Reklama

Manžel mě zklamal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 11:03
Manžel mě zklamal

Ahoj všichni
Ráda bych se vypovídala z toho co se mi včera stalo a jaký zážitek mi připravil můj muž, kterého jsem si myslela dobře znám :-( Na úvod jsem v 9 měsíci těhotenství v začátku, a před pár dny mi zemřel tatínek, úplně nečekaně, měl pouhých 60 let, nejspíš mu praskl vřed a našla jsem ho doma mrtvého v louži krve, více budeme vědět po pitvě..moje matka se zhroutila a veškeré zařizování ohledně pohřbu zůstalo na mne a na mém muži, který mne podržel, všude doprovázel, byl neskutečně zlatý a nebýt něho nejspíš bych to nezvládla..o to víc mne šokovalo co včera udělal na pohřební hostině mého táty, proběhl hodně vypjatý emoční pohřeb, musela jsem tatínka v rakvi zkontrolovat zda je to on, ten pohled nikomu nepřeju!!není to už váš otec, je to jen prázdná ztuhlá schránka co po otci zůstane..pak následoval obřad a klasická trachta s rodinou v tatínkově oblíbené hospodě..byl tam i můj strýc s bratrancem, co budu povídat oba silní alkoholici co vydrží oni to snad už nikdo a samo že si vzaly mého muže pod křídla a alkohol tekl proudem..na večer se začalo pomalu končit a moje matka s ostatními členy rodiny to chtěla zapíchnout a jít domů, bylo toho už na ni moc..manželova matka se mi nabídla že nás odveze s manželem domů když nepila a manžel řekl obligátní dopiju a půjdeme, jenže můj alkoholický strýček už objednával další rundu piv a panáků a za zádnou cenu nechtěl aby můj muž se mnou odešel, říkám si v pohodě můj manžel pije opravdu hodně málo jen občas má takové úlety že se třískne ale to tak 3× za rok více ne, to úplně vážně!!byla jsem si jednoduše jistá že můj chlap se mnou odjede domů abych tam nebyla po pohřbu sama, jenže jsem se škaredě spletla rozhodl se zůstat v hospodě s ostatníma pijanama že pak dojde pěšky, čuměla jsem na něj jako puk, jeho matka samozdřejmě taky, ale byl rozhodnutý zůstat tak jsem se urazila a odešla sama..dorazil po mě domů asi do 30 minut, myslela jsem že sám od sebe ale néé, to můj druhý strýc který pije podstatně méně než ten první ho drapl a vůbec se s ním nebavil, oznámil mu že má těhotnou ženu po pohřbu tátínka doma samotnou a at zvedá pr… a upaluje za mnou..nebýt ho nejspíš by tam seděl ještě ted..doma usnul jako špalek, ráno odešel do práce a já tady přemýšlím jak se s k němu chovat až se vrátí! chápu že byl mimo, ale dal přednost chlastu přede mnou na to jak se o mě bál abych nepřišla o naše dítě když táta zemřel..nechápu takového ho neznám..potřebuju radu ne máš co si chtěla a podobně keci díky moc!!vážně nevím jak se k němu ted zachovat a nervačit se už nechci nedělá to dobře mně ani malému v bříšku..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1842 příspěvků 02.10.18 11:07

Čekala jsem nějakou hrůzu a on se „jen“ ožral. Zakladatelko, to se stane. Máte za sebou hodně vypjaté týdny, ty i tvůj muž, co tě dle tvých slov podržel. To, že na pohřbu již vypnul a opil se, nezastíní přeci hodnotu toho, co pro tebe udělal a dělá. Myslím, že tenhle jeden přešlap bych mu odpustila. Soustřeď se teď na klid a dítě a držte se. :kytka:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19067 příspěvků 02.10.18 11:08

Prosímtě klid, hormony, pohřeb, neřeš takovou blbost.. Když je někdo opilý tak mu to nemyslí, naštvaná klidně buď, ale není to konec světa :nevim:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2366 příspěvků 02.10.18 11:10

Potreboval taky uvolnit paru, uz to nezmenis, vykasli se na to. Taky by me to zamrzelo, ale na druhou stranu zase neudelal nic extra hroznyho. :kytka:

Šmoulice
Kelišová 6695 příspěvků 02.10.18 11:11

A celej ten román je o tom, že se trochu napil ? :roll:
Neřeš kraviny.
Jak by ses měla zachovat? Normálně. Jelikož nic neudělal.

Pohřeb je smutná událost, chápu, že jsi tím hodně ovlivněná, ale toto přeháníš.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 02.10.18 11:11
@Anonymní píše:
Ahoj všichni
Ráda bych se vypovídala z toho co se mi včera stalo a jaký zážitek mi připravil můj muž, kterého jsem si myslela dobře znám :-( Na úvod jsem v 9 měsíci těhotenství v začátku, a před pár dny mi zemřel tatínek, úplně nečekaně, měl pouhých 60 let, nejspíš mu praskl vřed a našla jsem ho doma mrtvého v louži krve, více budeme vědět po pitvě..moje matka se zhroutila a veškeré zařizování ohledně pohřbu zůstalo na mne a na mém muži, který mne podržel, všude doprovázel, byl neskutečně zlatý a nebýt něho nejspíš bych to nezvládla..o to víc mne šokovalo co včera udělal na pohřební hostině mého táty, proběhl hodně vypjatý emoční pohřeb, musela jsem tatínka v rakvi zkontrolovat zda je to on, ten pohled nikomu nepřeju!!není to už váš otec, je to jen prázdná ztuhlá schránka co po otci zůstane..pak následoval obřad a klasická trachta s rodinou v tatínkově oblíbené hospodě..byl tam i můj strýc s bratrancem, co budu povídat oba silní alkoholici co vydrží oni to snad už nikdo a samo že si vzaly mého muže pod křídla a alkohol tekl proudem..na večer se začalo pomalu končit a moje matka s ostatními členy rodiny to chtěla zapíchnout a jít domů, bylo toho už na ni moc..manželova matka se mi nabídla že nás odveze s manželem domů když nepila a manžel řekl obligátní dopiju a půjdeme, jenže můj alkoholický strýček už objednával další rundu piv a panáků a za zádnou cenu nechtěl aby můj muž se mnou odešel, říkám si v pohodě můj manžel pije opravdu hodně málo jen občas má takové úlety že se třískne ale to tak 3× za rok více ne, to úplně vážně!!byla jsem si jednoduše jistá že můj chlap se mnou odjede domů abych tam nebyla po pohřbu sama, jenže jsem se škaredě spletla rozhodl se zůstat v hospodě s ostatníma pijanama že pak dojde pěšky, čuměla jsem na něj jako puk, jeho matka samozdřejmě taky, ale byl rozhodnutý zůstat tak jsem se urazila a odešla sama..dorazil po mě domů asi do 30 minut, myslela jsem že sám od sebe ale néé, to můj druhý strýc který pije podstatně méně než ten první ho drapl a vůbec se s ním nebavil, oznámil mu že má těhotnou ženu po pohřbu tátínka doma samotnou a at zvedá pr… a upaluje za mnou..nebýt ho nejspíš by tam seděl ještě ted..doma usnul jako špalek, ráno odešel do práce a já tady přemýšlím jak se s k němu chovat až se vrátí! chápu že byl mimo, ale dal přednost chlastu přede mnou na to jak se o mě bál abych nepřišla o naše dítě když táta zemřel..nechápu takového ho neznám..potřebuju radu ne máš co si chtěla a podobně keci díky moc!!vážně nevím jak se k němu ted zachovat a nervačit se už nechci nedělá to dobře mně ani malému v bříšku..

Je mi líto, co vás potkalo.

Nechala bych to být. Věř tomu, že pro něj to byly taky nervy a v kombinaci s alkoholem se prostě zachoval jinak, než by bylo vhodné. Nakonec ty jsi domů sama nejela, tak předpokládám, že kdybys na tom byla nějak špatně, tak se o tebe tchýně postará. Nenervujte se a nehádejte se kvůli něčemu, co už stejně nejde vzít zpátky.

Králičice
Extra třída :D 13013 příspěvků 02.10.18 11:12

Víš, já chápu, že tě to naštvalo, ale nenapadlo tě, že na manžela toho mohlo být teď taky hodně? Byl s tebou, když jsi ho skutečně potřebovala, ale možná už to bylo na něj moc a možná měl pocit, že teď už může vypnout i on..A třeba zapít tvého tátu - určitě ho měl taky rád.. Asi bych mu řekla, že mě jeho chování zklamalo a nic víc..

Šmoulice
Kelišová 6695 příspěvků 02.10.18 11:14
@ivašot. píše:
Je mi líto, co vás potkalo.Nechala bych to být. Věř tomu, že pro něj to byly taky nervy a v kombinaci s alkoholem se prostě zachoval jinak, než by bylo vhodné. Nakonec ty jsi domů sama nejela, tak předpokládám, že kdybys na tom byla nějak špatně, tak se o tebe tchýně postará. Nenervujte se a nehádejte se kvůli něčemu, co už stejně nejde vzít zpátky.

Přesně tak. Zakladatelka řeší sobecky jen sebe.

Tansele
Kecalka 134 příspěvků 02.10.18 11:15

No, za mě to trochu přeháníš, promiň. Vím, že je to pro tebe emočně extrémní situace, ale fakt bych z toho nedělala takové haló. Sama píšeš, že tě manžel skvěle podržel během celé přípravy a zařizování pohřbu, zkus se upnout na to. Pro tebe a pro mámu je to hrozně těžká situace, ale pro něj taky. Měl strach o tebe a o dítě, určitě velký, a předpokládám, že s tvým tátou měltaky dobré vztahy a není mu to jedno. Chlap holt potřebuje upustit páru takhle a jednou se vylít mu asi taky dost pomohlo.
Takže za mě, nechala bych to být, pokud nezačne takhle chlastat každý týden, tak to přejdi. Tobě ani dítěti se nic nestalo a on se třeba uklidnil. Když teď budeš akorát omílat, jak ti to ublížilo, tak to bude horší právě pro tebe a pro dítě. Chovej se normálně a v klidu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 11:15

Ahoj moc mě mrzí co tě potkalo… K tvému muži… Mám doma ten samý typ chlapa. Úžasný manžel, vždy stojí při mě.. a nepije.. no a když se napije párkrát za rok, tak to stojí za to… V tu chvíli se z něj stane sobec.. být tebou tak to přejdu, možná mu trošku vyčistím žaludek ale neděl z toho drama.. buďme rádi,že jinak jsou to skvělý chlapi .. myslím, že hodně toho bylo i na něj… :think:

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 02.10.18 11:16

Taky bych to tak nehrotila. Asi to ani pro něj nebylo jednoduché, nervy o tebe, zařizování a pak si ji vzali do parády, jak říkáš, pijani. Odpusť mu, tohle opravdu není žádná katastrofa :kytka:

freeport
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 02.10.18 11:17

Cekala jsem kdovijakou tragédii.Alkohol a stres dela sve.je to pro nej take tezke obdobi a proste trochu ujel.neresila bych to.

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 02.10.18 11:17

Upřímnou soustrast :hug:.

Ale opravdu bych z toho nedělala kovbojku, nic se nestalo. Navíc, když sama píšeš, že jinak Tě držel nad vodou. Není pijak a normálně se neožírá. Už tak toho máte dost, tak proč ještě dělat dusno.

nostress
Extra třída :D 13209 příspěvků 02.10.18 11:19

Chápu tě, taky by mě s tím naštval. Ale zase na druhou stranu, vzpomeň si, jak tě úžasně podržel. Není zvyklý pít, a pod vlivem alkoholu mu to prostě nesepnulo. Až přijede domů, v klidu bych mu řekla, že si ho moc vážím za to, jak se zachoval po smrti tvého tatínka, ale že ten konec, kdy dal přednost alkoholu, a nešel s tebou domů, tě dost urazil. A příště ať si na to dá pozor.A dále už bych to nerozmazávala. Máte za sebou smutné období, ale před sebou krásné očekávání v podobě Vašeho dítěte. A na to bych se soustředila hlavně. :kytka:

Příspěvek upraven 02.10.18 v 11:19

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 02.10.18 11:19

Podívej - celou dobu byl zlatý, držel tě, pomáhal a teď se proste uvolnil. Skutečně prehanis. Na cestu domu jsi měla doprovod a kdyby neco mas telefon a o pomoc si zavolas.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >