Přítel neposílá peníze

14
13.3.17 10:20

Pritel neposila penize

Ahoj holky, jdu na radu, mame s pritelem dve deti, on pracuje, ja na materske, jsme druh druzka, ale vubec mi nechce posilat penize z vyplaty, kazdy mesic se musim doprosovat jak blbec, a kdyz jo posle mi usmudlanych 3000 kc, uz jsem bezradna, odpovi mi, ze to neni nikde psano, ze mi ma posilat penize.,jak to mate vy a jak mam postupovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

56926
13.3.17 10:21

@Ilonn no počkat - žijete spolu či co jak? co by měl posílat? my, dokud spolu nežili, jeli jsme každej na svoje triko. Co se nám narodilo dítě a žijem od té doby společně, tak chlap platí vše nákladné, napůl máme náklady na bydlení a každý svoje výdaje.. ale taková byla dohoda.. teoreticky do práce nemusim, RD jsem měla taky jen jako kapesné :nevim: hradila jsem jen drobnosti a svoje blbosti.. na co Ty chceš peníze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3190
13.3.17 10:22

@Ilonn A máte právně vyřešené výživné? Určil mu soud kolik má posílat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3350
13.3.17 10:23

Dat ho na soud; vymeri mu alimenty. A neodpustim si otazku; proc sis proboha snekym takovym porizovala dve deti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2512
13.3.17 10:23

To máš pravdu, nemusí. Jo, máš dítě asi s dobrým sobečkem. My ač máme peníze zvlášť na účtech, beru si dle potřeby z ‚kasy‘, případně mi přepošle. Nicméně mi zatím stačí to, co mám z vlastních zdrojů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2512
13.3.17 10:25
@BaMaK píše:

Tak druh a družka znamená že spolu žijí v jedné domácnosti, jen nejsou svoji. Ne že jsou od sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3350
13.3.17 10:25
@BaMaK píše:

Ja to chapu tak, ze spolu zijou a on ji dava jen 3000 na vse :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3190
13.3.17 10:26

@Ilonn Tak já to vůbec nechápu, žijete spolu? Nebo jste od sebe? Co kdo platí? Pokud jste spolu, tak si s ním promluv, že ti maeřská nestačí, pokud žiješ s blbcem, tak těžko radit…a pokud jste od sebe, tak byste měli mít vyřešené alimenty, péči a děti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23133
13.3.17 10:26

No a u prvniho jste fungovali jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
13.3.17 10:27

Zijeme spolu v domku, vyplatu ma peknou, synovi koupil tak jedny boty, ale uz me to takto nebavi, vim ze kazdy chlap posila na domacnost a na deti, i kdyz spolu ziji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23133
13.3.17 10:29
@Ilonn píše:
Zijeme spolu v domku, vyplatu ma peknou, synovi koupil tak jedny boty, ale uz me to takto nebavi, vim ze kazdy chlap posila na domacnost a na deti, i kdyz spolu ziji

A jak jste fungovali predtim s prvnim ditetem, pred detma? To jste jako nikdy nemeli dohodnute, jak budete fiancovat svuj zivot? Co platis ty a co on?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69698
13.3.17 10:29
@Ilonn píše:
Zijeme spolu v domku, vyplatu ma peknou, synovi koupil tak jedny boty, ale uz me to takto nebavi, vim ze kazdy chlap posila na domacnost a na deti, i kdyz spolu ziji

Jo holka, ale tohle jste si měli vyřešit, než jste si spolu pořídili děti… teď ho k tomu těžko donutíš. Leda soudně, ale pak bych to viděla tak, že už spolu nebudete žít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3350
13.3.17 10:30
@Ilonn píše:

A plati aspon najem, pokud jste v najmu a energie? Jidlo, benzin?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3190
@Ilonn píše:

Asi nic jiného, než si promluvit ti nezbývá…každý chlap neposílá na děti, dokonce hodně jich neposílá ani alimenty…mě taky nic neposílá, protože to nepotřebuju, ale je to jen o domluvě mezi vámi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14

Narodila se dcera prvni rodicak chodil na jeho ucet, a to mi nechtel davat nic, musela jsem si zalozit ucet svuj aby mi tam chodili penize

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama