Reklama

Manžel si našel mladší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 23:56
Manžel si našel mladší

S manželem jsme spolu 25 let. Vždycky to z mého pohledu bylo šťastné manželství ze kterého máme dvě děti. Problémem je, že manžel si našel o 20 let mladší milenku!! Řekl mi, že mě má sice rád a nechce mi ublížit, ale že ji miluje a chce žít s ní! Srazilo mě to na kolena, vždyť není o moc starší než naše dcera! Co mám podle vás dělat? Poslat ho do háje a zničit tak rodinu nebo se ho snažit přesvědčit aby zůstal?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »

Reklama

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 01.09.18 00:01

Já bych ho nechala, nedělala dusno. Ta mladší ho kopne do zádele, až se o něj bude muset starat. Navíc je velká pravděpodobnost, že dotyčná se bude chtít bavit úměrně věku. A sexuální tempo taky nevydrží věčně. Podle mě přileze se staženým o.casem.

sarah1618
Kecalka 237 příspěvků 01.09.18 00:04

No moc bych nedoufala v to, ze jej ta mladší slečna kopne do zadele.
Dnes se na věkový rozdíl moc nehraje. A mladým holkám často starší muži vyhovují. Jsou zajištění, (finance, finance), vzrušující, pokud je atraktivni tak je to úplně konec..

Nevěděla bych co dělat, ale pokud je zamilovaný je to jako boj s větrnými mlýny..

ivculka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 01.09.18 00:10

Můžeš mu zkusit sbalit kurfy a vyhodit ho. Taková sokova terapie…Nesnažila bych se ho přemlouvat, teď má zatemneno a myslí prirozenim…a doufat, že ho slečna přestane bavit, nebo naopak. Chlapi mizení :hug:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1699 příspěvků 01.09.18 00:11

Tak stava se. Cca 47% manzelstvi se rozvadi, takze je to pade na pade, ze to vyjde, coz neni moc povzbuzujici informace :? Deti uz budete mit dospělé, takze asi neni moc co resit :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 00:12
@ivculka píše:
Můžeš mu zkusit sbalit kurfy a vyhodit ho. Taková sokova terapie…Nesnažila bych se ho přemlouvat, teď má zatemneno a myslí prirozenim…a doufat, že ho slečna přestane bavit, nebo naopak. Chlapi mizení :hug:

To se obávám,že by nepomohlo. On se naopak odstěhovat chce :zed:

Arturus
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 01.09.18 00:14
@Borůvka1990 píše:
Já bych ho nechala, nedělala dusno. Ta mladší ho kopne do zádele, až se o něj bude muset starat. Navíc je velká pravděpodobnost, že dotyčná se bude chtít bavit úměrně věku. A sexuální tempo taky nevydrží věčně. Podle mě přileze se staženým o.casem.

a až se o něj bude muset starat, to bude za kdy, za 10-20 let? Tak dlouho má na něho zakladatelka čekat jo?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 00:15
@srpen89 píše:
Tak stava se. Cca 47% manzelstvi se rozvadi, takze je to pade na pade, ze to vyjde, coz neni moc povzbuzujici informace :? Deti uz budete mit dospělé, takze asi neni moc co resit :nevim:

Já vím že to není nic neobvyklého,ale já jsem to prostě u nás ani omylem nečekala :zed:

Uživatel je onlineMart81
Závislačka 2779 příspěvků 01.09.18 00:18

Pokud přišel s tím, že chce žít s ní, tak už toho moc nenaděláte. Maximálně se co nejpřátelštěji začít rozcházet (to neznamená, že se necháte oškubat) a doufat, že se sám vzpamatuje až zjistí, že v ráji to není perfektní.

Pokud mu v manželství chyběl sex nebo stačí i to, že v tom novém vztahu je mladší a neokoukaná, tak to ho aspoň na pár měsíců zabaví a během té doby racionální argumenty i důvody a nevýhody rozvodu nemá moc smysl řešit.

Asi nejlépe ho vystrčit k ní, když k ní chce a začít s rozvodem zvolna. A uvidí se. Buď mu to bude fungovat nebo časem přileze, když si nezavřete k sobě dveře výčitkami, hádkami a nenávistí.

Příspěvek upraven 01.09.18 v 00:20

ivculka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 01.09.18 00:19
@Anonymní píše:
To se obávám,že by nepomohlo. On se naopak odstěhovat chce :zed:

Musí to být šok. ..Chápu :hug: ale musíš se pokusit zachovat chladnou hlavu. Prosby a jiné to naopak zhorší. Prostě ho nech a doufej, že zamilovanost opadne a začne opět myslet. Ach jo :( A jak to s ní dlouho táhne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 00:22
@Mart81 píše:
Pokud přišel s tím, že chce žít s ní, tak už toho moc nenaděláte. Maximálně se co nejpřátelštěji začít rozcházet (to neznamená, že se necháte oškubat) a doufat, že se sám vzpamatuje až zjistí, že v ráji to není perfektní.

Pokud mu v manželství chyběl sex nebo stačí i to, že v tom novém vztahu je mladší a neokoukaná, tak to ho aspoň na pár měsíců zabaví a během té doby racionální argumenty i důvody a nevýhody rozvodu nemá moc smysl řešit.

Asi nejlépe ho vystrčit k ní, když k ní chce a začít s rozvodem zvolna. A uvidí se.

Nevím co mu chybělo :nevim: Sex jsme měli i po těch letech víceméně denně. Nijak jsme se nehádali, já žila v tom,že máme fajn manželství. Fakt to pro mě byla rána. Manžela miluju a myslela jsem,že on mě taky :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 00:24
@ivculka píše:
Musí to být šok. ..Chápu :hug: ale musíš se pokusit zachovat chladnou hlavu. Prosby a jiné to naopak zhorší. Prostě ho nech a doufej, že zamilovanost opadne a začne opět myslet. Ach jo :( A jak to s ní dlouho táhne?

Asi 4 měsíce. Aspoň co mi přiznal.

Uživatel je onlineMart81
Závislačka 2779 příspěvků 01.09.18 00:28
@Anonymní píše:
Nevím co mu chybělo :nevim: Sex jsme měli i po těch letech víceméně denně. Nijak jsme se nehádali, já žila v tom,že máme fajn manželství. Fakt to pro mě byla rána. Manžela miluju a myslela jsem,že on mě taky :zed:

To musí být velmi těžké. Nevím, co bych dělal na vašem místě, kdyby takto jednou přišla manželka. Ale kromě toho, že bych brečel jak želva v soukromí, by mi nejspíš nezbylo nic jiného, než jí popřát štěstí v novém vztahu a začít se pokud možno v klidu rozvádět.

Máte to v tomto trochu těžší ženy no. Mladíčci tolik na starší ženy nejedou, tak muži nemáme tak velkou konkurenci.

Jinak pokud spolu jste dvacet let a s ní je 4 měsíce, tak to je zatím ve fázi toho prvotního poblouznění. Šance, že mu ten vztah ztroskotá sám od sebe, je značná. Ale spoléhat se na to nedá.

Přeji hodně síly. :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 00:33
@Mart81 píše:
To musí být velmi těžké. Nevím, co bych dělal na vašem místě, kdyby takto jednou přišla manželka. Ale kromě toho, že bych brečel jak želva v soukromí, by mi nejspíš nezbylo nic jiného, než jí popřát štěstí v novém vztahu a začít se pokud možno v klidu rozvádět.

Máte to v tomto trochu těžší ženy no. Mladíčci tolik na starší ženy nejedou, tak muži nemáme tak velkou konkurenci.

Jinak pokud spolu jste dvacet let a s ní je 4 měsíce, tak to je zatím ve fázi toho prvotního poblouznění. Šance, že mu ten vztah ztroskotá sám od sebe, je značná. Ale spoléhat se na to nedá.

Přeji hodně síly. :hug:

Děkuju. Nic jiného mi nezbude.

venulka1
Kecalka 223 příspěvků 01.09.18 00:41

Proto mam staršího…ale i ted mi hrozi ze sije treba najde mladis když to uz jednou udelal…popravde chapu kdyz me bylo 21 jemu 38 a byl dlouho rozvedeny ale nechapu kdyz jim je k 50 ji 20 ze dokaze znicit rodinu…druhá miza…ale popravde ze tu holku berou ty paprdove..kdyz vezmu dneska sveho muze v 48 a me byt 21 ani nebudu namahat odpovedet…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >