Manžel nervák

2345
14.3.17 08:54

Manzel nervak

Ahoj holky
Uz fakt nevim co s chlapem jsme skoro rok manzele dohromady spolu budeme 4 roky… Mame vlastni byt 2 psy. No posledni 2 tydny je nervni jak prase treba v pátek chtel jit hrat na pc a začala mu zlobit nabíječka tak se zacal vztekat silou ji rvat ze zasuvky…no co se nestalo schodil poličku ta mu spadla na notas a ten mu odešel… Najednou začal hejkat proč jsme tam tu poličku davali na tak debilni mito atp… No rapl… Včera se pokoušel ten notas opravit ja objednavala pizzu rikam skocim pro ni az půjdu zpátky tuknu chyt kdyztak holky at neprolitnou ven ten se nas*al a začal hejkat to si neumíš ani otevřít dveře bez tojo aby ti probehli psy seš nesamostatná bla bla bla… Vubec nechapu kde se to v nem bere. nedavno vytrhnul suple z komody ještě to neopravil a vzteka se ze tu nic nefunguje… Je hroznej vůbec nic nechce delat, holky jsem z něj na nervy. Snažím se s nim o tom mluvit ale to se nafoukne a za par hodit je jak milius. Co mi poradíte jako nejradši bych si to vsechno opravila sama ale to pak nebude delat tuplem nic ovšem kdyz mu to připomenu tak je zas vzteklej… Ja uz fakt nevim dekuji za rady???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3686
14.3.17 08:56

@Anikaa02 a to takhle z ničeho nic? Nemá třeba problémy v práci a nevybiji si to doma? Nebo nemusí bejt v práci, ale někde jinde..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15240
14.3.17 08:59

Jéžiš, normální den blbec. To se stává a přejde to samo, hlavně nevyráběj problémy.
Akorát se mu to trošku natáhlo na dva týdny, potřebuje vyhnat do hospody!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807

Asi bude někde problém a on se takhle vybíjí…opravdu nejde v klidu si s ním promluvit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28460

Zeptala bych se ho, co se děje. Pokud nebyl takový nervsk vždy. Něco v pràci. Nemoc v rodině. Řekla bych, že agrese je způsobená frustrací. Hlavně ze sebe. Když nevím, co si počít. Chlapi k tomu asi mají blíž vinou testosteronu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
14.3.17 09:01

Jop z niceho nic teda takhle posledni slet udalosti doma je auto do ktereho je potrrba dat 8000+ technicka + dalnicka, televize uplne na odpis takze koupeni nove cca 12k, 2 adaptery 1k ted ten noťas bud oprava 4k nebo novej 18k dal boty bunda kalhoty… A to je snad za posledni 3 tydny vsechno… Podle me ho žere tohle jenže jak to mam řešit když se mnou o tom nemluvi… V praci by snad vše melo byt ok jinou nema ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
14.3.17 09:03

@zoidberg at klidne jde ja uz chci mit taky chvilku oraz ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
14.3.17 09:05

@radkka @Russet ale on se mnou fakt nechce mluvit… Dřív se mnou vzdycky vsechno probiral a ted je vzteklej a uzavrenej do sebe. Kdyby mi rekl dneska na me nemluv sem nervni nechci nic resit tak to chapu to se stava, ale tohle nic se nedeje a pak je kolikrat fakt hnusnej me se*e :cert: :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
14.3.17 09:06

Nebo mě napadlo, jestli má dostatek sexu. Občas to tak někdo má že je nervóznější :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
14.3.17 09:07

@Dojcanis no o viku 4× včera nic dneska uvidime :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Saatine
14.3.17 09:07

@Anikaa02 A jak dlouho s tebou nechce mluvit? To je také jen ty dva týdny? Řeklas mu to narovinu? Klidně ať si jde někam orazit, zasportovat, že je protivnej jak pytel včel?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2345
14.3.17 09:12

@Saatine pockej abych to nerekla blbě on se mnou normalne mluvi chova se ke mě normálně ale jakmile takhle vybouchne a ja mu pak na to konto něco řeknu třeba mu i nabidnu pomoc tak se nafoukne a nemluví a kdxz se s nim o tom chci bavit klidne i s odstupem tak mlčí… A pak zase promin ja vim ze jsem byl osklivej bla bla. Ale kdxz se ho zeptám a proč so nervni tak nerekne nic. Včera mi teda rekl,, protože me vsechno sere,, a šel spát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
14.3.17 09:12
@Anikaa02 píše:
Ahoj holky
Uz fakt nevim co s chlapem jsme skoro rok manzele dohromady spolu budeme 4 roky… Mame vlastni byt 2 psy. No posledni 2 tydny je nervni jak prase treba v pátek chtel jit hrat na pc a začala mu zlobit nabíječka tak se zacal vztekat silou ji rvat ze zasuvky…no co se nestalo schodil poličku ta mu spadla na notas a ten mu odešel… Najednou začal hejkat proč jsme tam tu poličku davali na tak debilni mito atp… No rapl… Včera se pokoušel ten notas opravit ja objednavala pizzu rikam skocim pro ni az půjdu zpátky tuknu chyt kdyztak holky at neprolitnou ven ten se nas*al a začal hejkat to si neumíš ani otevřít dveře bez tojo aby ti probehli psy seš nesamostatná bla bla bla… Vubec nechapu kde se to v nem bere. nedavno vytrhnul suple z komody ještě to neopravil a vzteka se ze tu nic nefunguje… Je hroznej vůbec nic nechce delat, holky jsem z něj na nervy. Snažím se s nim o tom mluvit ale to se nafoukne a za par hodit je jak milius. Co mi poradíte jako nejradši bych si to vsechno opravila sama ale to pak nebude delat tuplem nic ovšem kdyz mu to připomenu tak je zas vzteklej… Ja uz fakt nevim dekuji za rady???

Vítej v klubu manželek nervních mužů. Je nás víc. Můj muž je také nervák. Prostě každý člověk má jinak nastavenou frustrační toleranci. Blbý na tom je, že někdy to vyplave na povrch až potom, co si žena s dotyčný pořídí dítě, a to z toho důvodu, že často ty první skutečné dospělácké stresy přijdou právě až po narození potomka - tlak na muže, aby zabezpečil rodinu; řvoucí dítě; peníze utíkají všemi směry - péče o dítě, potřeba zajistit bydlení… tlaky v práci… manželka též změní částečně své chování - a to v důsledku své nové mateřské role.
Takže najednou muž, který působil relativně klidně, začne nervovat.
Co bylo špatně u nás - když to začalo a muž měl horkou hlavu a já se mu snažila vysvětlit, že jeho reakce je přehnaná - on to vzal jako útok a byl oheń na střeše.
Co pomohlo - počkat, až nervy odezní, až se zklidní (i když to někdy mohlo být v řádu hodin, někdy i v řádu týdnů) a potom jemně a citlivě vysvětlovat - že došlo k té a té situaci, že mi to bylo líto, že ta reakce byla přehnaná a že tomu rozumím, že ta situace byla náročná, ale že bych byla ráda, kdyby se to snažil příště lépe zvládnout… a to vše v hodně přátelském duchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
14.3.17 09:13

@Anikaa02 No, já bych se zamyslela nad tím, jestli chci být s někým, kdo na problémy reaguje takhle. A jinak bych prostě počkala, až se uklidní, možná se někam zdejchla, abych ho nemusela poslouchat a on měl doma klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26243
14.3.17 09:17
@Anikaa02 píše:
@Saatine pockej abych to nerekla blbě on se mnou normalne mluvi chova se ke mě normálně ale jakmile takhle vybouchne a ja mu pak na to konto něco řeknu třeba mu i nabidnu pomoc tak se nafoukne a nemluví a kdxz se s nim o tom chci bavit klidne i s odstupem tak mlčí… A pak zase promin ja vim ze jsem byl osklivej bla bla. Ale kdxz se ho zeptám a proč so nervni tak nerekne nic. Včera mi teda rekl,, protože me vsechno sere,, a šel spát.

Nic s ním neřeš. Tím že to budeš s ním řešit, tím víc se v tom patlá, tím to bude horší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Načítám video...

Mohlo by vás zajímat

Načítám video...