Přítel se nechce vídat

Anonymní
2.3.21 20:11

Přítel se nechce vídat

Ahoj, chtela bych znat vas nazor, mam noveho pritele jsme spolu 2 mesice, bydlime 10 minut pesky od sebe, on bydli sam, ja s mamou, je mi 24let jemu 30let. Momentalne mame oba volno takze cas na sebe mame, problem je v tom ze pritel me u sebe nenecha prespat, vzdy me nejak slusne nenapadne vyhodi- treba ze si objedna jidlo a rekne mi ze kuryr prijede za 30 minut ze me rovnou vyprovodi, nebo mi dopredu oznami ze ma cas cca do 19h, moje navsteva vypada tak ze tam prijdu ve 14h podivame se na film, vyspime se spolu a supajdim domu, kdyz od nej jdu prijdu si jak pouzita flakota, dalsi problem je ze se timhle stylem vidime 2× tydne, kdyz navrhnu dalsi den tak mi to odkyvne a dalsi den mi to zrusi ze je unaveny. Dalsi co mi vadi je ze posledni dobou mame sex jednou za 14 dni, snazila jsem se byt aktivni ja ale vetsinou mi od rana rikal ze je unaveny a tak uz clovek nema chut se po nem sapat. Uz jsem mu rikala ze bych se chtela vidat vice, nacez mi odpovedel ze byl dlouho sam a potrebuje cas, pak jsem se ho ptala jak casto je pro nej normalni mit sex, nacez mi odpovedel ze klidne jednou denne coz v nasem pripade znamena 2-3× tydne protoze se vic nevidame, posledni dobou ale sex nemame, nevim proc, me uz je blbe zacinat protoze je to ohranicene tim casem, on nic takynezacne, ani mi nepolozi ruku na nohu, takze kolikrat dokoukame film a uz je cas abych sla domu. Druha stranka veci je ze mi kazdy den pise, vari mi, a je moc hodnej, neprijde mi jako srac co by me chtel vyuzit, seznamil me s rodinou, kamarady.
Od te doby co jsem s nim o tom mluvila se nic nezmenilo, prijde mi hloupe ze tohle musim resit na zacatku vztahu, chci si s nim o tom znovu promluvit, ze mi to nevyhovuje a spatne se citim, nejsem si ale jista jestli netlacim na pilu, ani nevim jak zacit tohle tema a promluvit si o tom, budu rada za vase nazory. Diky 🌹

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
885
2.3.21 20:15

Já bych mu to rekla rovnou, my z toho tady nic nevymyslime. Jen fakt rada co vadi rovnou probrat. Už byste spolu mohli být i přes noc si myslím. Jeslri dloihonnikoho neměl tak se nad tím aspoň zamysli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2798
2.3.21 20:15

Myslim, ze v tom bude jeste nejaka jina, pro nej zajimavejsi kocka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25093
2.3.21 20:19

Předpokládám, že jste ve vztahu minimálně 3. Dle toho, že se vídáte hlavně odpoledne, tak možná je i ženatý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.3.21 20:22

@lleennttiillkkaa není, domu me posila protoze vecer mu zacina hrani na playstationu, navic me seznamil i s rodinou, dal si me verejne do vztahu na socialnich sitich, takze treti osoba mi prijde fakt nepravdepodobna :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3652
2.3.21 20:24

Manželka, partnerka, děti? Rozhodně nejsi jediná. Mrzí mě to. Už bych se mu nevnucovala a nechala ho ladem. Uvidíš, jestli se ozve sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4590
2.3.21 20:24

Právě že byl dlouho sám, bych si myslela, že teď už přes tu noc bude rád, když nebude sám… Hlavně jste v začátku, tak byste se měli chtít vidět co nejvíc.. Nebo aspoň to tak bývalo… :nevim: a nebo se přikláním k možnosti co už tu padla od @Ernais, že má rozhozeno víc sítí… Tak jako tak to chce mluvit, tak k filmu přines flašku vína a vyres to, ses dost mladá na to, abys ztrácela čas s někým, kdo si z tebe bude dělat akorát tak dobrej den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14173
2.3.21 20:25

Dej si ted aspon na 3 tydny od neho pohov (aspon nebudes porusovat zakazy) a mezitim si ujasnis, jestli ti za to stoji :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3652
2.3.21 20:26
@katarina96 píše:
@lleennttiillkkaa není, domu me posila protoze vecer mu zacina hrani na playstationu, navic me seznamil i s rodinou, dal si me verejne do vztahu na socialnich sitich, takze treti osoba mi prijde fakt nepravdepodobna :nevim:

Tohle jako vážně? 8o Jdykoliv je průser, když chlap vymění ženu za hry, ale hned na začátku vzrahu v období největší zamilovanosti? No tvl, ten by letěl. To si sebe sama vůbec nevážíš? Nemáš na lepšího?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3612

Vy jste spolu dva měsíce a poslední dobou spolu spíte jednou za 14 dní :think:…zvláštní.
Jinak takový nevztah by pro mne byl tak na týden, vždyť tě má jen do postele a vlastně ani to ne. Nedělej ze sebe rohožku a najdi si někoho, kdo tě bude mít rád.
Chlap má o ženskou usilovat, skládat jí komplimenty, brát jí na výlety, překvapovat, dojímat, rozmazlovat, milovat…v tomhle vašem pseudovztahu není nic, než studená nuda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10705

To je divný, on bydlí sám, ale přespat tě nenechá, sex taky moc nechce, k ničemu se nemá. To opravdu vypadá že k němu chodí ještě někdo jiný. Třeba se pletu, ale jiný důvod mě teda nenapadá :think: Tak mu řekni, že u něj prostě budeš spát a uvidíš jak bude reagovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
2.3.21 20:27

Mě to sice divný přijde, jak ta frekvence vidani, tak sexu, když jste od sebe kousek, ale zeptat se ho budeš muset sama, třeba proč tedy nemáte sex častěji, když on by mohl denně. Není introvert, že by prostě potřeboval víc času pro sebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25093
2.3.21 20:28

@JOHNDENVER @arinecka @Amassakoul Vídají se 2× týdně ne jednou za 2 týdny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8952
2.3.21 20:28
@Anonymní píše:
Ahoj, chtela bych znat vas nazor, mam noveho pritele jsme spolu 2 mesice, bydlime 10 minut pesky od sebe, on bydli sam, ja s mamou, je mi 24let jemu 30let. Momentalne mame oba volno takze cas na sebe mame, problem je v tom ze pritel me u sebe nenecha prespat, vzdy me nejak slusne nenapadne vyhodi- treba ze si objedna jidlo a rekne mi ze kuryr prijede za 30 minut ze me rovnou vyprovodi, nebo mi dopredu oznami ze ma cas cca do 19h, moje navsteva vypada tak ze tam prijdu ve 14h podivame se na film, vyspime se spolu a supajdim domu, kdyz od nej jdu prijdu si jak pouzita flakota, dalsi problem je ze se timhle stylem vidime 2× tydne, kdyz navrhnu dalsi den tak mi to odkyvne a dalsi den mi to zrusi ze je unaveny. Dalsi co mi vadi je ze posledni dobou mame sex jednou za 14 dni, snazila jsem se byt aktivni ja ale vetsinou mi od rana rikal ze je unaveny a tak uz clovek nema chut se po nem sapat. Uz jsem mu rikala ze bych se chtela vidat vice, nacez mi odpovedel ze byl dlouho sam a potrebuje cas, pak jsem se ho ptala jak casto je pro nej normalni mit sex, nacez mi odpovedel ze klidne jednou denne coz v nasem pripade znamena 2-3× tydne protoze se vic nevidame, posledni dobou ale sex nemame, nevim proc, me uz je blbe zacinat protoze je to ohranicene tim casem, on nic takynezacne, ani mi nepolozi ruku na nohu, takze kolikrat dokoukame film a uz je cas abych sla domu. Druha stranka veci je ze mi kazdy den pise, vari mi, a je moc hodnej, neprijde mi jako srac co by me chtel vyuzit, seznamil me s rodinou, kamarady.
Od te doby co jsem s nim o tom mluvila se nic nezmenilo, prijde mi hloupe ze tohle musim resit na zacatku vztahu, chci si s nim o tom znovu promluvit, ze mi to nevyhovuje a spatne se citim, nejsem si ale jista jestli netlacim na pilu, ani nevim jak zacit tohle tema a promluvit si o tom, budu rada za vase nazory. Diky 🌹

Podivín…ten by mě určitě bavil :mrgreen:..najdi si někoho lepšího normálního. Tohle je des.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.3.21 20:29

@Kockazvysocan bude to znit hrozne ale tohle bylo zatim nejlepsi co jsem chytla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie