Nechci vztah - pochopí to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 19:24
Pochopí to?

Ahoj, upřímně nevím kde začít. Jsem půl roku od rozchodu (byli jsme spolu 3 a půl let). Už jsem si zvykla, na to být sama a začli se mi to líbit, nechci se hned hrnout do dalšího vztahu. Problém nastává v tom, že jsem se začala sbližovat s jedním klukem. Už na začátku jsem mu říkala, že teď nikoho nechci a chci být sama. Řekl, že to chápe ale nechoval se tak. Pořád mi dával pusy, choval se ke mě mile atd..jednou v opilosti jsme se spolu vyspali, oba jsme věděli co děláme ale brala jsem to jako jeenorazovku, jenže on to bral jinak. Den na to jsem se ho zeptala, jak to bere on, on mi napsal že mě miluje a že po té noci doufá, že jsme spolu. Já mu na to řekla, že já to beru jako kamarádství a že jsem mu říkala že teď nikoho nechci. No, naštval se na me, že se na to nechovam že bych chtěla být sama a pár dní semnou nemluvil. Teď zase zacal, když je u mě, tak mě hladí, drží za ruku, dává mi pusu a říká mi, že mě miluje. Já jeho taky ale prostě vztah nechci a už nevím, jak mu to mám říct. Bojím se, že když mu to zase řeknu tak už se na mě naštve nadobro. Je mi s ním fajn, když u mě tráví noc tak usiname vedle sebe (nespime spolu) je mi příjemně jak mě hladí ale už i začínám být na něho hnusná protože je až moc přítulný, pořád by jen chtěl, ať sedím u něho, pořád by mi chtěl jen dávat pusy atd..já se vždycky odtahnu ale on to nechápe. Nechci o něho přijít jako o kamaráda a nevím co dělat. Mě je 20 a jemu 23.

Reakce:
alilauter
Kecalka 276 příspěvků 08.12.18 19:28

Jestli opravdu nechceš vztah, tak to ukonči. Vysilas pro něj nejasné signály, on vztah chce a kamarádka mu stačit nebude. Asi se naštve a kamarádi už nebudete, ale jinak to asi nejde…

Serpentini
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 08.12.18 19:34

Tvoje chování bych taky nechápala, takže se nedivím že on ho taky nechápe, asi je normální. Když vztah nechceš, tak ho netahej za fusekli a nechovej se jako kdybyste spolu ve vztahu byli. :? A že ho bereš jako kamaráda … ty nevíš jak se chová ke kamarádům? Já s těmi svými tedy opravdu nemám sex, nemuckám se s nimi a nepřespávají u mě.

Ou
Kelišová 5432 příspěvků 08.12.18 19:38

Ano - ale ty potřebuejš aby se naštval, protože jaksi mu nedošlo, že ne, znamená ne.

Není tvůj kamarád, nechce být tvým kamarádem a jen to kamarádství předstíráte.

Pokud si ho nechceš uchovávat ve věčném loudění, tak ho prostě musíš jasně odmítnout. On to pak možná zpracuje a vrátí se.

Ale nemůžeš se kamarádit s někým, kdo je do tebe zamilovaný. to je vůči němi prostě kruté, protože svou nejednozančností mu dáváš falešné naděje a nedovolíš mu, aby se odpoutal a zamiloval někde jinde.

Ano - občas člověk holt někoho naštve, To se stává. Většinou se na to neumírá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 20:03

Říkala jsem mu, že ať na mě nespecha, že zatím vztah nechci ale nevím, co bude za pár týdnů..strašně mě štve ta jeho přítulnost, když mu řeknu, ať toho nechá tak mi řekne že jsem zase nějaká odtažitá

LenďuleB
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 08.12.18 20:09

No a co prostě se tedy pár týdnu nevidět? :think:

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 08.12.18 20:12

Tak se nevídejte. uvidíš, jestli ti bude chybět. Vyřešeno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 20:15

Neviděli jsme se dva dny a chyběl mi hodně..jen se prostě nechci hrnout hned do vztahu

Waterfall
Kecalka 310 příspěvků 08.12.18 20:20

Stejne uz v nem jsi, tak to ber jako vztah, nastav mene tuliva pravidla a prestan z nej delat pakouse

Uživatel je onlineEnnny
Ukecaná baba ;) 1822 příspěvků 08.12.18 20:29

Bych se na tebe vykašlala,tahas ho za nos ,se spíš divím že na tebe má ještě nervy :roll:

stinga
Závislačka 4424 příspěvků 3 inzeráty 08.12.18 21:16

chováš se k němu hodně hnusně, vztah nechceš, ale děláš si z něj blázny, když usíná vedle tebe - to kamarádi nedělají, myslím, že až pochopí, že si z něho utahuješ, urazí se tak, že už ti nikdy neřekne ani ahoj a je to tak správné, když ho nechceš, tak ho nech být a nedávej mu falešné naděje, lidově se říká aby sis pr.el dělala z plastelín
ono ti to lichotí, tak ho udržuješ v naději :poblion:

Modesta
Ukecaná baba ;) 1954 příspěvků 08.12.18 21:30
@Anonymní píše:
Neviděli jsme se dva dny a chyběl mi hodně..jen se prostě nechci hrnout hned do vztahu

No fuj, tohle se dělá? Takhle tomu klukovi hrozně ubližuješ, styď se. Ty si ho schválně držíš blízko jako zálohu. Ukonči to, aby si mohl najít holku, která ho bude taky milovat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >