Přítel, chování atd.

304
12.3.17 15:20

Přítel, chování atd.

Ahoj, tohle je téma spíš jen na pokec a na výměnu názorů. Z počátku byl přítel strašně romantický, dělal večeře, svíčky, koupil víno, snažil se. Tak je to asi u všech. Jenže třeba k MDŽ (den předtím jsme se dost pohádali a on sliboval že se bude snažit ),nepřipravil nic, ani svíčky (které jsem koupila já a měl je doma ) a řekl, že to je kvůli tomu ze na takový kraviny nemá prachy (ale na alkohol pro sebe a kamarády má vždy ). Tak mě trochu mrzí, ze vždycky říká že se bude snažit, a já jsem zapřísáhlá romantička, často mu kupuju co má rád, dělám mu masáže. Vím, že na to chlapi nejsou, ale jednou za čas by je to taky nezabilo ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4400
12.3.17 15:23

Tak zrovna k MDŽ bych svíčky a romantiku moc neočekávala. Jestli na to moc není, tak používá nedostatek financí jako výmluvu. A jinak se k tobě chová jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
12.3.17 15:25

@Paola21 Hezky, ale mrzí mě třeba, že nikam nechce ani chodit, nenapadne ho naplánovat výlet atd. Nějak to neřeším, jentřeba kolikrát slibuje že něco zařídí ale nic. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8115
12.3.17 15:28

K MDŽ svíčky? Já chlapovi řekla, ať přinese karafiaty a pak se může ožrat :mrgreen:,no asi mu na tobě moc nezáleží, když peníze na chlast a pro kamarády má a pro tebe ne. Ale romantika časem odezní, chlapy jsou romantici povětšinou jen na začátku, pokud jsi jak píšeš zapřísáhla romanticka, tak asi budeš často zklamaná. Jak dlouho jste spolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2468

Tak já nic takového na MDŽ třeba taky nečekám, ale mrzelo by mě spíš to vyjádření „na takové kraviny nemám prachy“, to taky už svědčí o jeho povaze. Z tvého příspěvku mi přijde, že dáváš a on jen bere, což z dlouhodobého hlediska podle mě nemůže fungovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4400

A když naplánuješ ty ten výlet, tak s tebou jde rád nebo je otrávený už z principu, že s tebou musí někam jít? Jestli za a) tak patří mezi 90 % procent mužů, jestli za b) tak by mě to štvalo a asi by mě to za nějaký čas přestalo bavit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
@AnetVV píše:
@Paola21 Hezky, ale mrzí mě třeba, že nikam nechce ani chodit, nenapadne ho naplánovat výlet atd. Nějak to neřeším, jentřeba kolikrát slibuje že něco zařídí ale nic. :nevim:

Takže ten tvůj je taková slibotechna. Ty mu kupuješ co on chce a on tobě nic a stále jste spolu? Za mě vyměnit a fertig.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23600
12.3.17 15:30

Že nemám k MDŽ svíčky ( to se dneska ještě slaví?) by mi fakt nevadilo, ale že je pasivní a nedodrží co slíbí je varovný příznak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3198
12.3.17 15:33

Tak pokud slíbí a nezařídí, tak by mi to mrzelo taky. U nás výlety apod plánuju já, manžel nemá toho,,plánovacího ducha", ale k MDŽ bych taky nic moc nečekala, pro mě bylo strašný překvápko, že manžel večer přišel se třemi růžemi, celkově že byl do 7 do večera v práci, cca 14 hodin a ještě měl chuť hledat večerní květinářství a vystát si frontu. Ne každý chlap je na romantiku, když na nějakou mám chuť, musím mu říct, že bychom si mohli dát romantickou večeři při svíčkách, pak společnou vanu a zapnout nějaký film u vinka. Miluji ho pro to, jaký je, brala jsem si ho s tím, že od něj nemůžu čekat romantickou procházku kolem Vltavy a lístky do divadla, že se radši půjde projít do lesa s námi se psem a pak si sednout na zahrádku na pivo :nevim: prostě na to nemá,, buňky" na vymýšlení zamilovaných romantických,,nesmyslů"

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
12.3.17 15:34

@Paola21 Jak kdy, je to tak 50 na 50. Jinak chápu že na to chlapi nejsou, ale když má třeba těžké období tak se mu snažím udělat radost jak to jde, ale opačně to tak nebývá :/. Jinak je moc hodnej, ale jak říkám, tak kde spíš o to, ze jsem taková citlivka a takový věci se mi prostě líbí a to jemu nějak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4400
12.3.17 15:36
@AnetVV píše:
@Paola21 Jak kdy, je to tak 50 na 50. Jinak chápu že na to chlapi nejsou, ale když má třeba těžké období tak se mu snažím udělat radost jak to jde, ale opačně to tak nebývá :/. Jinak je moc hodnej, ale jak říkám, tak kde spíš o to, ze jsem taková citlivka a takový věci se mi prostě líbí a to jemu nějak ne.

Tohle je horší, pokud ti není oporou a není na něj spolehnutí, že tě v nějaké situaci podrží, tak může být hodný jak chce, ale tohle by ve vztahu měla být naprostá samozřejmost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2068
12.3.17 15:49

Treba na tuto romantiku proste neni no. A romantika na zacatku byla asi jenom aby te dostal…je to chlap jezisi, svicky chtit po chlapovi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
12.3.17 16:11

S holkama jsme se bavily na chatě, kde jezdíme i s chlapama o tom jak jsou všichni na začátku vztahu romantičtí, nosí květiny a zvou na večeře… Jeden nás zaslechl a řekl… Vy taky na začátku kouříte a pak už ne :think: :lol: :lol: :lol: jen tak pro zasmání :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
12.3.17 16:37

Ja kytku nedostala za 7let od pritele nikdy, on na to proste neni :nevim: ale niky nezapomene na nic. Napr k MDZ sem dostala pytlik bombonu z automatu z nejaky kantyny, kde byli na obede a utratil za to uplne posledni penize, co mel :lol:
Jinak teda vyjadreni o penezich a kravinach by me taky mrzelo. My si trebas kupujem nexo, xo mame radi, kdyz jde na nakup jen jeden z nas. Pokazde si neco prinesem, coz se mi strasne libi a ikdyz na tom nejsme tak, ze by jsme si mohli vyskakovat, tak se nikdy nestalo, ze by ten truhy prisel s prazdnou :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13357
12.3.17 16:54
@catchthem píše:
S holkama jsme se bavily na chatě, kde jezdíme i s chlapama o tom jak jsou všichni na začátku vztahu romantičtí, nosí květiny a zvou na večeře… Jeden nás zaslechl a řekl… Vy taky na začátku kouříte a pak už ne :think: :lol: :lol: :lol: jen tak pro zasmání :P

no ale je to přesný :-D :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama