Manžel se předvádí před kamarády

Anonymní
11.2.21 12:30

Manžel se předvádí před kamarády?

Krásné poledne Preju.
Přidám se ke stěžovani na manžilky..
Vždy když máme akci u nás doma s kamarády, jsem většinou jediná žena v kolektivu. Takže se starám o občerstvení, obskakuju hosany, dolivam pohárky apod.
A teď co mě trápí.. Můj chlap se ke mě chová jako ke špatně placené služce.
Oslovuje mě vulgarne, shazuje mě před kamarády, okrikuje mě, dělá ze mě idiota a všem říká jak doma nic nedělám..
Ehm. Vždy se najde někdo, kdo mu řekne aby se uklidnil a vážil si toho co má doma. Ať se ke mě chová slušně, jsem přece jeho žena. Odvětí usklebkem a smíchem, nebo občas dodá ať si mě dotyčný Teda vezme domu.

Já nevím co si tím chovanim chce jako dokazovat. Jestli takhle machruje že je doma pan tvorstva a nosí tady kalhoty?

Naučila jsem se ho stirat stejným způsobem jako on mě. Naštěstí. Jinak bych se z toho dávno zbláznila.. 😂 😂
Máte s tím někdo zkušenost? Zamrzla puberta nejspíš.. :D
(Podotýkám že chlapovi je 36 a mě 26.)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5101
11.2.21 12:34
@Anonymní píše:
Krásné poledne Preju.
Vždy když máme akci u nás doma s kamarády, jsem většinou jediná žena v kolektivu. Takže se starám o občerstvení, obskakuju hosany, dolivam pohárky apod.
Oslovuje mě vulgarne, shazuje mě před kamarády, okrikuje mě, dělá ze mě idiota a všem říká jak doma nic nedělám..

Ehm. Vždy se najde někdo, kdo mu řekne aby se uklidnil a vážil si toho co má doma. Ať se ke mě chová slušně, jsem přece jeho žena. Odvětí usklebkem a smíchem, nebo občas dodá ať si mě dotyčný Teda vezme domu.

Já nevím co si tím chovanim chce jako dokazovat. Jestli takhle machruje že je doma pan tvorstva a nosí tady kalhoty?

Naučila jsem se ho stirat stejným způsobem jako on mě. Naštěstí. Jinak bych se z toho dávno zbláznila.. 😂 😂
(Podotýkám že chlapovi je 36 a mě 26.)

Je ti 26, děti předpokládám nemáte. Co tě u takovýho primitiva drží? Jsi takhle spokojená?

Příspěvek upraven 11.02.21 v 12:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
11.2.21 12:35

Ve 26 si necháš aby se před kamarádama tvůj chlap k tobě takhle choval? A ještě je obskakuješ? Mě kdyby manžel jednou před kamarádama oslovil vulgárně tak mu flašku od piva rozbiju o hlavu a ne, že to bude trpět při každé návštěvě 8o Proč si to necháváš líbit?? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25688

Protože se chováš jako služka, nechápu, proč je obsluhuješ :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6321

Zkušenost nemám, mně by takové soužití značně nevyhovovalo. Pokud z nějakého důvodu nechceš chlapa poslat někam, tak se aspoň neúčastni těch jejich dýchánků (domluv si v té době sraz s kámoškou u ní). Ale jestli jsi s tím v pohodě, jak se k tobě chová, tak to neřeš, no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 12:38

Zakladatelka

Máme spolu dítě. Chová se jako dement jen před kámošema. Jsou to i moji kamarádi, proto mě to tak štve.

• Citovat
  • Nahlásit
20419
11.2.21 12:40

No tak to bych panacka i kamarady prestala obskakovat, az si obcerstveni pripravi sam.

A pokud se chova jak hovado, tak by mel po akci tichou domacnost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1242
11.2.21 12:40

Už by to dávno manžel nebyl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9089
11.2.21 12:41

Obskakuješ hošany? Dolivas pohárky? A vaše dítko je kde, když tě tvůj manželek vulgarne tituluje, okrikuje atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14623
11.2.21 12:42
@Anonymní píše:
Máme spolu dítě. Chová se jako dement jen před kámošema. Jsou to i moji kamarádi, proto mě to tak štve.

Ale nemusíš je jako služka obskakovat, ne.
Já bych tohle netolerovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6321
11.2.21 12:46

Tak když tě to štve, proč si to necháš líbit? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
11.2.21 12:46

Tohle bych nesnesla, udělal by to jednou a už by mě neviděl. My se k sobě s manželem chováme slušně na veřejnosti i když se zrovna doma pohádáme a doma je menší dusno kvůli nějaké neshodě. Opravdu ti to stojí za to? Nechápu, že vůbec hraješ tuhle ponižující hru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5101
11.2.21 12:47
@Anonymní píše:
Máme spolu dítě. Chová se jako dement jen před kámošema. Jsou to i moji kamarádi, proto mě to tak štve.

Tak to gratuluju, super otec a ještě lepší vzor.

Co poradit nevím, něco mi říká, že takhle „milej“ bude nejspíš odjakživa, jen dokud se to netýkalo přímo tebe, bylo ti to fuk.

Příspěvek upraven 11.02.21 v 12:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5087
11.2.21 12:47
@Anonymní píše:
Krásné poledne Preju.

(Podotýkám že chlapovi je 36 a mě 26.)

Jen chlap řekne kamarádům, že má svou ženu rád, řekne posaď se, já to udělám, řekne že jde třeba domů z pařby, protože rád dává dítě spát atd. atd… Ty máš doma s. r.á č e. Ten se chová přesně tak, jak ten tvůj primitiv. Až vaše dítko vyroste, bude se k tobě chovat zrovna tak. Proč s tebou je, když jsi taaaaak hrozná? A proč s ním jsi ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 12:49

Tak ono je to hrozně těžký…Můj chlap měl ze začátku taky tendence tohle dělat…Ale brzy pochopil, že mě taky může ztratit, jestli nepřestane…řekla jsem mu to natvrdo hned v začátku vztahu…
Ale bylo to tím, že byl doma svojí matkou hodně ponižovaný odmalinka, otec se ho nezastal…Teď už si na svoji matinku udělal názor a je v klidu. Dříve to prostě neviděl, protože v tom vyrůstal..
Choval se v některých chvílích fakt jak kretén, asi si kompenzoval nějak podvědomě to ponižování doma.
Jinak je to hodný, pracovitý člověk…
Jsme spolu 14 let a máme 2 děti..
Zkuste zapátrat v dětství, třeba i za pomoci psychologa to řešit…
Pokud se nezmění, měl by tendence dál vás ponižovat a možná i vaše budoucí děti - šla bych od toho…
Prosím anonym - citlivé údaje…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat