Manželova nevěra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marti17
Stálice 54 příspěvků 29.12.16 18:47
Manželova nevěra

Ráda bych si psala s někým, kdo momentálně taky řeší manželovu nevěru. A s kým bych si psala zprávy, sms nebo mejly, moc mi pomáhá si s někým psát. Píšu si sice s kamarádkou, ale už mi přijde, že mě musí mít plný zuby. Nějak se s tim neumím vyrovnat sama

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

nostress
Extra třída :D 13386 příspěvků 29.12.16 18:51

Jak dlouho jste spolu? Máte děti?

marti17
Stálice 54 příspěvků 29.12.16 19:01

@nostress jsme spolu deset let a deti máme dvě, skoro 3 a 9.

nostress
Extra třída :D 13386 příspěvků 29.12.16 19:05
@marti17 píše:
@nostress jsme spolu deset let a deti máme dvě, skoro 3 a 9.

To je smutné. :? Jak dlouho to víš, že ti je nevěrný?

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 40006 příspěvků 29.12.16 19:09

@marti17 :hug: :hug: je mě to líto, těch nevěr je teď nějak moc :(

marti17
Stálice 54 příspěvků 29.12.16 19:13

@nostress moc dlouho ne, zjistila jsem nekdy v listopadu, že si s někým píše a už parkrat nebyl doma v noci, byl s ni. A když o tom mluvíme, tak mi nepřizná, že někoho má, mluví o ní jako o kamaradce. Takhle když to píšu, tak to vypadá, že jsem paranoidní, ale nejsem..

nostress
Extra třída :D 13386 příspěvků 29.12.16 19:15
@marti17 píše:
@nostress moc dlouho ne, zjistila jsem nekdy v listopadu, že si s někým píše a už parkrat nebyl doma v noci, byl s ni. A když o tom mluvíme, tak mi nepřizná, že někoho má, mluví o ní jako o kamaradce. Takhle když to píšu, tak to vypadá, že jsem paranoidní, ale nejsem..

Nejsi paranoidní, ženská intuice je velmi silná. A ty tu jeho „kamarádku“ znáš?

marti17
Stálice 54 příspěvků 29.12.16 19:20

@nostress vim o koho jde, pracuji spolu, predtim jsem ji neznala, už jsem se s ni i potkala, když byl s ni :-(

nostress
Extra třída :D 13386 příspěvků 29.12.16 19:29
@marti17 píše:
@nostress vim o koho jde, pracuji spolu, predtim jsem ji neznala, už jsem se s ni i potkala, když byl s ni :-(

Teď záleží na tom, jestli ti ten chlap za to stojí, a jestli ho chceš zpátky.
V případě, že by to skončilo rozchodem, máš kam jít? Zvládla by jsi to finančně sama?

Nikbrů
Kecalka 287 příspěvků 29.12.16 19:54

@marti17 moc mě to za tebe mrzí, sama jsem přišla nedávno na nevěru starou údajně dva roky a při té příležitosti i na takovou " kamarádku " - známost cca před měsícem. Tak vím, co teď cítíš. Kdyztak mi napiš a můžeme si vyměnit pocity :). Jinak paranoidní nejsi, opravdu žena něco takového vycítit dokáže. Nevím zda je to naše plus nebo spíše minus. :nevim:

marti17
Stálice 54 příspěvků 29.12.16 20:05

@Markéta80 dekuju :*

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 20:07

@marti17 ano zjistila jsem. neveru 23.12. s kamoskou. Dokonana, zaplatil ji i wellness.aby si uzili. Mame tri děti.
Drzim ti palce, aby jsi to zvladla.

marti17
Stálice 54 příspěvků 29.12.16 20:12
@nostress píše:
V případě, že by to skončilo rozchodem, máš kam jít? Zvládla by jsi to finančně sama?

marti17
Stálice 54 příspěvků 29.12.16 20:18
@nostress píše:
V případě, že by to skončilo rozchodem, máš kam jít? Zvládla by jsi to finančně sama?

V týhle chvíli bych chtěla, kdyby dostal rozum a zůstal s nami.
Jen nevim jestli by to klapalo.
On mi řek jako důvod, že jsem mu nedavala lásku a péči, což asi pravdu má, z jeho strany to ale taky nebylo, asi to nebylo mezi nami nejlepší, jsem kolikrát protivna, odseknu mu, ale takhle zpětně si nemyslim, že by to mezi nami bylo tak zlý.
A jit nemam kam bohužel a byt sama platit nezvládnu a on ale také nemá kam jit. Už jsem mu rikala, aby teda odešel a on že nemá kam.
Jeho slečna bydlí s rodicema.
Já jsem na RD, v lednu bych měla jit do práce, jestli čeká jen na to, že budu vydělávat.

marti17
Stálice 54 příspěvků 29.12.16 20:20
@Anonymní píše:
@marti17 ano zjistila jsem. neveru 23.12. s kamoskou. Dokonana, zaplatil ji i wellness.aby si uzili. Mame tri děti.
Drzim ti palce, aby jsi to zvladla.

Tak to mě moc mrzí :( tobě také držím palce, hodně sil.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >