21 ještě Panic a dá se tady seznámit a časem něco víc a heskou sobotu všem

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
GabinkaCh
Závislačka 2562 příspěvků 08.12.18 19:22

Být ve 21 letech panic to ještě není hrůza ale neumět v tomto věku psát,to je katastrofa

mrav
Neúnavná pisatelka 19661 příspěvků 08.12.18 19:22

To je hrůza!! Dnes se to hemží pravopisnými chybami. :cert: :zed: 8o

panenka87
Extra třída :D 13280 příspěvků 08.12.18 19:24

Troll :roll: nebo panic oprávněně :think:

Uživatel je onlinerokris
Kelišová 6495 příspěvků 08.12.18 19:29
@panenka87 píše:
:mrgreen: Taky mě to napadlo.
mrav
Neúnavná pisatelka 19661 příspěvků 08.12.18 19:31
@panenka87 píše:

Pokud jsou zábavní, tak proč ne. Tito jsou ale už trapní - viz. diskuze o honění si dvanáctiletého. :roll: 8o :pocitac:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 08.12.18 19:38

V tomhle veku dost ujety:D

Jaji77
Neúnavná pisatelka 15658 příspěvků 08.12.18 19:44

Fyzicky i gramaticky… to první není divné. To druhé je děsivé.

Prof. Farnsworth
Kelišová 5364 příspěvků 08.12.18 19:46
@Anonymní píše:
Je Divni bejt v 21 ještě Panic a dá se tady seznámit a časem něco víc a heskou sobotu všem

Hesky den! Zaloš si disgusi nasvanou „Hledam mylenku“, napyš tam jak má vipadat a odkut má bít a holki se ti osvou, uvydíš ;) Ja sem tagle našel uš tři mylenky.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6096 příspěvků 08.12.18 19:46

Divné to není, ovšem pravopis je otřesný :mrgreen: nějak se mi nechce věřit že je ti 21, za tenhle příspěvek bych se styděla i ve 12 :lol:

pocker
Kecalka 126 příspěvků 08.12.18 19:49
@Anonymní píše:
Je Divni bejt v 21 ještě Panic a dá se tady seznámit a časem něco víc a heskou sobotu všem

nejdřív se nauč dobře psát, pak něco dělej.

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 08.12.18 20:05
@GabinkaCh píše:
Být ve 21 letech panic to ještě není hrůza ale neumět v tomto věku psát,to je katastrofa

Přesně

Kostroma
Kecalka 147 příspěvků 08.12.18 20:05

Není divný byt panic, je divný takhle divně psát a ještě divnejsi je hledat seznámení na serveru pro maminky :D

Prof. Farnsworth
Kelišová 5364 příspěvků 08.12.18 20:07
@Kostroma píše:
Není divný byt panic, je divný takhle divně psát a ještě divnejsi je hledat seznámení na serveru pro maminky :D

Maminky jsou sexy. Nebo snad myslíš, že ne? ;)

7.straka
Kecalka 183 příspěvků 08.12.18 20:13
@Kostroma píše:
Není divný byt panic, je divný takhle divně psát a ještě divnejsi je hledat seznámení na serveru pro maminky :D

Měla jsem kolegyni a ta vyprávěla, jak byla po návradu do práce z rodičáku jak utržená ze řetězu, že je konečně mezi dospělýma, že si jí taky „konečně“ někdo jako ženský všímá. Tehdy jsem to nechápala. Teď jsem pět let doma a chápu. Taky jsem ráda za každý úsměv od cizího chlapa, po komplimentu pomalu vrtím ocasem :mrgreen: takže lovit na webu pro maminky může být dobrá taktika

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >