Manžel mne psychicky deptá

Anonymní
2.3.21 21:17

Manžel mne psychicky depta

Ahoj holky, pokusím se vypsat. Žijeme s manželem a máme 2 letého syna. Manžel je cholerik, má hysaky a taky se mi zdá být paranoidní. Ale dnes! Včera jsem dělala malýmu svačinu ( strouhala jsem mu hrušku a dávala tam roztlucenej piškot). Piškoty jsem tloukla paličkou na řízky a na kuchyňské lince jsou trochu vidět odtlacky od té paličky. Ale minimum, jen trošku. Všimnul si to a celý den mi to vyčítá a řekl, že to si hezky zaplatím, ať si odložim minimálně 5000 na novou desku. Vždyť to ani není pomalu vidět a stejně řekl, že koupí novou, lebo tahle je už stejně porezana, otlučená…malý to vidí a začíná se bát. Pak jsme vařili a neměl volný hrnec na těstoviny, začal na mne ječet jako bych já mohla ta to, že si věci nepřipravil a vulgárně mi nadával a všemu jsem byla na vině já, i za to že je Covid nebo za to, že dnes bylo venku ošklive. Je tohle psychické týrání? Odejít není kam, to je to. Rodiče daleko, v zahraničí, takže to nejde vůbec a taky, pořád by mi to vyčítali a to já opravdu teď nepotřebuju. To by bylo z louže do bláta. Protože žijí stylem: co by tomu lidé řekli?
Anonym z pochopitelných důvodu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1266
2.3.21 21:20

A proč s ním máš sakra dítě? A mimochodem, kdyby jsi mi udělala díry do linky paličkou, tak bych tě s ní klepla taky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 21:22
@Nicole 1234 píše:
A proč s ním máš sakra dítě? A mimochodem, kdyby jsi mi udělala díry do linky paličkou, tak bych tě s ní klepla taky :roll:

No ony tam nejsou vysloveně díry, jen odtlacky.

• Citovat
  • Nahlásit
330
2.3.21 21:24
@Nicole 1234 píše:
A proč s ním máš sakra dítě? A mimochodem, kdyby jsi mi udělala díry do linky paličkou, tak bych tě s ní klepla taky :roll:

Tvl to je zloby a nechutnosti v tobě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
2.3.21 21:26
@Anonymní píše:
Ahoj holky, pokusím se vypsat. Žijeme s manželem a máme 2 letého syna. Manžel je cholerik, má hysaky a taky se mi zdá být paranoidní. Ale dnes! Včera jsem dělala malýmu svačinu ( strouhala jsem mu hrušku a dávala tam roztlucenej piškot). Piškoty jsem tloukla paličkou na řízky a na kuchyňské lince jsou trochu vidět odtlacky od té paličky. Ale minimum, jen trošku. Všimnul si to a celý den mi to vyčítá a řekl, že to si hezky zaplatím, ať si odložim minimálně 5000 na novou desku. Vždyť to ani není pomalu vidět a stejně řekl, že koupí novou, lebo tahle je už stejně porezana, otlučená…malý to vidí a začíná se bát. Pak jsme vařili a neměl volný hrnec na těstoviny, začal na mne ječet jako bych já mohla ta to, že si věci nepřipravil a vulgárně mi nadával a všemu jsem byla na vině já, i za to že je Covid nebo za to, že dnes bylo venku ošklive. Je tohle psychické týrání? Odejít není kam, to je to. Rodiče daleko, v zahraničí, takže to nejde vůbec a taky, pořád by mi to vyčítali a to já opravdu teď nepotřebuju. To by bylo z louže do bláta. Protože žijí stylem: co by tomu lidé řekli?

Kočko za prvé zkus si nenechat srat na hlavu…bude se to stupňovat..máš kam jít, kdyby ses rozhoupala jsou organizace matky s dětmi v téhle situacích, který tě schovají mají skryté adresy, do té doby než se vše vyřeší, mají i právníky a atd…můžeš tam přijít i v noci… kdyby si chtěla napiš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
2.3.21 21:27

Spíš mě zaráží, že tebe samotnou nenapadlo, že tou paličkou poškodíš linku, to bych čekala spíš u chlapa. No ale k věci- proč sis s psychopatem dělala dítě? Nevěřím, že takový dřív nebyl. Teď se odchází blbě. Navíc to syn vnímá a nechtěla bych, ať vyrůstá s takovým vzorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
2.3.21 21:29
@Anonymní píše:

Ať si pan manžel doma vaří sám…a ať něco udělá pořádně ho zpucuj. Nenechej si nic líbit!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
2.3.21 21:30

@Wilík Tady je to zcela normální :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
2.3.21 21:32

@Nicole 1234 Ty bys taky potřebovala klepnout :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
2.3.21 21:33
@Annabela11 píše:
@Wilík Tady je to zcela normální :nevim:

To je mazec, to čumím kolik je zakomplexovanych bab, co se potřebují ventilovat na druhych… takový si jednou tu hubu stejně nabijou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
2.3.21 21:33
@Wilík píše:
Tvl to je zloby a nechutnosti v tobě…

To není zloba, ale fakt nesnáším, když si někdo neváží věci. Stane se, že někdy něco omylem odřeš nebo poskrabes, ale to jako zakladatelka klepala paličkou jen tak na lince bez prkýnka? Jak tohle sakra někoho napadne?
A bohužel každý si partnera a otce svých dětí vybírá sám a nevěřím, že se během dvou let tak změnil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
2.3.21 21:35

@Wilík Je jich tu dost útočný sprostý hnusný…ženská proti ženský. Ja tohle nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
2.3.21 21:36

@Nicole 1234 Věř že se změnit může…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4659
2.3.21 21:44

Tak většinu lidí by napadlo dát si pod to prkýnko… ale stane se.
Taky máme desku poškrábanou, to když mi nůž vypadl z ruky, letěl vzduchem, dopadl špicí na desku a jak jsem byla ráda, že ho nemám v noze. Nedlouho nato se něco podobného stalo manželovi. Taky spadla nějaká plechová podložka na dřevěné schody, takže tam máme zásek do L, na několika místech vrypy v podlaze, odřená od autíček atd… Vše to jsou spotřební věci, snažím se dávat pozor, nelikviduju schválně, ale nepotentuju se z nějakého škrábance, v tvém případě prohlubně nebo odtlačky nebo jak jsi to nazvala. Opakuj si: spotření věc. To bych si opakovala i v případě toho tvého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
2.3.21 21:57

@Annabela11
Ti lidi jsou takový pořád. Jen ze začátku se přetvařují, ale vždycky začnou první náznaky, kdy je na ženský, aby si to uvědomila (většina má růžové brýle a neřeší to, protože je to určitě normální..) a pak se to jen stupňuje a stupňuje.
Pochybuji, že by se někdo dokázal několik let ve vztahu přetvařovat, jak je úžasný partner a po narození dítěte najednou přepnout. Jak říkám, náznaky tam určitě musely být už předtím. ;)

Zakladatelce:
Určitě zkus po hledat na internetu, jak ti už holky tady radily a najít nějakou organizaci. V takovém vztahu s tak toxickým člověkem nezůstávej. ;)
Přeji hodně štěstí a je dobře, že jsi se to rozhodla řešit. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat