Manžel a prostitutky

Anonymní
2.3.21 18:07

Manžel a prostitutky

Ahoj,

když byl manžel panic, přemýšlel nad prostitutkou. Tvrdil, že to chtěl jen jako poslední možnost, a že ani tak by tam nakonec nejspíš nešel. V hloubi duše prý věděl, že by to neudělal, že by se bál pohlavního onemocnění a že by měl špinavé svědomí. Přesto nad tím už dva roky vkuse přemýšlím, a nejsem schopná se s tím smířit. Vím, že přemýšlení má od činů ještě daleko, ale trápí mě už jen to, že nad tím uvažoval. A nedokážu pořád pochopit, proč by uvažoval nad něčím, o čem ví, že to stejně nakonec neudělá. Mám s toho úzkosti, myslím na to každý den a omezuje to můj život, i když je to asi kravina. Nevím, jestli jsem vyděšená právem, nebo jestli mám nějaký psychický blok a přehráním to. Manžel říkal že kdybych o tom občas nemluvila, ani by si nevzpomněl, že někdy nad prostitutkou přemýšlel, a že ho to teď ani neláká. Navíc oba máme stejný názor na věrnost a nebojím se, že by mě chtěl podvést, ale prostě mě trápí, že kdy přemýšlel nad něčím takovým.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63144
2.3.21 18:10

Už to tu bylo, ne :think: prostě minulost a neřeš to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7636
2.3.21 18:12

Co? :D to si děláš prdel ne? :D tak jako panic přemýšlel na prostitutkou. To UPLNE každý panic. A nemá to nic společnýho s vaším vztahem. Nebo myslíš, že začne chodit na za kurvama? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8983
2.3.21 18:14
@Anonymní píše:
Ahoj,když byl manžel panic, přemýšlel nad prostitutkou. Tvrdil, že to chtěl jen jako poslední možnost, a že ani tak by tam nakonec nejspíš nešel. V hloubi duše prý věděl, že by to neudělal, že by se bál pohlavního onemocnění a že by měl špinavé svědomí. Přesto nad tím už dva roky vkuse přemýšlím, a nejsem schopná se s tím smířit. Vím, že přemýšlení má od činů ještě daleko, ale trápí mě už jen to, že nad tím uvažoval. A nedokážu pořád pochopit, proč by uvažoval nad něčím, o čem ví, že to stejně nakonec neudělá. Mám s toho úzkosti, myslím na to každý den a omezuje to můj život, i když je to asi kravina. Nevím, jestli jsem vyděšená právem, nebo jestli mám nějaký psychický blok a přehráním to. Manžel říkal že kdybych o tom občas nemluvila, ani by si nevzpomněl, že někdy nad prostitutkou přemýšlel, a že ho to teď ani neláká. Navíc oba máme stejný názor na věrnost a nebojím se, že by mě chtěl podvést, ale prostě mě trápí, že kdy přemýšlel nad něčím takovým.

Nemůžeš vědět jestli to neudělal nebo neudělá…ale tohle jsem zde už četla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
2.3.21 18:15

Tak už panic není, má tebe a už ho prostitutky nezajímají. Možná byl stydlivý a nechtěl poprvé načisto být trubka a prvně si to chtěl vyzkoušet z někým kdo se mu nevysmeje a chtěl být dobrý milenec. Nečetla jsem to celé, ale zbytečně to řešíš, buď v klidu :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.3.21 18:16

A do kolika let byl panic…? Čím vyšší číslo to bude, tim víc je pravděpodobnejší výrok, že zoufalí lidé přemýšlejí nad zoufalými věcmi.
Neřeš to a už vůbec nevytahuj pořád dokola. Chudák se ti svěřil a teď mu to pořád otloukáš o hlavu. Příště ti neřekne nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17523
2.3.21 18:18

Už zase?
Někam se objednej a nezakládej to tady pořád dokola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7869
2.3.21 18:19

Už zase?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26026
2.3.21 18:20

To už tu nedávno jednou bylo, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
2.3.21 18:22

Podívej, co bylo, bylo. Je to hloupost a už nad tím neuvažuje. A dokonce s tebou ani nebyl když nad tím uvažoval. Známe chlapy.. Vymýšlí samé prasarny. Normálka. Minulost je minulostí. Měla by si přemýšlet co je teď a co bude zítra, zbytečně se stresuješ 😊 určitě by za jinou nešel a teď dej na moji radu, pokud mu to budeš pořád připomínat tak akorát se mu tím zhnusíš a bude hledat někoho kdo mu nebude dělat stresy. Věř mi. Když jsem byla mladší tak jsem se pořád ptala manžela na podobnou věc a on mi pověděl že ať se na to už vykašlu a že ma ze mne stresy jak se pořád ptám. Milujte se a nepremyslej na tim :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12706
2.3.21 18:25

Přijde mi normálnější souložit s prostitutkou než řešit že někdo kdysi přemýšlel nad tím, že by za prostitutkou šel.

Hele, ten tvůj určitě i někdy přemýšlel nad tím, jaké to je souložit s chlapem. Budeš to taky tak řešit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Ano, už jsem tu jednou psala, a díky zpětné odezvě mě napadla myšlenka, že by chyba mohla být ve mě. Snažím se to přestat řešit, ale nějak mě to ovlivňuje. S manželem to už neřeším, později ho tohle téma začalo vytáčet, což samozřejmě chápu, a od té doby to s ním neřeším, ale mám to furt v sobě. Chci se toho zbavit.

Modrásek modrý: Bylo mu 20, což není moc..

• Citovat
  • Nahlásit
1031

Proč řešíš něco, co bylo v minulosti, když jste se, předpokládám, ještě ani neznaly? A nakonec k tomu ani nedošlo. Nech to spát a nezabývej se zbytečnostmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
2.3.21 18:29

Nenič si manželství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1031
2.3.21 18:35
@Prof. Farnsworth píše:
Přijde mi normálnější souložit s prostitutkou než řešit že někdo kdysi přemýšlel nad tím, že by za prostitutkou šel.Hele, ten tvůj určitě i někdy přemýšlel nad tím, jaké to je souložit s chlapem. Budeš to taky tak řešit?

Jestli přemýšlel nad souloží s chlapem, to nevím, ale s kolegyní, sousedkou nebo kamarádkou zcela určitě. Ale už je dokonale ponaučen, že se nesmí podřeknout ani náznakem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat