Manžel nesnáší naše dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 16:11
Manžel nesnáší naše dítě

Dobrý den, předem se omlouvám za špatnou diakririku, píšu z mobilu.
Manžel nesnáší sveho syna. Budou mu tři roky, je hyperaktivni, možná autista. Casto ho tituluje slovy, se je ma.or, de.il atd. Ja se vzdy ohradim, a pak brecim. Je opravdu těžké s nim vyjít, ale da se to, kdyz člověk chce. On by ho nejradeji nekam daroval, to mi řekl snad uz desetkrát. S dcerkou, 7, vychází podstatně lépe, i kdyz mouchy bych samozřejmě taky našla. Treba pokud nedostane na zavodech medaili, vzdy to u nas znamená hádku. On řekne, ze je k ničemu, ze uz s ni skončil, dal platit nebude. Ja se opru s dotazem, kolik medailí v jejím veku mel on… A sklapne.
Nas vztah je kvůli tomu na bode mrazu, přestože trva uz 13 let. O sobe bych rekla, ze jsem hodne trpělivá, i kdyz se synkem mi obcas nervy ujedou. Ale cim vic je on na nej hnusný, tim větší cítím povinnost ho chránit. A nas tohle chování odděluje. Raději je v práci i 16h, aby se s nimi nemusel potkat, bere i víkendy. A mne pak vyčítá, ze jdu spat s nimi, ale to, ze mame dum, 2000m pozemku, o vse se musím starat sama, neni přesvědčivý argument pro mou unavu. V zimě to je samozrejme jednodušší, odpadava tech 2000m, ale. i tak je to pro me vic nez práce. Kdo má deti, vi, o cem mluvím.
Několikrát jsem se mu snažila vysvetlit, ze se mi titulovani synka opravdu nelíbí, kor pred dcerkou, ale říká, ze ma pravdu a je mu to jedno.
Máte prosím někdo nějaký návrh ci radu, co s tim?
Samozřejmě ho mám ráda a rozvod beru jako poslední možnost, ovšem síly mi ubivaji.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
modravlocka
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 03.04.19 16:19

Co s tím? Proplesknout ho a kopnout do zadele.....nic jiného asi nevymyslis.

Russet
Neúnavná pisatelka 15188 příspěvků 03.04.19 16:19
@Anonymní píše:
Dobrý den, předem se omlouvám za špatnou diakririku, píšu z mobilu.
Manžel nesnáší sveho syna. Budou mu tři roky, je hyperaktivni, možná autista. Casto ho tituluje slovy, se je ma.or, de.il atd. Ja se vzdy ohradim, a pak brecim. Je opravdu těžké s nim vyjít, ale da se to, kdyz člověk chce. On by ho nejradeji nekam daroval, to mi řekl snad uz desetkrát. S dcerkou, 7, vychází podstatně lépe, i kdyz mouchy bych samozřejmě taky našla. Treba pokud nedostane na zavodech medaili, vzdy to u nas znamená hádku. On řekne, ze je k ničemu, ze uz s ni skončil, dal platit nebude. Ja se opru s dotazem, kolik medailí v jejím veku mel on… A sklapne.
Nas vztah je kvůli tomu na bode mrazu, přestože trva uz 13 let. O sobe bych rekla, ze jsem hodne trpělivá, i kdyz se synkem mi obcas nervy ujedou. Ale cim vic je on na nej hnusný, tim větší cítím povinnost ho chránit. A nas tohle chování odděluje. Raději je v práci i 16h, aby se s nimi nemusel potkat, bere i víkendy. A mne pak vyčítá, ze jdu spat s nimi, ale to, ze mame dum, 2000m pozemku, o vse se musím starat sama, neni přesvědčivý argument pro mou unavu. V zimě to je samozrejme jednodušší, odpadava tech 2000m, ale. i tak je to pro me vic nez práce. Kdo má deti, vi, o cem mluvím.
Několikrát jsem se mu snažila vysvetlit, ze se mi titulovani synka opravdu nelíbí, kor pred dcerkou, ale říká, ze ma pravdu a je mu to jedno.
Máte prosím někdo nějaký návrh ci radu, co s tim?
Samozřejmě ho mám ráda a rozvod beru jako poslední možnost, ovšem síly mi ubivaji.

Začit ho titulovat de.bile, když se mu něco nepovede? :roll: Chová se oběma dětem hnusně. Na rovinu bych mu řekla, že jestli chce, aby na něj děti, obzvlášť dcera, rády vzpomínaly, měl by zbrzdit. Dceři vypěstuje slušný mindrák a možná si stejného blb.ce přivede domů taky. Syn to možná tak nebere, ale otce potřebuje neméně jako dcera.

Lovelytrue
Kecalka 112 příspěvků 03.04.19 16:20

Rozvod. Nemám děti, ale nesnesla bych, aby se někdo takhle choval k mému dítěti.

Nafrněná pražanda
Povídálka 13 příspěvků 03.04.19 16:20

A jaky vztah ma manžel se svými rodiči? Tím, že pro něj není nic dost dobrého dost možná resi vlastní bolístky z dětství. Nejlepší by bylo zajít do poradny, k psychologovi. Pokud ovšem bude chtít…

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19742 příspěvků 03.04.19 16:20

Člověka, který ponižuje mé dítě a nadává mu bych nikdy neuměla tolerovat, natož mít ráda , nenáviděla bych ho. Své děti máš taky ráda?

Uslava
Kecalka 424 příspěvků 03.04.19 16:23

Myslíš si, že vás má rád? Chystáš se do práce a nebo zůstaneš doma? Možná, že až půjdeš do práce a on bude muset spolupracovat, tak se to u vás rozhodne. Já ho chápu. Taky bych chtěla život bez problémů, mít klid, když přijdu z práce, ale to prostě nejde. Jak jsou děti a rodina musíme každý něco překousnout a dělat i to, co nás zrovna moc nebaví. Ty vaše děti toho moc hezkého od otce nezažijí a budeš se divit, přesto ho určitě milují a kdybys jim ho chtěla vzít, nebudou chtít. Ony to pochopí, až budou větší a mezitím jim milovaný otec zakope sebevědomí až pod zem. Buď si pojedeš po svém a budete žít jako kdybyste měli doma diktátora, kterému se stejně nezavděčíte a nebo jednou mez přeteče a půjdeš pryč nehledě napravo ani nalevo. K nějakému odborníkovi on jistě nepůjde, protože on problém nemá. A problémy jsou proto, že děti neumíš vychovat :mrgreen: a nejsi připravená v posteli v kteroukoliv denní i noční dobu :mrgreen: . To dlouho nezvládneš. Přeju ti hodně sil. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 16:24

@hanka.br. Sve deti miluju. Bohužel příklad ze sve rodiny nemám, a kdybych je nemilovala, neresila bych to. Jen pořád nedokážu najít rovnovahu mezi tím, co dětem uskodi víc. Proto se ptám na názory ostatních, jsou nad věcí, vidí to, co jsem popsala lépe, než ja, přestože v tom žiju..

jannina1
Závislačka 4485 příspěvků 03.04.19 16:25

No vybrala jsi spatneho otce detem…Nezlob se,ale pokud deti takhle tituluje,zvlast maleho syna,tak to je strasny.Jak ho muzes mit rada? Ty mas predevsim chranit deti a starat se o jejich bezpeci a ne ho nechat s nimi takhle
zachazet.
3 lety chlapecek je jeste hodne maly,vse muze dohnat v laskavem prostredi ale v cem zije to je asi hruza.

divine woman
Extra třída :D 11034 příspěvků 03.04.19 16:25

Ma.or a d.bil je tvůj manžel. Není normální se takto chovat k vlastním dětem. Měli byste navštívit psychologa. Oba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 16:26

@Uslava bože, to je jakobys byla u nás :open_mouth:
Asi mas pravdu. Děkuji :heart_exclamation:️

Petája
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 03.04.19 16:27

@Uslava Moc hezky napsané !

jannina1
Závislačka 4485 příspěvků 03.04.19 16:28

Pokud ho takhle nechas s detmi jednat,jsi vinna take.To nemuzes zakrocit a razne mu vysvetlit,ze to jsou male deti?
Chlap je zrejme primitiv,ale chudaci.deti.

Demi
Závislačka 3780 příspěvků 03.04.19 16:32

Prostě táta nepřijal svého syna, je zklamaný, že dítě není podle jeho představ a nedokáže se přes to přenést. Dcera musí být vždycky nejlepší, a když není, tak je to pro otce důvod ji ponižovat. Dětí i tebe je mi moc líto a chápu tě. Asi bych s ním také už dál být nemohla, protože bych si ho už dávno přestala vážit.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21025 příspěvků 03.04.19 16:35

Chlap je občas taky prohoustlej ohledně syna (tam je to hodně o únavě z práce, tečou mu nervy a pak se neudrží „on je hroznej, dyť vůbec nevnímá“ - to říká ten pravej, on sám dělá to samý a to je mu 35 let)…párkrát sem se rozčílila, že by si měl uvědomit, že je v něm 50% jeho genů, a že zrovna ty věci, které ho nejvíc štvou, má spíš od něj než ode mě :zed: Jednou sem se tak nasr*ala, že sem na něj sarkasticky vykřikla, že ho můžeme hodit do popelnice a zkusit druhej pokus :pocitac:
Popravdě se mi tím hodně zprotivil, a i když už s těmahle kecama přestal, pořád to ve mě je a nevím nevím, jak se to u nás vyvrbí, ale u nás je toho víc…

Na FB běhala jeden čas taková hláška, že „podstatou rodičovství je vychovávat dítě takové, jaké je, né takové, jaké bysme si ho přáli mít. Je potřeba, abychom pochopili, že dítě je přesně taková osobnost jakou má být. A když máme štěstí, může nám být učitelem, s nímž (znovu)objevíme i to, kdo jsme my“ :srdce:

Na druhou stranu, je spousta a spousta chlapů, kteří prostě neunesou to, že jeho děti nejsou dokonalé, nedejbože, pokud jsou postižené. Jsou to zabednění egoisti :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama